Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #771  
Old 09-05-2008, 20:46
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt gondolom, hogy ha valaki folyamatosan kötözködik egy fórumon, akkor teljesen normális, hogy kiteszik onnan. És valljuk be, most nemigen történt más. És ez így van rendjén. Attól, hogy egy fórum nyilvános státusszal rendelkezik, még nem "kössünk bele mindeknibe, mert itt szabad" fórum. Ezért született az új fórumrendszer, és pontosan úgy működik, ahogy működnie kell.
Ati, ez nagyon tavol all a valosagtol, ne is haragudj. (marmint hogy en csak folyamatosan kotozkodtem)
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #772  
Old 09-05-2008, 21:00
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt gondolom, hogy ha valaki folyamatosan kötözködik egy fórumon, akkor teljesen normális, hogy kiteszik onnan. És valljuk be, most nemigen történt más. És ez így van rendjén. Attól, hogy egy fórum nyilvános státusszal rendelkezik, még nem "kössünk bele mindeknibe, mert itt szabad" fórum. Ezért született az új fórumrendszer, és pontosan úgy működik, ahogy működnie kell.
Mikor egy moderátor azt mondja, hogy ez az én fórumom, és úgy döntök, hogy kitiltok valakit, akkor nyilvános fórum lévén nem ártana talán betartani, hogy figyelmeztetem, aztán kap x kört, majd utána még többet... én olyat még nem láttam Tőled Ati, hogy nem bírom az arcod, akármit is írtál, azt kötekedésnek veszem, mert rossz napom van, és viszlát...
Ez egy nyilvános fórum, kezdőknek... ahol, a modik egyik része azt mondja, hogy nincs időm a kezdőkre, ezért a kezdők kérésére nem válaszol, a másik modi, szintén nem válaszol, csak ritkán, de ha valaki elküldi a kezdőt súgót olvasni, akkor nagyon mérges lesz, hogy ez a fórum nem azért van, hogy a kezdőt elküldjék súgót olvasni... de érdemben azért ritkán segít... Remy nem is egyszer segített, összességében talán többször is mint a modik... erre, jön egy kedves modi, aki úgy találja, hogy Remy bunkó, és fogja magát és kitiltja arról a fórumról... aztán saját maga is leírja, hogy tök mindegy mert ez a fórum amúgy sem létezik már sokáig... hát tényleg, ez így aztán tök normális...
Reply With Quote
  #773  
Old 09-05-2008, 21:03
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Te tudod az előzményeket ? meg mindent hogy mi hogy történt ? Mert engem mielőtt véleményt alkotok érdekelne hogy hogy is történt ez a mdolog meg miért történt a kizárás mi volt a kirobbantó ok ?
mivel gőzöd sincs mi történt, sztem Te se nagyon szóld le Vityut... bár elhiszem, újra egy alkalom, ahol Remynek beszólhatsz, vagy mutogathatod az ujjacskáidat... de tényleg jó lenne, ha csak akkor minősítenél bárkit, ha fogalmad lenne arról, hogy mi történt...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Debilke For This Useful Post:
  #774  
Old 09-05-2008, 21:06
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
... én olyat még nem láttam Tőled Ati, hogy nem bírom az arcod, akármit is írtál, azt kötekedésnek veszem, mert rossz napom van, és viszlát...
Akkor én sokatlátott embernek számítok
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #775  
Old 09-05-2008, 21:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
mivel gőzöd sincs mi történt, sztem Te se nagyon szóld le Vityut... bár elhiszem, újra egy alkalom, ahol Remynek beszólhatsz, vagy mutogathatod az ujjacskáidat... de tényleg jó lenne, ha csak akkor minősítenél bárkit, ha fogalmad lenne arról, hogy mi történt...
köszönjük Emese!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #776  
Old 09-05-2008, 21:20
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
köszönjük Emese!
kicsi sárkány... kicsi IQ, kicsi tánc?
Reply With Quote
  #777  
Old 09-05-2008, 21:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ez az, ami a belső fórumon már nem zajlik. Mennyivel békésebb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #778  
Old 09-05-2008, 21:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
kicsi sárkány... kicsi IQ, kicsi tánc?
Ha maga mondja biztos úgy van kedves Emese
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #779  
Old 09-05-2008, 21:24
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez az, ami a belső fórumon már nem zajlik. Mennyivel békésebb.
Én tök békés vagyok Ati ))
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #780  
Old 09-05-2008, 21:28
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Ha jól emlékszem,akkor időnként felül van/lesz vizsgálva,hogy a nyilvános fórumok moderátorai mennyire felelnek meg az elvárható szintnek. Feltételezem,hogy ha többekben felmerül a kérdés egy moderátor személyével és ténykedésével kapcsolatban,akkor ez Ati figyelmét sem kerüli el és saját belátása szerint javít vagy nem javít a dolgon.


Hajrá Baglyok!!
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 10:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu