Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2331  
Old 08-30-2007, 10:29
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
végre nem csak puffogtatás, hanem vádak is elhangzottak. akkor reagálnék rá:
1. én áthelyezésem, teljesen jogos, hibáztam, megkaptam a szankciót. halkan megjegyzem nem biztos, hogy pont neked kéne ezt emlegetni, aki pár napja került át ugyanilyen indokkal, mint én.
igen bünt követtem el mert 160k agyagot eladtam 5k áron,mert mást nem nagyon csináltam,de mind1.Hibáztam ezek szerint.

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post

2. az óvodának nincs szüksége kapott orkokra, láttátok ti is, látta a kő fiai, az óvoda gazdaságilag már olyan erős klán, hogy bármikor tud ilyen orkot építeni.
közhiedelemmel ellentétben ákos nem hozott pénzt az óvodának akkor, de így is nagy segítség volt a támadáshoz. hogy az átállása inkorrekt volt...hmmm, lehet, de semmiképpen sem csalás
ennyit akartam,köszönöm
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2332  
Old 08-30-2007, 10:32
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Hogy is jött ki az a 24 milla nálad?Már bocs de az az ori kilépett a pannonból és belépett az Oviba teljesen szabályosan ezen kivűl láttál te mást pl hiénázást tőlünk?Nem kell itt nagyítgatni semmit a tények magukért beszélnek.Arwyl akkor búcsuzott volna szépen ha mondjuk vissza támad és beveri a támadót és csak utánna fordul le szerintem ez elegánsabb is lett volna,de ez csak a privát véleményem.
12milla ti 8,8milla big,2,7milla a ovi mivel egymást nem támadjátok igy arwyl maradt egyéniben,klánba meg aszkara igaz 23mil aösszeadva kcisit elszámoltam magam bocs
Reply With Quote
  #2333  
Old 08-30-2007, 10:38
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
Ezt a felfedezés módosítást máshogy kellett volna megoldani, az tuti.
Szerintem nem máshogy kellett volna megoldani, hanem sokkal korábban kellett volna ezt a változást bevezetni. A fő baj a max 225 katonás felfedezés bevezetése volt.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #2334  
Old 08-30-2007, 10:42
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem nem máshogy kellett volna megoldani, hanem sokkal korábban kellett volna ezt a változást bevezetni. A fő baj a max 225 katonás felfedezés bevezetése volt.
Egyetértek.
Amúgy ha a régen főként fedezéssel felvitt országok lefordulnának, megoldódna a helyzet... előbb-utóbb eljön ez az idő is, már csak ki kell várni
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #2335  
Old 08-30-2007, 10:42
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
12milla ti 8,8milla big,2,7milla a ovi mivel egymást nem támadjátok igy arwyl maradt egyéniben,klánba meg aszkara igaz 23mil aösszeadva kcisit elszámoltam magam bocs
1.Mivel mi nem támadtuk a szkarát(kivétel egy 1 támadós klántámadás) ezért nem is számolhatsz bele minket
2.Tudomásom van róla hogy Arwyl is próbálkozott régi ellenfelek(Wand és csapata) beszervezésével a Pannon ellen tehát az etikai kérdéseket nyugodtan feljtsük el mert nincs rá erkölcsi alapotok
3.Arwyl is csak azért bírta ennyi ideig mert sokáig senki sem piszkálta
4.Tudtommal még soha senkit nem raktak ki a hódból mert drágán vette volna a nyerset és mivel Atti többször kifejtette hogy a piacba nem nyúl bele a te esetedben is más lehet az ok(mondjuk érdekes de az Y ba mindenki ártatlanul kerül)
Reply With Quote
  #2336  
Old 08-30-2007, 10:51
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"igen bünt követtem el mert 160k agyagot eladtam 5k áron,mert mást nem nagyon csináltam,de mind1.Hibáztam ezek szerint."

Nem tudhatom, mi történt valójában, de ennyiért nem tesznek át senkit...
Reply With Quote
  #2337  
Old 08-30-2007, 10:53
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azt azért árulja el nekem valaki, hogy mi abban a probléma, ha valaki áthív valakit egy klánütésre.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #2338  
Old 08-30-2007, 10:55
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Azt azért árulja el nekem valaki, hogy mi abban a probléma, ha valaki áthív valakit egy klánütésre.
Az hogy ellenük hívták és nem hozzájuk...
Reply With Quote
  #2339  
Old 08-30-2007, 10:55
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah tudtam kár volt ideszólni,jó lezárom!
nekünk eddig tartott az időnk ennyi,majd ha amit Xepi is mondott ,h atop lefordul mi is visszajüvünk uj orikkal,én is lefordulok ezzel és tiszta 2400hekis orikkal indulunk el
addig is jó játékot mindnekinek!

u.i.:lehet ást követtem el nem tom,én s ejöttem rá mit és a support s eirt ameg d ermeélem legalább megírják és ha megírják legalább nyugodt lélekkel fogadom el,h igen hibáztam,mert benne van hibázhatunk
Akitmegbántottma attól bocsánatot kérek,kicsit kijött belölem sajnos,mert eléggé vergüdtünk az utóbbi idöben

További jó játékot Éljen a Hód!
Reply With Quote
  #2340  
Old 08-30-2007, 10:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
1/A eseményekhez visszatérve:
Reaktorék,remyék is láthatták elöre,h anyagilag nyílván nem fogjuk bírni,és arra számítottak h adunk földet,de inkább törlünk v fordulounk d eingyen földet nem kapnak!
Nem nagyon akartam ide irni, de ha mar Cyby ennyi butasagot osszehord, kenytelen leszek.

Ehhez annyit, hogy ez minden lett volna, csak nem ingyen fold. Hidd el, eleg sok penzt rakoltottunk, nem is beszelve arrol, hogy rohadt sokat tervezgettuk az egeszet. Ezenkivul veszelytelen sem volt, mert pl az elso tamadaskor 0 vedoerom maradt otthon. Raadasul ezt tudtatok is Tehat nem arra szamitottunk, hogy "adtok" foldet, hanem arra, hogy egy ido utan nem tudtok fokozassal elmenekulni, igy "elvesszuk" a foldet toletek. (Esetleg Ti tolunk/tolem, de hat ez benne volt a pakliban). Nem, arra nem szamitottunk hogy Arwyl torolni/fordulni fog. Bar en igazabol igen, de nem vartam.


Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
p,de arra vértunk h legalább 800k katit megint lefokozzon ,h rámenjen,addig nem forditotta arwyl az oriját,h szépen búcsúzzon az A-tól
Mar megint ugy erzed tudod, hogy en mit hiszek. A tortenet kedveert, ha eszrevetted, egyik tamadaskor sem fokoztam vissza Arwylra. Mindketszer visszaraktam a piacra a fokozando egysegeket, szal erre kar volt varni. Eloszor azert, mert latszott, hogy hatalmasat fog elfokozni elolem, felelve nagy reszet a kp mennyisegeteknek, masodszor pedig azert, mert lefordult. Ha arra vartatok volna, hogy visszafokozzak ratok, 59:59kor kellett volna fordulni. (es emlekeim szerint akkor se 800k hanem 450k korul lett volna, de ez mindegy)
Bar most igy visszaolvasva, magara az indulasra gondolhatsz, ez esetben bevalt a "szep bucsu" tervetek. Ha ez oromet okoz nektek, akkor meg orulunk, hogy ezzel oromet okoztunk...
Viszont, amint eldontottetek hogy fordul az az ori, en a helyetekben jol visszatamadtam volna elfokozas helyett, ezzel is borsot torve a masik (magam) orra ala. Persze azt a mentalitast is megertem, hogy nehogymar a kocsog Big Gunos tolunk foldet "kapjon"...
Asszem ennyit akartam hozzatenni a temahoz.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu