Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-03-2006, 16:33
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
a mélyszabi ideje lenne a határ, az miért nem jó?

de szivem szerint sima szabi után is örülnék mondjuk 3 környi védelemnek.. vagy az meg olyan kevés, hogy semmi haszna?

Sima szabi után nem tartom helyénvalónak a védelmet, de a mélyszabi más tészta. Nekem még nem volt ugyan ezzel problémám, ám a közeljövőben lesz ha a dolgok jól alakulnak, és nagyon nem szeretném, ha egy reggel arra ébredek, hogy eddig 14 körre volt a legközelebbi ori, most viszont jóval közelebb, mert egy vicces kedvű ork tábornok kibújt a fészkéből, és 8x bevert hekire
Sponsored Links
  #12  
Old 04-03-2006, 16:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by director
de szivem szerint sima szabi után is örülnék mondjuk 3 környi védelemnek.. vagy az meg olyan kevés, hogy semmi haszna?
Üthetetlen piacoló országokat lehetne ezzel csinálni, hiszen van 3 órája, hogy lerendezze a piaci ügyeit, mielőtt újra szabira megy, és soha nem támadható.
__________________
Hódító * Queosia
  #13  
Old 04-03-2006, 17:18
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Üthetetlen piacoló országokat lehetne ezzel csinálni, hiszen van 3 órája, hogy lerendezze a piaci ügyeit, mielőtt újra szabira megy, és soha nem támadható.

Erre a 3 órára azért ki lehetne tiltani a piacról, úgy mint minden szint első 24 órájában.
  #14  
Old 04-03-2006, 17:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel
Erre a 3 órára azért ki lehetne tiltani a piacról, úgy mint minden szint első 24 órájában.
Éheztető ország ne piacolhasson? Leginkább azok mennek el szabira, hiszen nem bírja, ha hétvégére magárahagyja.
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 04-03-2006, 17:53
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jogos
Ugyanakkor én azt mondtam korábban, hogy nem tartom túl jó ötletnek a 3 körös védelmet. De a mélyszabisok 12 körét már nagyon is annak tartom. És nem arról beszélek, hogy lehet 2 éve nem járt a Hódnak környékén se, és azóta megváltoztak a szabályok és erőviszonyok, hanem arról, hogy mikor " egy vídám napon hajnali 4-kor " megjelenik a pontlistán, és kitámad akárhány sereggel, akkor nem véletlenszerűen megy, hanem pontosan tudja, kire és mekkora sereggel kell mennie. Szerintem igazából nem a szabisnak, hanem a környezetének kell a védelem
  #16  
Old 04-03-2006, 18:05
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Üthetetlen piacoló országokat lehetne ezzel csinálni, hiszen van 3 órája, hogy lerendezze a piaci ügyeit, mielőtt újra szabira megy, és soha nem támadható.
:) igen, én is erre gondoltam, mikor azt írtam, hogy ez nem nagyon lesz jó talán..

de mélyszabiról piacolgatni, azért az mégiscsak ritkaság, meg baromi lassú:) abban az esetben lehet szó védelemről?
  #17  
Old 04-04-2006, 08:27
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ati
Éheztető ország ne piacolhasson? Leginkább azok mennek el szabira, hiszen nem bírja, ha hétvégére magárahagyja.
hmmm.... ha éheztet, vegye tele magát szabi előtt... nem? mindegy, szvsz normál szabi miatt felesleges a védelem, elég a mélyszabi után, amikor el is tűnik a pontlistáról....
  #18  
Old 04-04-2006, 10:55
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Van egy ötletem a szabira. Hátha jó!
A szabis orik ne vegyenek részt a körtávolság meghatározásában. Mintha ott sem lennének.
A listán természetesen maradjanak ott, legyen pontjuknak megfelelő körtávolságuk, csak a körtávolság meghatározásánál ne számítsanak.
  #19  
Old 04-04-2006, 12:13
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Van egy ötletem a szabira. Hátha jó!
A szabis orik ne vegyenek részt a körtávolság meghatározásában. Mintha ott sem lennének.
A listán természetesen maradjanak ott, legyen pontjuknak megfelelő körtávolságuk, csak a körtávolság meghatározásánál ne számítsanak.
Na ez is pl egy jó ötlet.... így nem lenne az hogy nincs kit ütni mert mindenki szabin van! (ettől még fenttartom a mélyszabisok 12 órás védelmére vonatkozó javaslat melletti kiállásomat is )
  #20  
Old 04-04-2006, 16:24
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Van egy ötletem a szabira. Hátha jó!
A szabis orik ne vegyenek részt a körtávolság meghatározásában. Mintha ott sem lennének.
A listán természetesen maradjanak ott, legyen pontjuknak megfelelő körtávolságuk, csak a körtávolság meghatározásánál ne számítsanak.
Nekem van egy olyan sejtésem,hogy hülyeséget beszélsz,mert nem attól függ a körtávolság,hogy mondjuk 20ori van 1 adott körben,hanem attól.hogy mekkora az értékkülönbsége a két országnak. Lehet hogy ha kiveszik minden szabist,csak 1 ország lesz rajta kívül és akkor sem lesz mellette,hanem mondjuk 10körre. De ha meg mégis úgy lenne ahogy mondod,akkor viszont elvetélt ötlet,mert te akarnál kerülni egy őled elvileg 20kör távolságra lévő kb500hekivel többen gazdálkodó országnak (esetleg egy ork hadisnak) a közvetlen két körre lévő szomszédja? Szerintem nem.

Last edited by spirit..; 04-04-2006 at 16:27..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Elf specvari Artúr Elvetett javaslatok 147 06-14-2006 11:14


All times are GMT +1. The time now is 02:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu