Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 07-31-2006, 12:23
FeRzY FeRzY is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Ha ismered már a játékot, nem csak most ismerkednél vele, akkor javaslon a Beállítások menü zéró-startját, ott átrakhatod az országot egy másik, tetszőleges csoportba. Ha még nem ismered, és nem szeretnél csak emiatt VIP tagságot áldozni a dologra, akkor esetleg a barátor megteheti ugyanezt, hogy hozzád kerüljön.

Hát a játékot valamenniyre ismerem, de ilyen problémám eddig nem volt szóval ez a rész még sötét előttem

Ehez az átrakáshoz mindenképp vip kell? mert ha igen akkor dobok egy smst

Köszi a segitséget!
Sponsored Links
  #12  
Old 07-31-2006, 12:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by FeRzY
Hát a játékot valamenniyre ismerem, de ilyen problémám eddig nem volt szóval ez a rész még sötét előttem

Ehez az átrakáshoz mindenképp vip kell? mert ha igen akkor dobok egy smst

Köszi a segitséget!
Mindenképp az, de 1500 körig érvényesnek kell lennie, úgyhogy nem csak 1 kell hozzá. (Ez nem vonódik le, megmarad, csak azért kell, hogy ne agyba főbe mindenki menekülésre használja.) Szóval ezt csak akkor javaslom, ha tényleg komolyan, és legalább 1500 körre kitartóan szeretnétek, hogy ne menjen kárba semmi.
__________________
Hódító * Queosia
  #13  
Old 07-31-2006, 12:30
FeRzY FeRzY is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Mindenképp az, de 1500 körig érvényesnek kell lennie, úgyhogy nem csak 1 kell hozzá. (Ez nem vonódik le, megmarad, csak azért kell, hogy ne agyba főbe mindenki menekülésre használja.) Szóval ezt csak akkor javaslom, ha tényleg komolyan, és legalább 1500 körre kitartóan szeretnétek, hogy ne menjen kárba semmi.

hmm... azért az nem 1 sms... 1x azért belefér
akkor beszélek a sráccal vagy ő vagy én, de megoldjuk!

Jah és köszönöm szépen a segitséged!
  #14  
Old 07-31-2006, 13:02
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

vagy regeljetek egy geprol, mindketten az 5 os szinten , ugyanarrol a cimrol, es reggelre maris egy csopiba vagytok...) az 5 Y ba...

Viccen kivul.
nekem freemail-el X be sikerult mennem, hotmail-el, meg V be. csak regelj par email, probalgasd ki oket egyesevel.. de mindig torold az elozo orit!! kulonben tenyleg Y lesz belole

Last edited by Mike zoostorm; 07-31-2006 at 13:04..
  #15  
Old 07-31-2006, 13:27
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem is a sokak által javasolt próbálkozás jött be, mindig más címről. A felesleges orikat télleg nem árt törölni
  #16  
Old 07-31-2006, 13:32
FeRzY FeRzY is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
vagy regeljetek egy geprol, mindketten az 5 os szinten , ugyanarrol a cimrol, es reggelre maris egy csopiba vagytok...) az 5 Y ba...

Viccen kivul.
nekem freemail-el X be sikerult mennem, hotmail-el, meg V be. csak regelj par email, probalgasd ki oket egyesevel.. de mindig torold az elozo orit!! kulonben tenyleg Y lesz belole
thx!
hotmail bejött
  #17  
Old 07-31-2006, 13:39
FeRzY FeRzY is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
vagy regeljetek egy geprol, mindketten az 5 os szinten , ugyanarrol a cimrol, es reggelre maris egy csopiba vagytok...) az 5 Y ba...

Viccen kivul.
nekem freemail-el X be sikerult mennem, hotmail-el, meg V be. csak regelj par email, probalgasd ki oket egyesevel.. de mindig torold az elozo orit!! kulonben tenyleg Y lesz belole
Akkor most már kezdhetek egykis $-t szerezni
  #18  
Old 07-31-2006, 14:39
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

az jo is... hozzaszolasonkent 1000 arany a dijam..

nincs mit
  #19  
Old 08-05-2006, 14:20
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A helyzet az, hogy megvan, hogy milyen tipusú csopikba milyen tipusú emil címekkel kerülhetsz, ezért is van az, hogy ezeket váltogatva másik csopiba is van esélyed bekerülni.
A zéró restartot amúgy én Atissal ellentétben nem ajánlanám csak azért, hogy egy csopiban legyetek a barátoddal induláskor, lévén annak van azért pár hátránya is, ha zérórestartolsz.... és akkor már egyszerübb (bár időigényesebb), ha felküzditek magatokat a 2. szintig, hisz ott már úgyis egy csopiban lesztek, majd együtt fordultok onnantól kezdve ugyanazokba a csopikba...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #20  
Old 08-11-2006, 09:20
Skeazer Skeazer is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

hát lehet hogy a zéró-start nem a legjobb mer az is elég időigényes hogy elérd azt az erősséget amid volt mondjuk attól függ hogy játszol
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu