Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Változzon-e a körváltás ideje?
Igen, legyen minden csoportban egész órakor. 4 20.00%
Nem, jó így ahogy van. 16 80.00%
Voters: 20. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-29-2006, 13:50
ruud10
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question Körváltás

Arra kérném a válaszaitokat hogy nem lenne-e egyszerűbb ha a körváltás pont egész órakor lenne? Szerintem nem nagy probláma, de kényelmesebb lenne. Várom a válaszokat!
Sponsored Links
  #2  
Old 04-29-2006, 14:22
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

Quote:
Originally Posted by ruud10
Arra kérném a válaszaitokat hogy nem lenne-e egyszerűbb ha a körváltás pont egész órakor lenne? Szerintem nem nagy probláma, de kényelmesebb lenne. Várom a válaszokat!
Azon nem gondolkodtál, hogy oka van vannak hogy akkor van amikor? Nem egyszerű dolog ennyi oriban kört váltani, és a rendszer csoportonként halad a körváltással. 1/A ban egészkor kezdődik, 5/Y ban meg 58 kor.
  #3  
Old 04-29-2006, 14:26
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De ha még meg is lehetne oldani, akkor is sokkal jobb ez így, mert így minden országodban ott tudsz lenni körváltáskor
  #4  
Old 04-29-2006, 14:44
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Ugye Ruud neked csak egy csopiban van orid? Uristem megőrülnék ha minden orimban egészkor lenne kv...
  #5  
Old 04-29-2006, 15:02
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Na meg ez nem is lenne olyna egyszerű, gondolom túlterhelődne a szerver belassulna nagyon, meg minden
  #6  
Old 04-29-2006, 15:20
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én még nem kaptam körlevelet de gondolom (tipp) 80ezer orit egyidőben új körbe rakni sztem azé megterhelné rendesen a szervert na meg ha változik a kv akkor se reménykedj sztem hogy egyidőben lessz az összes csoportban
  #7  
Old 04-29-2006, 17:02
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

így is majd az összes orimban egybeesik a körválti.... még csak az kéne hogy tényleg mindben...
  #8  
Old 04-29-2006, 17:51
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by ruud10
Arra kérném a válaszaitokat hogy nem lenne-e egyszerűbb ha a körváltás pont egész órakor lenne? Szerintem nem nagy probláma, de kényelmesebb lenne. Várom a válaszokat! :)
júj, az durva lenne.. technikailag sem megoldható, és több orival is nagy szívás lenne:)
  #9  
Old 04-29-2006, 18:37
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by ruud10
Arra kérném a válaszaitokat hogy nem lenne-e egyszerűbb ha a körváltás pont egész órakor lenne? Szerintem nem nagy probláma, de kényelmesebb lenne. Várom a válaszokat!
íme a fejlesztői válasz:
(elolvasható közvetlen eléréssel a hód főoldaláról)


Sziasztok!

Ez az üzenet egy előrejelzés azzal kapcsolatban, hogy a körváltás körül néhány dolog hamarosan megváltozik. MÉG NEM VÁLTOZOTT SEMMI!

Két lényeges dolog, ami változni fog:

1, A körváltás kezdetének ideje a legtöbb csoportban megváltozik. Az új szerverparkkal (bár még nincs kész a teljes átállás) már sokan tapasztalhattátok, hogy a körváltások az eddigieknél sokkal hamarabb lezajlanak. Az körváltások eddigi időzítése az eddigi körváltási időket vette figyelembe, most átszervezésre fog kerülni az időzítés az új rendszer kapacitásának figyelmbevételével. A pontos kezdéseket amikor aktuális, meg fogjuk írni, most annyit lehet tudni, hogy szinte minden csoport körváltása közelebb fog húzódni az óra elejéhez.

2, Körváltás közben bizonyos funkciók nem lesznek elérhetőek. Jelenleg sok félreértésre ad okot, ha valaki körváltás közben piacozik, majd eltűnik a raktárkészlete, és ezt nem tudja mire vélni, vagy ugyanez történik katonákkal stb. Ezért az ilyen funkciók körváltás közben nem lesznek elérhetőek, ha körváltás közben ilyen akciókat szeretnél végrehajtani, akkor egy hibaüzenettel fogsz találkozni, hogy várd meg, amíg a körváltás befejeződik. A Hódító ilyenkor is elérhető, és a körváltást nem érintő funkciók rendesen használhatóak, csupán azokat a funkciókat iktatjuk ki erre a néhány másodpercre, amik a visszajelzéseitek alapján a legtöbb félreértést eredményezik.

Mégegyszer hangsúlyozzuk, hogy a fentiek csak előrejelzések, ezek a változások még nem kerültek be a játékba!

A szerverpark bővítésének munkálatai még nem fejeződtek be, igyekszünk még az átállási időszakban kiküszöbölni minden felmerülő problémát.

Aki a teljes átállás megtörténtét várja, az még várjon türelemmel, ez még nem az.
  #10  
Old 04-29-2006, 18:40
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

ruud10!

egyébként meg nem kell hozzányúlni magához a kv idejéhez. tökéletes így, ahogy van.
mi lenne akkor, ha 4 csoportban van orid, és mindegyikkel támadni akarsz? valahol megszívnád, mint az a bizonyos boci...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varázslatok magamra Steve Segítség 54 11-25-2006 19:15
Szerverpark bővítés Ati Fontos bejelentések 105 07-16-2006 20:11


All times are GMT +1. The time now is 10:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu