Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 08-22-2010, 18:29
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Jolvan akkor leirom

Én se szeretném ha egy kocka egyedül vinne 10 orit legálisan,föl kell kelni ha olyan van,sajnos lenni kell amikor akcio történik ez hozzá tartozik szerintem A-hoz,más most nem jut eszembe hirtelen.
Ez nevetséges, támadó akciót nem lehetne inditani más helyett. a többit meg ma is csinálják sokan, az egymáshoz belépkedéssel...

De ha ezt gondolod, akkor fejtsd ki,hogy szted,hogy lehetne így vinni 10országot???
(pontosabban, úgyhogy ehez ne kelljen belépned a többihez)
(ha 1ember vinné mind a 10országot, az csk jó lenne, mert ő biztos hogy alszik vmikor)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 08-22-2010, 18:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Én se szeretném ha egy kocka egyedül vinne 10 orit legálisan
Itt látom sokaknál a félreértést.

Jelenleg semmi nem tiltja, hogy egy ember belépjen a szövetségese országába, és oda tegyük fel íjászokat vegyen védekezéshez. Nincs is tervezve ilyen tiltás.

A probléma ott kezdődik, hogy valaki vérszemet kap, és ha már a vari országában vagyok, akkor csináljunk pár gömböt is; ha már a tolis országában vagyok, akkor lopjunk is ezt-azt. Az ország eredeti gazdája pedig reggel arra ébred, hogy anarchban van, mert a belépőadatok titokban tartása az ő felelőssége.

Ameddig tehát valaki nem kap vérszemet, addig az általad leírt "nem szeretném ha..." állapot nem szabálytalan.

Az esetek jelentős részében anarchba fog jutni minden érintett ország, de nem azért, mert a szövivezér lépett be íjászokat venni.

A javaslat azt célozza meg, hogy egy most is létező jelenséget meg lehessen úgy oldani, hogy ne lebegjen a fejed felett Domoklész kardja, és ne görcsbe rándult gyomorral lépj be reggelente, hogy vajon még 1/A, vagy már 5/Y.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #143  
Old 08-22-2010, 19:30
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A javaslat azt célozza meg, hogy egy most is létező jelenséget meg lehessen úgy oldani, hogy ne lebegjen a fejed felett Domoklész kardja, és ne görcsbe rándult gyomorral lépj be reggelente, hogy vajon még 1/A, vagy már 5/Y.
így minimális aktivitással is sztár-hódítóssá lehet válni és még azt a kis gyomorgörcsöt se kell elszenvedni. már látom a jövő A-s hirdetéset:
Jól működő klán kocka vezért keres

de probálok egy sötét lelkű szövivezér fejével gondolkodni, nehezen megy de próbálom. ott a noti, kóbor IP stb. jönnek a szövimre egyéniben, két dolgot tehetek veszek íjjat vagy veszek ijjat meg még egy szembe sereghez lovat. védek és jót alszok, vagy védek, szembe megyek és jót alszok mert eddig is így csináltuk....
nem értem mi a perspektíva az első variációban... valaki mondja már el!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rob For This Useful Post:
  #144  
Old 08-22-2010, 19:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
jönnek a szövimre egyéniben, két dolgot tehetek veszek íjjat vagy veszek ijjat meg még egy szembe sereghez lovat. védek és jót alszok, vagy védek, szembe megyek és jót alszok mert eddig is így csináltuk....
nem értem mi a perspektíva az első variációban... valaki mondja már el!
A szövivezér szempontjából első körben annyi, hogy 9 emberrel kevesebb fogja utálni, amikor mindenki repül miatta anarchba. A második kör mindjárt.

A tag szempontjából annyi, hogy be tud lépni olyan szövetségekbe is, ahova eddig esélytelen volt, mert a belépőadatait nem adja meg. Senkinek semmi köze a levelezéséhez, senkinek semmi köze ahhoz, hogy még milyen országai vannak, és az ő orzságával ne is akciózzon senki.

A szövivezérnek második körben az, hogy könnyebben talál tagokat. Eddig ha kikötés volt, hogy a belépőadatokat meg kellett adni, mostantól már nem az. Mostantól az átlag játékos is szóbajöhet, mint szövitag, nemcsak a személyes ismerős, és nemcsak a balek.

Érzem a hátulütőt, hogy akkor az eddiginél is könnyebb lesz kivédeni egy támadást, és talán olyan klánok is tudnak sikeresen védekezni, ahol eddig ez nem volt megoldott. Valahol ez kilövi azt a taktikai elemet, hogy kifigyelem mikor aktív egy klán, és amikor nem, akkor támadom. Ugyanez a pozitív oldala is: nem a nyaralás, és a hétfői céges megbeszélés dönti el, hogy bevernek-e.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #145  
Old 08-26-2010, 19:01
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Sracok ezek amiket soroltok hozzatartozik az 1A-s jatekhoz, most azzal h egy illegalitast szeretnetek megszuntetni ugy h ezutan legalis lesz... hat ez szerintem nem az igazi ut. Aki ervekre kivancsi h miert az olvasson vissza mert el volt reszemrol tobbszor is magyarazva es kivesezve h mit lehetne szerintem megengedni es mit nem. Ami Demoklesz kardjat illeti hat szerintem nem egy kellene a fejunk folott lebegjen hanem legalabb 3 vagy tobb. Ertsetek ezt ugy h teljesen betiltani a belepkedeseket. Akkor lenne igazan szep a hodito. Sokan esnenek pofara h igy fogalmazzak...
Reply With Quote
  #146  
Old 08-26-2010, 19:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
most azzal h egy illegalitast szeretnetek megszuntetni ugy h ezutan legalis lesz... hat ez szerintem nem az igazi ut.
Lemaradtam valamiről? Milyen illegalitást?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #147  
Old 08-26-2010, 19:11
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Idezetek lesznek a hod szabalyzatabol es szerintem hosszu lesz ugy h turelem rozsat terem, ossze kell masolnom oket ide.
Reply With Quote
  #148  
Old 08-26-2010, 19:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Idezetek lesznek a hod szabalyzatabol es szerintem hosszu lesz ugy h turelem rozsat terem, ossze kell masolnom oket ide.
Inkább a témában szereplő válaszokat olvasd el.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #149  
Old 08-26-2010, 19:16
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelenleg semmi nem tiltja, hogy egy ember belépjen a szövetségese országába, és oda tegyük fel íjászokat vegyen védekezéshez. Nincs is tervezve ilyen tiltás.
Én azt szeretném megkérdezni, hogy annak ellenére, hogy nyomatékosan fel van hívva a figyelem arra, hogy ne adjuk meg másoknak a belépési adatainkat, miért nincs tiltás alatt a máshoz való belépés bármilyen szinten?

Nekem pl. rettentő kényelmetlen lenne, ha másnál nem tudnék időnként belépni, vagy más nálam, ennek ellenére üdvözölnék egy ilyen változtatást.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #150  
Old 08-26-2010, 19:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Én azt szeretném megkérdezni, hogy annak ellenére, hogy nyomatékosan fel van hívva a figyelem arra, hogy ne adjuk meg másoknak a belépési adatainkat, miért nincs tiltás alatt a máshoz való belépés bármilyen szinten?

Nekem pl. rettentő kényelmetlen lenne, ha másnál nem tudnék időnként belépni, vagy más nálam, ennek ellenére üdvözölnék egy ilyen változtatást.
Hatalmas poén lenne havernál titokban belépni a frissen regisztrált saját országomba, majd figyelni, ahogy a 3 éve játszó országa emiatt anarchba kerül.

De maradjunk a témánál.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 14:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu