Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5971  
Old 06-09-2009, 15:17
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Flayer View Post
Sziasztok!
Már régóta foglalkoztat a téma de csak most írok,mert most lett teljesen elegem belőlle!Az 1/a-ban a legnagyobb kincs a föld!!!!Sajnos az előrejutás igen nehéz!Vannak olyan országok akik csak arra várnak,hogy kitámadj valakire és akkor támadnak!Éppen ezért várnám a véleményeket erről és az lenne a javaslatom,hogy az 1/a-ba vegyék ki a teljes krónika varázslatot!
A szövetségen belüli események persze azért maradjanak meg!A tolikkal lehet nézni távol lévő sereget és akkor aki ezt beválallja csinálja ha tudja!
Ennyit akartam röviden mondani!
Hiénázz te is!
Csak pénz kell, és a hiénák nagytöbbségét tudod fogni, mert általában győz náluk a minél több sereggel, minél több földem legyen elv... Ezek a játékosok lentebb vannak inkább. Minél feljebb mész, annál ritkább a mezőny, akár az is előfordulhat, hogy éppen senki sincs 2körre, így csak pontlistafigyeléssel, és beállított ablakokkal el lehet kerülni, hogy ki tudja küldeni a seregét, esetleg ha kiküldi, akkor több körre, mint szerette volna.
Na meg ne egyedül harcolgass. Gyűjtsd magad köré a szövetségeseidet, akik leverhetik a hiénázót, ha kimegy. Akkor pedig lényegében te adtad a földet a szövetségesednek, és legközelebb fordítva lesz.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5972  
Old 06-09-2009, 18:19
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
2009-06-09 02:01:08 Little Gun (#3685) támadást indított Dragon Breath (#3554) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1779 hektár földet.
2009-06-09 00:01:11 Dragon Breath (#3554) támadást indított Little Gun (#3685) ellen, de a csatát elvesztette.
Én is szívből gratulálok az "Agresszornak"

Minta értékű hadművelet volt, nagyon precízen végrehajtva.
Szerintem akár a tippek-trükkök topikban is megállná a helyét.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #5973  
Old 06-09-2009, 18:54
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

köszi főnök
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #5974  
Old 06-09-2009, 19:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Én is szívből gratulálok az "Agresszornak"

Minta értékű hadművelet volt, nagyon precízen végrehajtva.
Szerintem akár a tippek-trükkök topikban is megállná a helyét.
Hát azért én ha láttam volna, hogy nincs a távolban sereg, az enyém meg robog kifelé, azért szerintem nem lett volna esély, hogy 2 körre álljon Taszi bácsi! Ha meg mégis (bár a védők éplistája nincs előttem), akkor esetleg megoldható lett volna a pattintás(vagy legalábbis nagyon necces lett volna), ha nem akarnak feltétlen bebontani alá, de nem így történt. A kivitelezésért viszont mindenképpen jár a taps! És ezt nem is vitatom, jobb voltál!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #5975  
Old 06-09-2009, 20:57
Flayer Flayer is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 90%
Smile

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Szia!

Semmi jelentősége nincs a teljes krónikának, az értékváltozásból azonnal tudod ki ütött kit.
Igaz, hogy vannak hiénák, de vannak módszerek amikkel csökkenthető, esetleg elkerülhető a veszteség, vagy védhető a sereg... Az 1/A nem véletlen a legnehezebb csopi, tudás és rengeteg tartalék kell hozzá, amit ha nem termeltél meg lejjebb akkor muszáj ott megtermelned hosszú hónapok vagy évek alatt.
Szia!Köszi a válaszokat!Nem most kezdtem a játékot ismerek pár módszert!Pl. alábontás....stb.Csak ha mindenki hiénázik nincs mozgás ott ahol én vagyok mindeni erre vár.Csak a ezeknek az országok helyzetét akartam nehezíteni a varázslat kivételével!Én sűrűn nézegetem a pontlistát és mentegetem is a képetróla hátha változik benne valami!
Reply With Quote
  #5976  
Old 06-09-2009, 21:42
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Én is szívből gratulálok az "Agresszornak"

Minta értékű hadművelet volt, nagyon precízen végrehajtva.
Szerintem akár a tippek-trükkök topikban is megállná a helyét.
Az utóbbi időben példaképemnek tekintem az agresszort, sokan lehetnének vele így, szépen halad felfelé, pedig nem könnyű a mezőny
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #5977  
Old 06-09-2009, 21:44
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Flayer View Post
Szia!Köszi a válaszokat!Nem most kezdtem a játékot ismerek pár módszert!Pl. alábontás....stb.Csak ha mindenki hiénázik nincs mozgás ott ahol én vagyok mindeni erre vár.Csak a ezeknek az országok helyzetét akartam nehezíteni a varázslat kivételével!Én sűrűn nézegetem a pontlistát és mentegetem is a képetróla hátha változik benne valami!
olyan nincs, hogy senki nem mozdul, mind voltunk kisebb pontértéken, és valahogy feljebb jutottunk, hol egyéniben, hol klánban, ha nem tudsz feljebb haladni, talán nem is értél meg rá...talán keresni kéne valakit, aki még tud neked újat mondani, nekem is így sikerült. Tanácsot kérni sosem szégyen.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #5978  
Old 06-09-2009, 22:19
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Az utóbbi időben példaképemnek tekintem az agresszort, sokan lehetnének vele így, szépen halad felfelé, pedig nem könnyű a mezőny
na ezt azért kikérem magamnak! Bár csak olyan ütéseim voltak amik nem kerülhetnek be ide mert 1k heki alattiak de azért igenis ütögettem elég sokat és elég szépeket meg ne haragudj kedves Zsáni néne de 400 kör alatt a hekim duplájára értem több mint duplájára csak a kicsiket mindig elnyomják *nem önfényezés*
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #5979  
Old 06-09-2009, 22:31
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Flayer View Post
Szia!Köszi a válaszokat!Nem most kezdtem a játékot ismerek pár módszert!Pl. alábontás....stb.
Hát pont erről nem beszéltem, inkább csak a stb-ről
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #5980  
Old 06-10-2009, 05:22
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hát azért én ha láttam volna, hogy nincs a távolban sereg, az enyém meg robog kifelé, azért szerintem nem lett volna esély, hogy 2 körre álljon Taszi bácsi! Ha meg mégis (bár a védők éplistája nincs előttem), akkor esetleg megoldható lett volna a pattintás(vagy legalábbis nagyon necces lett volna), ha nem akarnak feltétlen bebontani alá, de nem így történt. A kivitelezésért viszont mindenképpen jár a taps! És ezt nem is vitatom, jobb voltál!
voltak ott izgi bontogatások
a védésre pedig nem hagytam esélyt
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu