Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-11-2014, 17:05
Barracuda Barracuda is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Location: Monor
Posts: 52
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default Miért nem tudok a Megbeszélések témába topicot nyitni?

Elolvastam az első témát ezen belül, ahol Ati irt néhány szót róla, és leirta, hogy 50 hozzászólás kell, ahhoz hogy témát nyithassak. Én viszont rengeteget irtam már, főleg a Viccek témába, még sincsen jogosultságom hozzá, és a statisztikámban az áll hogy 42 üzenetem van Mitől van, és mit tegyek hogy legyen jogom oda irni? Már két éve regisztráltam a Fórumra, tehát nem az a baj, hogy nem telt le egy hónap.
Sponsored Links
  #2  
Old 08-11-2014, 17:18
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Barracuda View Post
Elolvastam az első témát ezen belül, ahol Ati irt néhány szót róla, és leirta, hogy 50 hozzászólás kell, ahhoz hogy témát nyithassak. Én viszont rengeteget irtam már, főleg a Viccek témába, még sincsen jogosultságom hozzá, és a statisztikámban az áll hogy 42 üzenetem van Mitől van, és mit tegyek hogy legyen jogom oda irni? Már két éve regisztráltam a Fórumra, tehát nem az a baj, hogy nem telt le egy hónap.
Hozzászólásnak csak a hódító témában tett hozzászólások számítanak. Az egyéb topikok nem számítanak bele.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #3  
Old 08-11-2014, 18:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Barracuda View Post
Én viszont rengeteget irtam már, főleg a Viccek témába, még sincsen jogosultságom hozzá
Ez így van. És ez így van jól.

Attól, hogy valaki bemásol egy vicckönyvet, nem fogja a Hódítót ismerni. A Hódítóval kapcsolatos témákbamn kell aktívnak lenned ahhoz, hogy a Hódítóval kapcsolatban új felvetést tehess.
__________________
Hódító * Queosia
  #4  
Old 08-11-2014, 22:07
Mr.H Mr.H is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 52%
Default

Mindenesetre ez a téma azért megfontolandó. Vannak olyan játékosok, akik 10.000 körnél is többet játszottak csak épp a fórummal nem foglalkoztak. Ők valamennyire ismerik a játékot ( ha nem is teljesen ) és az építő jellegű javaslatokat nem tudja felvetni...
  #5  
Old 08-11-2014, 23:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Mr.H View Post
Mindenesetre ez a téma azért megfontolandó. Vannak olyan játékosok, akik 10.000 körnél is többet játszottak csak épp a fórummal nem foglalkoztak. Ők valamennyire ismerik a játékot ( ha nem is teljesen ) és az építő jellegű javaslatokat nem tudja felvetni...
Épp itt az ideje akkor a fórummal is elkezdeni foglalkozni!

Mielőtt valaki új témát vetne fel, annyival tisztelje meg a többieket, hogy elolvassa az ő javaslataikat, és részletesen kifejti a véleményét azokkal kapcsolatban -- hiszen ő is ezt szeretné kérni másoktól.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 08-12-2014, 22:46
Mr.H Mr.H is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 52%
Default

Igen, ezt is elkezdtem most. Majd gyűjtögetem a hozzászólásokat
  #7  
Old 08-12-2014, 23:31
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Épp itt az ideje akkor a fórummal is elkezdeni foglalkozni!

Mielőtt valaki új témát vetne fel, annyival tisztelje meg a többieket, hogy elolvassa az ő javaslataikat, és részletesen kifejti a véleményét azokkal kapcsolatban -- hiszen ő is ezt szeretné kérni másoktól.
Igazából az a baj a fórummal, hogy már alig van, aki ír ide.. így sokkal nehezebb öszeszedni azt az 50 hszt, ha valaki most kezdi el és nem akarja viszonylag értelmetlen dolgokkal megtölteni a fórumot..
__________________
same old song..
  #8  
Old 08-13-2014, 19:20
jampi jampi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Igazából az a baj a fórummal, hogy már alig van, aki ír ide.. így sokkal nehezebb öszeszedni azt az 50 hszt, ha valaki most kezdi el és nem akarja viszonylag értelmetlen dolgokkal megtölteni a fórumot..
bürokrácia
  #9  
Old 08-13-2014, 19:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jampi View Post
bürokrácia
Vagy csak semmi értelme, hogy egy vicckönyvet bemásolva valaki javaslatokat tehessen anélkül, hogy akárcsak elolvasta volna az eddigieket? Én erre tippelek.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 08-14-2014, 22:13
Barracuda Barracuda is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Location: Monor
Posts: 52
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default

Tulajdonképpen nem lehet semmi szavunk, mert még igy is vannak akik baromságot vetnek fel. Tehát ezen kár vitatkozni, sokaknak nem tetszik, sokan vannak biztosan akiknek jó ötletük van, mégsem tudják felvetni, de ha kedveznénk nekik, akkor a megbeszélések téma telelenne olyan bejegyzésekkel amitől falra mászik az ember. Tehát szerintem ezen kár vitázni, 50 hozzászólás egyszer csak összejön mindenkinek, bár egyre nehezebb, de valahogy sikerülni fog.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nem tudok varázsolni Dus Nem hiba 0 09-22-2008 07:07
Új tag nemtud se válaszolni, e témát nyitni Redback A fórumról... :) 36 11-20-2007 20:44
Nem tudok lopni szajonara Segítség 10 07-25-2007 21:34
Miért nem tudok segítéget hívni? vonos82 Segítség 21 03-05-2006 02:49


All times are GMT +1. The time now is 19:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu