Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-26-2014, 15:04
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha ekkora előny egy feles a szövetségbe, akkor gyorsan szerezzetek be ti is egyet
Játszok felessel. Nem azért írtam, mert savanyú a szőlő Csak épp, ahogy írtam fentebb szerintem túlságosan erősre sikeredett. 3%-nál még lop vagy infózik ha kell... pff

Ha jól emlékszek a másik topicban, amikor erről volt szó az volt az érv, hogy ha talál egy zsíros orit, akitől jól lehet lopni akkor nyugodtan lopja 3% alá magát. Persze megteheti, csak épp nem értem miért lett az infószerző toliakció mellékeverve.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 02-26-2014, 16:00
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Játszok felessel. Nem azért írtam, mert savanyú a szőlő Csak épp, ahogy írtam fentebb szerintem túlságosan erősre sikeredett. 3%-nál még lop vagy infózik ha kell... pff

Ha jól emlékszek a másik topicban, amikor erről volt szó az volt az érv, hogy ha talál egy zsíros orit, akitől jól lehet lopni akkor nyugodtan lopja 3% alá magát. Persze megteheti, csak épp nem értem miért lett az infószerző toliakció mellékeverve.
szerinted egy szöviharcban akkor előny ha körönte 2 infó akciót tud csinálni egy ország és azon kívül semmit? mert jó ez az új feles de szöviharcban ellövi jobb esetben a készülijét, (rosszabban leviszik neki) de ezen felül kb semmi haszna nincs. legalább a támadó sereg szándékát tudja már felmérni ha másra nem is jó. felesleges nerfelni. sőt én buffolnám egy kicsit a regenerálódását.
Reply With Quote
  #3  
Old 02-26-2014, 18:47
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

de ha már a felesrol van szo akkor azt is megemliteném hogy 200heki korul gusztustalanul el lehet vele lehetitleni fejlodo nem annyira profi játékosok országait
és teljesen elvenni a kedvuket a játéktol
ami nem feltétlen érdeke szerintem a játéknak
igy én a pénzlopás hatékonyságán is finomhangolnék picit
valami olyasmi szabályozással hogy 100millio arany alatt a régi feltételek mellett tudjon csak lopni a feles
és 100milliotol kapja ezt az ujfajta bankátlopási kakaót
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #4  
Old 02-26-2014, 21:54
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Sztem meg ugy általában kéne korlátozni 10% ig a feles akcióit, tehát ez alatt ne tudjon se lopni, se felmérni..azért én mégiscsak túlzásnak érzem hogy minden kv után 1mp vel üljek a gépnél és szedjem a készét (ha tudom) mert különben körönkét 2x lelop!

az elmúlt pár hétben voltam a fagyi mindkét oldalán..az eredmény 2 törölt, meg féltucat szabizott ori, az okés hogy épitsek bankot meg ne legyen már szinte semmim az oriba mer őelfsége bármit lenyúl, és persze lelehet szedni a készét is ! Igen lelehet egynek talán(ha leszedem nullára ahogy irtam kv kor ugyis lelop) de sajna vagy nem sajna nem csak egy van..most jelenleg egy lenti csoportba 15 feles van kb 10 körön belül! és arról még nem beszéltem, hogy a feles erősítését követően gondolom ugrásszerűen megnőtt az ember faj iránti kereslet! Rendben van az hogy többen választják a felest, ez is volt a cél..de ezzel egy másik fajt szinte teljesen kiölünk a játékból, sztem kicsit túl lett lőve azon a bizonyos célon!
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to yogibear For This Useful Post:
  #5  
Old 02-27-2014, 11:37
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Sztem meg ugy általában kéne korlátozni 10% ig a feles akcióit, tehát ez alatt ne tudjon se lopni, se felmérni..azért én mégiscsak túlzásnak érzem hogy minden kv után 1mp vel üljek a gépnél és szedjem a készét (ha tudom) mert különben körönkét 2x lelop!

Hagy kérdezzem már meg mivel leszel előrébb ha csak 10%-ig lophat a feles? nem 33x lop hanem csak 30x, na bumm... kv után ugyanúgy töltődik és semmi nem változik.
Ahelyett, hogy bankkal védenétek meg a pénzetek. a legtöbb feles úgy is csak arra használja.
Reply With Quote
  #6  
Old 02-27-2014, 20:16
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Hagy kérdezzem már meg mivel leszel előrébb ha csak 10%-ig lophat a feles? nem 33x lop hanem csak 30x, na bumm... kv után ugyanúgy töltődik és semmi nem változik.
Ahelyett, hogy bankkal védenétek meg a pénzetek. a legtöbb feles úgy is csak arra használja.
nem figyelsz Azzal leszek előrébb hogy ha levittem 0% ra a készét kv kor nem tud rögtön akciózni mert még mindig 10% alatt lesz..igy viszont minden kv kor 2x tud garázdálkodni

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
igen volt szöviharc! persze mi is bénáskodtunk egy sort..de 12 óra alatt nem lehet tönkretenni egy épkézláb felest ..csak hogy varival ártani tudd, kell vagy fél tucat ütés alaphangon , de sokkal esélyesebb hogy nem elég..de fosztás, mészár már alapbol kiesik mer kipakol..ha leföldeled röhög a markába és alulrol lop körönként 2x, marad a puszti..akkor 1-2 utés után megin alád kerül ..12 kör alatt max 3x tudsz fordulni, de legyen 2sereg fordulásonként akkor is 6 bekapott ütés 12 kör alatt(és persze a szövijei csak nézik mi történik és nem csinálnak semmit)..ezidő alatt a kis hamis lelop először 33+(11x2) =55 tolizás..ha csak tekire megy és nem is pénzt visz akkor is elég bosszantó..mindezek ellenére tőlem maradthat az erősítés, de a 0% ig való lopást még mindig 10% ra emelném vagy lehessen a készültségét minuszba vinni de gondolom ez utóbbi tömeges kifügyülésre ösztönzi a tolvajkodni vágyó harcostársaimat.. én már csak arra leszek kiváncsi mi lesz pár honap mulva ha 5. szinten minden 2. tag feles lesz, mer senki nem akar majd tekit irni!

Last edited by yogibear; 02-27-2014 at 20:44..
Reply With Quote
  #7  
Old 02-27-2014, 13:16
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
Reply With Quote
  #8  
Old 02-27-2014, 14:05
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
Persze, lopott feles, az elvitt pénzt nem sajnálom megérdemelte. Már nem tudna. Friss, jelenleg 173 körös 200 hekis felesemmel eddig összeloptam 2,2 milliárdot. Hogy kezdők voltak-e vagy sem nem tudom, nem bonyolódtam velük levelezésbe, egyikük azóta nem játszik már. Tudom mire képes, hogyan kell ellene és vele játszani, harcoltunk már feleses szövi ellen is. Tényleg úgy gondolom, hogy túl lett erősítve, épp ezért nyitottam a topicot. Kíváncsi vagyok más hogy látja. Nem célom hogy bárkit is győzködjek, csak leírom a véleményem.
Reply With Quote
  #9  
Old 02-27-2014, 15:53
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Persze, lopott feles, az elvitt pénzt nem sajnálom megérdemelte. Már nem tudna. Friss, jelenleg 173 körös 200 hekis felesemmel eddig összeloptam 2,2 milliárdot. Hogy kezdők voltak-e vagy sem nem tudom, nem bonyolódtam velük levelezésbe, egyikük azóta nem játszik már. Tudom mire képes, hogyan kell ellene és vele játszani, harcoltunk már feleses szövi ellen is. Tényleg úgy gondolom, hogy túl lett erősítve, épp ezért nyitottam a topicot. Kíváncsi vagyok más hogy látja. Nem célom hogy bárkit is győzködjek, csak leírom a véleményem.
az én véleményem az 1300 kör játék után, hogy nem lett túl erős, egy jó szöviben megállja a helyét, de még mindig a szövetség gyenge pontja nagy hektáron. pénzszerzésnek kiváló de amint a csoport alkalmazkodik elveszti az egyetlen erejét.
Reply With Quote
  #10  
Old 02-27-2014, 18:36
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
ha gondolod regizz egy mf orit y-ba 200ra amit nem tápolsz fel és saját erobol fejlodik
én rászállok egy kiépult felessel ha kijossz a vedelem alol
aztán nézzuk már meg hogy valolanságot állitasz, vagy valotlanságot állitassz
amit gusztustalannak tartok hogy szinte még a képzésre/fegyire valo pénzt is el tudja lopni
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu