Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10261  
Old 02-12-2011, 09:41
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ha felhozom a
masik orim akkor meg a lamakkal sem lesz semmi
haversag mindenki egyforma elenfel lesz.
ez eddig fel sem tűnt, de azért ez is sokat elárul rólatok és tudd, ha nekem írod azt a levelet, jelentve nem lettél volna, de már minimum 500 hektárral könnyebb lennél.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #10262  
Old 02-12-2011, 13:09
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem értem a véleményed, Ati. Amikor nálunk volt kisklán, és ha a kisklán és a főklán között információáramlás lett volna, az a szemedben JKSZ vagy sem? ...
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez JKSZ.

Tehát akkor megpróbálom lefordítani magamnak: Csinálunk egy ütögetős kisklánt, kizavarjuk, közben a leendő célpontot folyamatosan mérjük. Mit tehetünk, hogy megosszuk vele az infót? Eddig nem tudtam, most már tudom: egy országot SZK-ra kell rakni. Mivel ő nincs játékban nem JKSZ.

Ezt mondod, Ati?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #10263  
Old 02-12-2011, 16:19
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tehát akkor megpróbálom lefordítani magamnak: Csinálunk egy ütögetős kisklánt, kizavarjuk, közben a leendő célpontot folyamatosan mérjük. Mit tehetünk, hogy megosszuk vele az infót? Eddig nem tudtam, most már tudom: egy országot SZK-ra kell rakni. Mivel ő nincs játékban nem JKSZ.

Ezt mondod, Ati?
Nekem kezd kicsit sok lenni már ez a szerencsétlenkedés amit csinálsz vityu ....
Én is úgyláttom mint az egyik korábbi hozzászóló , hogy minél közelebb vagyunk hozzátok annál nagyobb a retegés részetekről
Nem alaptalanul mert a célpontokot között szerepeltek de ezt te is tudod

A klánozáshoz nincs mindenkinek szüksége 3 perces friss gömbökre és éplistákra sőt még sokszor a faji infó is se fontos ugyanis ha a klán 75-80% barakon meg az szinte bárhova bemegy ha nem full elf a klán .
Amilyen infókra van szükséged az szinte csak a klánonk pontszáma és az irányított klán országainak a pontszáma külön külön ....
Ez alapján ki tudod számolni az összes ráállást mikor kitt kell kirakni menyit földet hoztok kb potokban hova kerül a klán ütés után ....
Ettől több infó nem szükséges ugyanis utána 2 lehetőség marad :
vagy magy telisereggel a klán és elbont aztán bízik a jószerencsében vagy hagy bent némi sereget az esetleges szembejövetelre és kész
Ezek után van 50% esélyed , hogy befér a klán

Én pillanatok allat döntök bármiről nem kell infót gyűjtögetnem hetekig egy témáról , hogy döntésthozzak benne
Neked ez szerintem nem menne ...

Ugyanis klánozásnál eseteleg meg tudod tippelni a célpont esetleges lépéseit esetleg mert mi van ha a full elf klán kiküldi rád az összes seregét 2 hullámban ? te meg kimentél rájuk telivel mert éplistáztad őket és át akartad ütni a sok tornyos íjat ami valójában a csata pillanatában nincs is
Te meg kétt hétig infóztad őket a semmiért DD
De te ha akkora király klánvezér lennél mint amilyenek beállítod magad akkor ezeket tudnád mind és nem írkálnál baromságokat nem létező jksz-ről már napok óta
Részemről több jksz-es sültbolond írkálására nem válaszolok
Reply With Quote
  #10264  
Old 02-12-2011, 16:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Nekem kezd kicsit sok lenni már ez a szerencsétlenkedés amit csinálsz vityu ....
Én is úgyláttom mint az egyik korábbi hozzászóló , hogy minél közelebb vagyunk hozzátok annál nagyobb a retegés részetekről
Nem alaptalanul mert a célpontokot között szerepeltek de ezt te is tudod

A klánozáshoz nincs mindenkinek szüksége 3 perces friss gömbökre és éplistákra sőt még sokszor a faji infó is se fontos ugyanis ha a klán 75-80% barakon meg az szinte bárhova bemegy ha nem full elf a klán .
Amilyen infókra van szükséged az szinte csak a klánonk pontszáma és az irányított klán országainak a pontszáma külön külön ....
Ez alapján ki tudod számolni az összes ráállást mikor kitt kell kirakni menyit földet hoztok kb potokban hova kerül a klán ütés után ....
Ettől több infó nem szükséges ugyanis utána 2 lehetőség marad :
vagy magy telisereggel a klán és elbont aztán bízik a jószerencsében vagy hagy bent némi sereget az esetleges szembejövetelre és kész
Ezek után van 50% esélyed , hogy befér a klán

Én pillanatok allat döntök bármiről nem kell infót gyűjtögetnem hetekig egy témáról , hogy döntésthozzak benne
Neked ez szerintem nem menne ...

Ugyanis klánozásnál eseteleg meg tudod tippelni a célpont esetleges lépéseit esetleg mert mi van ha a full elf klán kiküldi rád az összes seregét 2 hullámban ? te meg kimentél rájuk telivel mert éplistáztad őket és át akartad ütni a sok tornyos íjat ami valójában a csata pillanatában nincs is
Te meg kétt hétig infóztad őket a semmiért DD
De te ha akkora király klánvezér lennél mint amilyenek beállítod magad akkor ezeket tudnád mind és nem írkálnál baromságokat nem létező jksz-ről már napok óta
Részemről több jksz-es sültbolond írkálására nem válaszolok
Nem tudom, hogy meddig fogsz még idiótának beállítani a fórumon, de igazán leállhatnál.

Csak remélem, hogy lesztek egyszer akkorák, hogy megérezd azt, hogy nem csak kidobok meg beveszek valakit, és mehet a 60-80-100% ló aztán majd kiderül, hogy mi lesz..
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10265  
Old 02-12-2011, 17:00
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

[quote=Kalapácska;279695]Nekem kezd kicsit sok lenni már ez a szerencsétlenkedés amit csinálsz vityu ....
Én is úgyláttom mint az egyik korábbi hozzászóló , hogy minél közelebb vagyunk hozzátok annál nagyobb a retegés részetekről
Nem alaptalanul mert a célpontokot között szerepeltek de ezt te is tudod

Totya nekem semmi bajom Veled de a vezéremet ne sértegesd ad1.
Ad 2. A Tőletek való félelem vicckategória, mert ha még ide is értek leírtam a véleményemet
KISÜTJÜK A ZSÍROTOKAT ÉS MEGÍSSZUK A DISZNÓVÉRT IS Aztén majd beletelik kevés időtökbe mire újra felhízlaljátok magatokat
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #10266  
Old 02-12-2011, 17:00
papp2 papp2 is offline
Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: -----
Posts: 153
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

[quote=Kalapácska;279695]Nekem kezd kicsit sok lenni már ez a szerencsétlenkedés amit csinálsz vityu ....
Én is úgyláttom mint az egyik korábbi hozzászóló , hogy minél közelebb vagyunk hozzátok annál nagyobb a retegés részetekről
Nem alaptalanul mert a célpontokot között szerepeltek de ezt te is tudod



Kaptal egy patkot es mar is vezeted a lovat hol ott lovad sincs ez jo
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to papp2 For This Useful Post:
  #10267  
Old 02-12-2011, 17:00
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem tudom, hogy meddig fogsz még idiótának beállítani a fórumon, de igazán leállhatnál.

Csak remélem, hogy lesztek egyszer akkorák, hogy megérezd azt, hogy nem csak kidobok meg beveszek valakit, és mehet a 60-80-100% ló aztán majd kiderül, hogy mi lesz..
Vityu, ne vedd fel. Totya ismét bizonyította, hogy a játékhoz nem ért.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to csabi For This Useful Post:
  #10268  
Old 02-12-2011, 17:13
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Esetleg---->Ne OFF-oljunk máshol II.?
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #10269  
Old 02-13-2011, 12:14
Totya&Törpe's Avatar
Totya&Törpe Totya&Törpe is offline
Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Tiszteletben tartjuk egymás egyéni játékát, és hagyjuk hogy önerőből szülessen meg a csaták eredménye. Az ENAH-nál úgy láttam, erre még anarchban is megvan a nyilvánvaló igény. Szabály nem volt rá, de alkottatok magatoknak. Totya is talán jobb belátásra tér, pedig ugye az értelmezgetés illetve a válaszképtelenség miatt nyugodtan folytathatná amit eddig. Én ezeket látom.
szevasztok

csak gondoltam ezek szerint nem mindenkinek világos
Én anarchos Totya nem = normálos Totya ....
kéretik nem összekeverni, én nem játszom normálban
__________________
"Ha Hitler megtámadja a poklot, én szövetségre lépek az Ördöggel!"

Winston S. Churchill

"Csak az igazi barát figyelmeztet rá, hogy maszatos az arcod."
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Totya&Törpe For This Useful Post:
  #10270  
Old 02-13-2011, 12:32
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Totya&Törpe View Post
szevasztok

csak gondoltam ezek szerint nem mindenkinek világos
Én anarchos Totya nem = normálos Totya ....
kéretik nem összekeverni, én nem játszom normálban
Szia, a fentinél Jack anarchos hátterére apelláltam, mivel neki szólt a válasz, de biztos ami biztos, jó hogy szóltál.
----

Ha már hsz, akkor egy grat is.
2011-02-12 03:01:09 Tutti-Frutti (#77777) elfoglalt 345 hektárt Maracatiara (#442849) országától.
__________________


Last edited by Princ; 02-13-2011 at 12:38..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Princ For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu