Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 12-15-2009, 22:52
Karvaly's Avatar
Karvaly Karvaly is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Így van Ati, az email-címet is feltörhetik ( megtudhatják...? ) idegenek ( pl.: E.T. ) de nekem is volt ilyen esetem. Tőlem is akartak lenyúlni orit, csak az az igazság, hogy hülyén csinálta az illető... Végülis nem jött össze neki a dolog szerencsére Sőt, ismerek egy harmadik embert is, akinek szintén lebontották az oriját, majd szabira tették... Mindezt 8k hekin...
Mindegy is, csak szerintem sok itt a véletlen, legalábbis szerintem nagyon kevés esetben ugyan, de biztosan van olyan is, amikor valami elvakult b@rom 2 hétig csak azzal próbálkozik, hogy találjon egy orit, és azt tönkrevágja. Azaz nekiül az áll@tja és próbálgatja kisujjból a felh. név/jelszó kombinációkat. Egészségére De milyen beteg elme lehet az, aki ebben leli örömét? vagy abban, hogy más úton jut hozzá másik ember belépőjéhez és azonnal rohan tönkrecseszni az országát? Elmerozzant...
Sponsored Links
  #32  
Old 12-15-2009, 23:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Karvaly View Post
De milyen beteg elme lehet az, aki ebben leli örömét? vagy abban, hogy más úton jut hozzá másik ember belépőjéhez és azonnal rohan tönkrecseszni az országát? Elmerozzant...
Ebben mindenképp egyetértünk.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #33  
Old 12-16-2009, 07:19
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ah, kiegészítés... mi az, hogy feltörik az e-mail címet... Sok esetben az országok tulajai adják oda az e-mail címüket másnak! Regisztrálnak egy országot, majd az e-mail címet megkapja más. Ezután csodálkoznak, ha vadidegenek mászkálnak az országukban. Pedig ilyenkor az a vadidegen sokkal jogosabban van bent az országban, hiszen az ő e-mail címe van használva.

Ne feledje senki, hogy az egyszer használt e-mail címet szinte minden szolgáltató újra kiadja bárki másnak, aki csak kéri, ha azt nem használod. Ez nem csak az ingyenes címekre igaz!

Ha változik a cím, azt be kell jelenteni itt is, hogy mindig a valós címeden legyen az ország.
Jaja , én is így találtam egyszer egy orit.
/húúú de rég volt tán igaz se volt.../
Mondjuk azt senki se használta már, látszott rajta...
  #34  
Old 12-16-2009, 08:00
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én még nagyon régen gyűjtöttem a belépési kódokat. Több, mint 50-t összeszedtem, bár sohasem használtam őket.

Akkor még nem volt HT és elég sokszor megkértek, hogy tegyem fel a varázslatokat, vegyek kaját, stb. Az idegen klánfórumokon rengetegszer volt belépési kód. A klántársak egymásban megbíztak és eszükbe sem jutott, hogy nemcsak klántárs nézhet oda be...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #35  
Old 12-16-2009, 09:39
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Előfordulhat, hogy mikor nem saját gépedről netezel (netkávézók, suli...), megjegyeztetik a jelszavakat. Aztán a számukra értéktelen jelszavakat mérgükben hogyan használják fel...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #36  
Old 12-16-2009, 10:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Előfordulhat, hogy mikor nem saját gépedről netezel (netkávézók, suli...), megjegyeztetik a jelszavakat. Aztán a számukra értéktelen jelszavakat mérgükben hogyan használják fel...
Ide vágó sztori, amikor egy netkávézó tulaja valamelyik kliensgépről Hódítózott mindig, és hogy nehogy elfelejtse a belépési adatokat, csinált egy "jelszavak.txt" nevű file-t az asztalra.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #37  
Old 12-16-2009, 16:51
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide vágó sztori, amikor egy netkávézó tulaja valamelyik kliensgépről Hódítózott mindig, és hogy nehogy elfelejtse a belépési adatokat, csinált egy "jelszavak.txt" nevű file-t az asztalra.
Az asztalra? Ilyen file-om nekem is van. Túl sok helyre kell regelni, és elég kevés van, amit sokat használok... de nem merném a gépen tárolni. Inkább az emailcímemen, aminek ténleg durva jelszava van, vagy a telefonomon, hét lakat alatt egy program könyvtárszerkezetébe rejtve, egy másik jelszóval védve. Illetve nem így van elnevezve, mert ez elég izé... "jelszavak.txt"... ennyierővel "olvassel.txt" is lehetne... szóval érdemes máshogy nevezni, mondjuk alma.ize vagy akár alma.wmv vagy akármi. Te meg tudod, hogy szöveges bigyóval kell megnyitni, nem a mediaplayerrel...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu