Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Tábornok VS Tudós ?
Szerintem a tudós hulla a jobb! 14 50.00%
Szerintem a tábornok hulla a jobb! 2 7.14%
Szerintem egyáltalán nem jó a hulla! 9 32.14%
Szerintem engem állatira nem érdekel melyik a jobb! 3 10.71%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-11-2007, 10:31
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Én eddig azt hittem, hogy hullánál nem számít a tudós személyiség +5%-a, azért gondoltam ezt viccnek. De ha számít akkor visszavonom, és komolyan elgondolkodom rajta.
számít a hullánál is
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-11-2007, 10:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Hátrányok:

nem varázsolhat,
nem indíthat semmilyen tolvajakciót,
tudománytekercseinek maximum hatásfoka: 0%.

Elolvastam a súgót. Most komolyan kérdezem: Erre jön rá a + 5%?

Én eddig azt hittem, hogy hullánál nem számít a tudós személyiség +5%-a, azért gondoltam ezt viccnek. De ha számít akkor visszavonom, és komolyan elgondolkodom rajta.
Számít a +5%. Természetesen a nullát véve alapul, nem a más fajok alapjait, vagy a fajnélküliség 30%-át, így a maximum az összesen 5%-os plusz lehet. De az lehet. Kivéve a lakáshelyzetben. Ott nem változik. Ott marad a nulla, ami az alap a hullánál.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #23  
Old 09-11-2007, 10:32
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Köszönöm a segítséget Deni.
Reply With Quote
  #24  
Old 09-11-2007, 10:33
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Na és most miután agyon offolta, és agyon offoltatta saját magammal a saját topicomat, vissza a normál kerékvágásba.

ON:

Szóval a kérdést azért tettem fel, mert már most is mindenki a tudósra szavazott, mégsem látok tudós hullákat, ma pl 12 kristálygömbből 4 volt élőhalott, abból 1 túlélő, és 3 tábornok.
A túlélőt nem tartom 'kifizetődőnek', de mivel általában tabikkal találkozom (normálban is, és anarchban is) ezért úgy gondoltam, hogy van valami, amit én nem tudok, ők meg igen. És azért választják azt.

És mivel soha nem gömböltem még ki tudós hullát, ezért felmerült bennem a gyanú, hogy itt valami nem stimmel, hiszen ha az a legerősebb hadis személyiség a hullának, akkor hogyhogy nem választják?

(Nyilván anarchban ennek lehetnek okai, miszerint ugye a 6 tabi miatt 6x lehet bemenni egy üres oriba az 5 helyett, és ott a legkönyebb üres orit találni, illetve üres orit csinálni a hullád számára.. Viszont normálban sem találtam tudóst. Sehol. 5. 4. 3. szinten csak tábornokot találtam, nagyon elvétve kereskedőt és túlélőt. De a tabi a favorit. Legalábbis a legtöbb élőhalott orit irányító ember számára. Miért?)
Reply With Quote
  #25  
Old 09-11-2007, 10:33
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Off:

Pax, ez azért már túl erős, ráadásul ne nyiss témát egy nyílt fórumon, ha zavar hogy olyan emberek is hozzászólhatnak, akiket nem bírsz.

On:

szerintem is a tudós a jobb, többet számít a +5%, mint az egyetlen tábornok.
Reply With Quote
  #26  
Old 09-11-2007, 10:36
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Így már értettem Ati lakáshelyzetire vonatkozó előbbi állítását. Csak akkor még azt hittem, hogy a hulla mindenből 0% lehet, függetlenül a személyiségtől.

Mindezek alapján lehet, hogy egyszer kipróbálok egy tudós hullát.

Ui: Egyszer úgyis összebarátkozom a Pax Hungaricummal, márcsak azért is, mert ebből a topikból tanultam egy új dolgot.
Reply With Quote
  #27  
Old 09-11-2007, 10:37
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Na és most miután agyon offolta, és agyon offoltatta saját magammal a saját topicomat, vissza a normál kerékvágásba.

ON:

Szóval a kérdést azért tettem fel, mert már most is mindenki a tudósra szavazott, mégsem látok tudós hullákat, ma pl 12 kristálygömbből 4 volt élőhalott, abból 1 túlélő, és 3 tábornok.
A túlélőt nem tartom 'kifizetődőnek', de mivel általában tabikkal találkozom (normálban is, és anarchban is) ezért úgy gondoltam, hogy van valami, amit én nem tudok, ők meg igen. És azért választják azt.

És mivel soha nem gömböltem még ki tudós hullát, ezért felmerült bennem a gyanú, hogy itt valami nem stimmel, hiszen ha az a legerősebb hadis személyiség a hullának, akkor hogyhogy nem választják?

(Nyilván anarchban ennek lehetnek okai, miszerint ugye a 6 tabi miatt 6x lehet bemenni egy üres oriba az 5 helyett, és ott a legkönyebb üres orit találni, illetve üres orit csinálni a hullád számára.. Viszont normálban sem találtam tudóst. Sehol. 5. 4. 3. szinten csak tábornokot találtam, nagyon elvétve kereskedőt és túlélőt. De a tabi a favorit. Legalábbis a legtöbb élőhalott orit irányító ember számára. Miért?)
a kérdésedre valszeg az a válasz, hogy akik eddig szavaztak, azok nem nagyon játszanak a hullával. viszont ha mégis azt választanák, akkor a tudós személyiséget részesítenék előnyben.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #28  
Old 09-11-2007, 10:38
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
a kérdésedre valszeg az a válasz, hogy akik eddig szavaztak, azok nem nagyon játszanak a hullával. viszont ha mégis azt választanák, akkor a tudós személyiséget részesítenék előnyben.
véleményem szerint sokan nincsenek tisztában azzal, hogy ha hullával tudós személyiséget választják, akkor 5%-ot jelent ez nekik, ha tartanak tekercset.. gondolom sokan úgy vannak vele, ahogy pl csofika is volt..

nekem életemben 1x volt élőhalott országom, de az pl kereskedő lett.. viszont most már szerintem letörném a saját kezem, ha hullát regelnék
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #29  
Old 09-11-2007, 10:39
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Erre csak annyit mondanák, hogy csofika csak idegesítő, viszont Pax az utóbbi megnyílvánulásod már primitívbe hajlik. Nem hiszem, hogy az ilyen hangnemnek sok keresnivalója lenne itt.

Amúgy én kapásból nem választanék hullát, de ha muszáj lenne, akkor valszeg tudós lenne..
A hangnemem, ha nem tetszik, adj érte egy pirosat.

De felhívom a figyelmed, hogy előbb olvasd el a barátunk összes többi hozzászólását is.

Ugyanis ennyire hülye nem lehet valaki.

Ez tipikusan olyan szagú, hogy valaki unatkozik, és regelt egy nicket, amivel másokat lehet a sírba kergetni, mert ha törlik is, nagy kaland, regel egy másikat...

Szóval miután elolvastad az összes hozzászólását, amikben kezdőknek ad direkt ROSSZ tanácsokat, szétoffolja a beszélgetős fórumokat, szétoffolja, és szétoffoltatja a fejlesztéses topicokat (amik téged is érintenek, mert ha játszol, akkor a rossz irányba mennek a fejlesztések, vagy csak késnek, mert valaki rossz irányba akarja terelni őket, azza TE is kárt szenvedsz), idiótaságokat ír be fejlesztésnek, idióta topicok fűződnek a nevéhez, idióta ötletekkel, amik CSAK ÉS KIZÁRÓLAG azt a célt szolgálják, hogy a régi fórumozókat bosszantsák, az újakat meg félrevezessék, rájössz, hgoy a hangnemem közel sem volt olyan durva, mint amit ide le akartam írni... Teljes erőmből visszafogtam magam.

Jöhet a piros...
Reply With Quote
  #30  
Old 09-11-2007, 10:45
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Off:

Pax, ez azért már túl erős, ráadásul ne nyiss témát egy nyílt fórumon, ha zavar hogy olyan emberek is hozzászólhatnak, akiket nem bírsz.

On:
Azért mert pikkelsz rám, nem kéne engem fikázni, miután pontosan tisztában van mindenki a szándékos károkozásával!

Érdekes, akkor nem írtad, hgoy "túl erős", amikor a fejlesztéses topikok voltak agyalágyult kretén idióta hozzászólásokkal szétoffolva...

Hm..

Most meg itt előadja, hogy "de hát ő azt hitte vicc", "nem is olvastam a súgót", "mijaza élőhalott", "mijaza 5%"....

Én vagyok a túl erős? Amikor egy kész tényeket felállító topicot teleszemetel BAROMSÁGGAL ????????????????????????

Az miért nem túl erős, hogy írásjogot kap valaki, aki életében nem látta még a hódító súgót ???? Az az erős !!!!!!! NEm én !
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
09.05. Tábornok Ati Hódító Kézikönyv 2 07-27-2007 07:13


All times are GMT +1. The time now is 18:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu