Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 02-19-2011, 17:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
DUS nem személyeskedés De neked Tök mindegy , hogy mit írnak ha nem ismered megy a lefele nyíl ?? Nézzd meg a kiemelt részt mit írt aztán nézzd a válaszodat erre mondom, hogy No comment....nem kell automatára venned a kezecskénél a gombot....
Nem az O hibaja - a Te postjaid 99%-a siras, szidalmazas, es teljesen elferdult szemlelet. Ha nem tudnam, hogy nem szamit, en is kb minden beirasodra nyomnam a lefelet.


De ha lehet ne alakuljunk at ki miert nyomja a lefele kezet topicba sem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #82  
Old 02-19-2011, 17:03
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
DUS nem személyeskedés De neked Tök mindegy , hogy mit írnak ha nem ismered megy a lefele nyíl ?? Nézzd meg a kiemelt részt mit írt aztán nézzd a válaszodat erre mondom, hogy No comment....nem kell automatára venned a kezecskénél a gombot....
Az egy kérdés, hogy tragikusan ír szegény, és ezért nem úgy írja le, ahogy érti. Nem hiszem, hogy az fogta volna meg a játékban, hogy olyan, mint a többi.

És amúgy is: nem teljesen mindegy ez Neked?? Nem tetszett a hozzászólás, ahogy pl. ez sem fog sokaknak. Erre való ennek a jelzése. Miért zavar, hogy valamit rendesen használok?!

(És akkor még elő sem jött az az apróság, hogy marhára fogalmad sincs, hogy én miért nyomok, mire, és mit.)

(Nem, nem kell válaszolni, nem szándékozlak offolásra buzdítani.)
Reply With Quote
  #83  
Old 02-19-2011, 17:31
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem az O hibaja - a Te postjaid 99%-a siras, szidalmazas, es teljesen elferdult szemlelet. Ha nem tudnam, hogy nem szamit, en is kb minden beirasodra nyomnam a lefelet.


De ha lehet ne alakuljunk at ki miert nyomja a lefele kezet topicba sem.
Számotokra lehet ez jön le Én csak azt írtam Le itt hogy szerintem MIÉRT Kevés játékos játszik....
Neketek fanatikusoknak lehet fáj de a tény attól tény marad kevés AKTÍV játékos van



De vettem az adást és teret hagyok NEKTEK hiszen Ti mindig Mindent úgy is jobban tudtok pláne erröl a játékról..hiszen mindig Itt vagytok minden órában és percben...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Blacky For This Useful Post:
  #84  
Old 02-19-2011, 17:41
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Számotokra lehet ez jön le Én csak azt írtam Le itt hogy szerintem MIÉRT Kevés játékos játszik....
Neketek fanatikusoknak lehet fáj de a tény attól tény marad kevés AKTÍV játékos van



De vettem az adást és teret hagyok NEKTEK hiszen Ti mindig Mindent úgy is jobban tudtok pláne erröl a játékról..hiszen mindig Itt vagytok minden órában és percben...
Kinek mi faj? Hogy jon ide, hogy ki mennyire aktiv? Beszelj mar ertelmesen...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #85  
Old 02-19-2011, 19:39
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Én az egyik problémát még mindig A-ban látom, amiért tudom, hogy többen is befejezték a játékot, kezdők, régebbiek egyaránt. Mindenki eredményt szeretne elérni, azaz személyiségeket szerezni. Ok, hogy most lett egy könnyítés A-ban, de aki lefordul 4k hekiről, az valójában a semmiért tette, 2x körbemenni meg rengeteg idő egy plusz szemért.
Nyilván ingyen sem kell adni a szemeket, de a túl sok idő sokak kedvét elveszi.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #86  
Old 02-19-2011, 20:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Én az egyik problémát még mindig A-ban látom, amiért tudom, hogy többen is befejezték a játékot, kezdők, régebbiek egyaránt. Mindenki eredményt szeretne elérni, azaz személyiségeket szerezni. Ok, hogy most lett egy könnyítés A-ban, de aki lefordul 4k hekiről, az valójában a semmiért tette, 2x körbemenni meg rengeteg idő egy plusz szemért.
Nyilván ingyen sem kell adni a szemeket, de a túl sok idő sokak kedvét elveszi.
Szemely szerint engem ez nem zavar, en nem a szemelyisegek miatt jatszom mar reg, hanem a szovetsegeseim miatt...

Szoval ha fordulaskor nem jarna szemelyiseg, lehet akkor is jatszanek.

(Plusz ne felejtsuk el, hogy most foleg a friss verrol van szo)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #87  
Old 02-20-2011, 07:58
idegenvezeto's Avatar
idegenvezeto idegenvezeto is offline
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Budapest, V. kerület
Posts: 277
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szemely szerint engem ez nem zavar, en nem a szemelyisegek miatt jatszom mar reg, hanem a szovetsegeseim miatt...

Szoval ha fordulaskor nem jarna szemelyiseg, lehet akkor is jatszanek.

(Plusz ne felejtsuk el, hogy most foleg a friss verrol van szo)
Tizen-egynéhány szemmel összesen persze, hogy nem a személyiégek miatt játszol már. Szép is lenne...

A friss vérrel kapcsolatban meg annyit, hogy persze, meg kell őket fogni, de a játékosok számának drasztikus csökkenéséhez (ha már ez a címe a topicnak) épp így hozzájárul az is, hogy a meglévő játékosok nem érzik reális, ha nem is könnyen, de legalább belátható időn belül elérhető célnak a több személyiséget.
__________________
A szó nagyon veszélyes fegyver... ha elég vastag a könyv
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to idegenvezeto For This Useful Post:
  #88  
Old 02-20-2011, 08:37
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by idegenvezeto View Post
Tizen-egynéhány szemmel összesen persze, hogy nem a személyiégek miatt játszol már. Szép is lenne...

A friss vérrel kapcsolatban meg annyit, hogy persze, meg kell őket fogni, de a játékosok számának drasztikus csökkenéséhez (ha már ez a címe a topicnak) épp így hozzájárul az is, hogy a meglévő játékosok nem érzik reális, ha nem is könnyen, de legalább belátható időn belül elérhető célnak a több személyiséget.
szerintem meg, így is túl sok olyan sokszemes ori van, aki még csak játszani se nagyon tud..
engem nagyon nem motiválna, ha még könnyebb lenne plusz szemet összeszedni..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #89  
Old 02-20-2011, 09:20
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by idegenvezeto View Post
Tizen-egynéhány szemmel összesen persze, hogy nem a személyiégek miatt játszol már. Szép is lenne...

A friss vérrel kapcsolatban meg annyit, hogy persze, meg kell őket fogni, de a játékosok számának drasztikus csökkenéséhez (ha már ez a címe a topicnak) épp így hozzájárul az is, hogy a meglévő játékosok nem érzik reális, ha nem is könnyen, de legalább belátható időn belül elérhető célnak a több személyiséget.
Ezekszerint nem ertetted az irasom lenyeget. Boven tudnam a szinteket teljesiteni 1, esetleg 0 szemelyiseggel is, nem ez a lenyeg...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #90  
Old 02-20-2011, 09:57
kistigris's Avatar
kistigris kistigris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2011
Location: Nyíregyháza
Posts: 236
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
szerintem meg, így is túl sok olyan sokszemes ori van, aki még csak játszani se nagyon tud..
engem nagyon nem motiválna, ha még könnyebb lenne plusz szemet összeszedni..
Azért van sok ilyen ori, mivel régebben minimális követelmények voltak a személyiség eléréshez.Most viszont egy friss orinak elérhetetlennek tűnik.
A régi oriknak a mai követelmények nevetségesen egyszerűnek tűnhetnek, viszont gondolj bele egy olyan oriba aki frissen regelt.Nem lehetetlen feljutni az 1/a-ba, de onnan lefordulni úgy hogy az első kék számodat megkapd, na az nem egyszerű.Sőt.Így sokan fel is adják, nem azért mert nem kitartóak, hanem azért mert lehetetlen küldetésnek tűnik.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to kistigris For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 15:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu