Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha rendeznénk 2010-ben is hasonló párbajsorozatot, rész vennél rajta?
Igen. 17 68.00%
Nem. 8 32.00%
Voters: 25. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1001  
Old 06-29-2009, 05:19
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Pool nyugodtan mondhatsz bárkinek olyan szinten nem zavar,hogy nagyon. Tudod este 8 után hívható de ha sietni akarsz akkor most tedd,mert hamarosan 10nap Horvátban lesz.


Nem ezek voltak a kérdések, illetve nem vagyok büntethető ehh...
A téma sem ez volt illetve a vádak sem erről szóltak. Mindenről beszélsz csak a lényegről nem. Pont ezért túlbeszéltük

Ne beszéljünk szerintem mellé:/Fontos rész Atinak/
Ati itt ezeken a párbajokon ami a te fordulód része a fórumon illetve a játékban a szabályok azonosak,mint normálban?
Pool te ugye beismered,hogy a fórumon elhangzottak azok a hsz-ek amit bemásoltam a topikodban.... A beismerés tudtommal elég a kitiltáshoz. Nincs is miről beszélni.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Sponsored Links
  #1002  
Old 06-29-2009, 05:24
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Tuvalu (#3490) View Post
És azt azért te is lásd be, hogy a játék vége izgalmas volt, bárki nyerhetett volna, és szerencsére nem Pool lépései döntöttek végsősoron a top4 sorrendjéről.
Hanem egy másik üres...
A játék csak üres ütésről szólt a részedről komolyan így nem túl érdekes sőt unalmas. Utálok úgy játszani de így fogok , rossz így játszani illetve nem is játék az. Én nem azt szeretem a párbajban. Hanem amit a vége előtt 2,5óra elkezdtem azt...
(nem volt kérdés,hogy az 5.párbajon is ott vagyok)

A hosszú hsz-ed nem is kommentálom. A vége előtt 1órával ami történt azt nem tudom miképp megítélni csak 1 módon. Nem feltétlenül ellened irányul ez az 1mód. De arról te se írtál a mesédben olyan hosszasan pedig pont az a lényeg,hogy az mi???
Azt kell itt megírni,hogy igen az tisztességes volt Pooltól és egyértelmű az még kellett is oda.Sőt egy ilyen ember egyértelműen nem csalhat illetve a káromkodásait se láttad te sem soha.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 06-29-2009 at 05:39..
  #1003  
Old 06-29-2009, 06:13
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Ne legyél már ennyire szentfazék, mintha Te még soha nem mondtál volna olyan szavakat, amiket nem kellett volna.
Igen, múltkor Naz felhúzott és írtam olyat, ami nem szép, ennyi...
Most azt szeretnéd, hogy tiltsananak el a párbajtól?
  #1004  
Old 06-29-2009, 06:17
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ne legyél már ennyire szentfazék, mintha Te még soha nem mondtál volna olyan szavakat, amiket nem kellett volna.
Igen, múltkor Naz felhúzott és írtam olyat, ami nem szép, ennyi...
Most azt szeretnéd, hogy tiltsananak el a párbajtól?

Én is mondok ilyeneket , de olyan helyen és olyan embereknek akiket ez nem sért meg. Pl a Hód fórum etikettet ha elolvasod ott le van írva,hogy nem lehet.

Kérdés mindig nem ez volt.
Írd be nyíltan beírtad azokat ami http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3522&page=9 87es hsz-ben szerepel és vállalod ezeknek az esetleges következményeit.
Azt is leírhatod,hogy erősen utaltál tegnap az orid ürítésre illetve nyíltan le is írtad ami után valóban üres lettél 4körön át.

Amit én szeretnék: Mindenki megkapja a tetteiért amit érdemel. Vállalja fel tetteit.
Érdekes levelet kaptam például tegnap Westen. Csalással vádol egy olyan ember aki még az előző de már törlésre került felhasználómnak elküldte a jelszavát,hogy helyettesítsem. Nem is válaszoltam neki de itt is hasonló helyzetet érzek.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 06-29-2009 at 06:30..
  #1005  
Old 06-29-2009, 06:36
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Én is mondok ilyeneket , de olyan helyen és olyan embereknek akiket ez nem sért meg. Pl a Hód fórum etikettet ha elolvasod ott le van írva,hogy nem lehet.

Kérdés mindig nem ez volt.
Írd be nyíltan beírtad azokat ami http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3522&page=9 87es hsz-ben szerepel és vállalod ezeknek az esetleges következményeit.
Azt is leírhatod,hogy erősen utaltál tegnap az orid ürítésre illetve nyíltan le is írtad ami után valóban üres lettél 4körön át.

Amit én szeretnék: Mindenki megkapja a tetteiért amit érdemel. Vállalja fel tetteit.
Érdekes levelet kaptam például tegnap Westen. Csalással vádol egy olyan ember aki még az előző de már törlésre került felhasználómnak elküldte a jelszavát,hogy helyettesítsem. Nem is válaszoltam neki de itt is hasonló helyzetet érzek.


Én írtam, én írtam, én írtam, én írtam....
Vállalom a rám mért büntetéseket...
Párbajon meg a párbajos orimmal azt csinálok sztem amit akarok...
Ha vki belép 2 óra múlva, az sem gáz? Ha én full támadok ki a hullámmal az igen? Normálban hány ilyet látni? Amúgy meg nem voltam üres, mert volt otthon százegynéhány védőm...
Ennyi....
  #1006  
Old 06-29-2009, 06:42
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Pool nyugodtan mondhatsz bárkinek olyan szinten nem zavar,hogy nagyon. Tudod este 8 után hívható de ha sietni akarsz akkor most tedd,mert hamarosan 10nap Horvátban lesz.


Nem ezek voltak a kérdések, illetve nem vagyok büntethető ehh...
A téma sem ez volt illetve a vádak sem erről szóltak. Mindenről beszélsz csak a lényegről nem. Pont ezért túlbeszéltük

Ne beszéljünk szerintem mellé:/Fontos rész Atinak/
Ati itt ezeken a párbajokon ami a te fordulód része a fórumon illetve a játékban a szabályok azonosak,mint normálban?
Pool te ugye beismered,hogy a fórumon elhangzottak azok a hsz-ek amit bemásoltam a topikodban.... A beismerés tudtommal elég a kitiltáshoz. Nincs is miről beszélni.
tanulj meg veszíteni is..
eddig egyszer nem láttam, hogy amikor vesztettél gratulálsz az ellenfélnek, leginkább csak vádaskodsz..
__________________
same old song..
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #1007  
Old 06-29-2009, 06:52
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

nem tom miért kell nagy ügyet csinálni, abból, ha valaki fullra kitámad. Ha ez miatt támadod Poolt, támadj engem is, én is megcsináltam párbajon, hogy fullra kimentem. Kénytelen voltam, sokáig a 4-5 helyen voltam, és elúszni látszott, megkellett hogy próbáljam. Lehiénáztak páran, ennyi.

akkor most én is csaló vagyok?

nem tudsz veszíteni Harcosok, ez a te nagy bajod. Ha más nyer, biztos csalt. Nem szép hozzáállás

/egy hétvégis párbajon voltam/

Last edited by Hex; 06-29-2009 at 07:57..
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #1008  
Old 06-29-2009, 07:10
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nem tom miért kell nagy ügyet csinálni, abból, ha valaki fullra kitámad. Ha ez miatt támadod Poolt, támadj engem is, én is megcsináltam párbajon, hogy fullra kimentem. Kénytelen voltam, sokáig a 4-5 helyen voltam, és elúszni látszott, megkellett hogy próbáljam. Lehiénáztak páran, ennyi.

akkor most én is csaló vagyok?

nem tudsz veszíteni Harcosok, ez a te nagy bajod. Ha más nyer, biztos csalt. Nem szép hozzáállás
Amiről én beszélek nem is történt csalás hanem azt mondom ő azért nem tisztességes ami történt:
3óra után Poolnak volt kb. annyi támadóértéke amit én a 20. percben megfogok.
Kiküldte az Mnt-ket,hogy ő nem fog játszani ő már nem játszik ő dehogy játszik.1óra után kiküldte
És ő akkor(3óra után) kitámadt azzal a sereggel ami annyit nem ér,mint 1 forint. De alapból 5 sereget nem tudott volna rajtam kívül más küldeni így viszont szabad volt az út.
Na ennek értelme nem volt beütni 10000% volt,hogy nem tud senkit. Csak orit nyitott ütésre amit előre bejelentett a fórumon.
Sőt ha minden igaz jó páran el is fogadták az Mnt-t...(Pool szavát ismerve én nem mivel mit ahogy gondoltam nem tartja be... Tovább játszott)

Na mondd azt,hogy ez tisztességes játék volt, dobogóra esélytelen egyebek helyzetnél...(Most nem is a végén küldte a sereget még 1óra volt hátra tehát nem számíthatott íj nélküli emberekre sem)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 06-29-2009 at 07:17..
  #1009  
Old 06-29-2009, 08:39
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Én is mondok ilyeneket , de olyan helyen és olyan embereknek akiket ez nem sért meg. Pl a Hód fórum etikettet ha elolvasod ott le van írva,hogy nem lehet.

Kérdés mindig nem ez volt.
Írd be nyíltan beírtad azokat ami http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3522&page=9 87es hsz-ben szerepel és vállalod ezeknek az esetleges következményeit.
Azt is leírhatod,hogy erősen utaltál tegnap az orid ürítésre illetve nyíltan le is írtad ami után valóban üres lettél 4körön át.

Amit én szeretnék: Mindenki megkapja a tetteiért amit érdemel. Vállalja fel tetteit.
Érdekes levelet kaptam például tegnap Westen. Csalással vádol egy olyan ember aki még az előző de már törlésre került felhasználómnak elküldte a jelszavát,hogy helyettesítsem. Nem is válaszoltam neki de itt is hasonló helyzetet érzek.
A párbajon és a hétvégiben nincs support, következetesen az ilyen dolgokért büntetés sem jár. Ha nem tetszik, nem kell elolvasni, világosan megmondta már Ati is. (Ezt figyelembe véve már kezd áthajlani a szánalmasba, amit csinálsz...)

Másik: komolytalanná teszed magad, megint. Úgy próbálod meg kétségbe vonni a másik szavahihetőségét, hogy a Te szavad sem ér egy fabatkát sem. Korábbi eseményekből tisztán látható, hogy ha vesztésre állsz, nem tudod feldolgozni, és rögtön a másikat gyanúsítgatod.

Megint más: nem értem miért problémáztok azon, hogy párbajon ütik az üreseket. Mindenkinek megvan rá a lehetősége, tehát egyenlő esélyekkel küzd továbbra is mindenki. Ha valaki mégis emiatt nyer, bizonyára jobb a többieknél, hogy jobban tudta kihasználni a lehetőségeket. Normálban is így van.

De hogy azért Harcosok mellett is szóljak: [habzószáj]Tíccsukkia Púúúlt, merőrosszember!![/habzószáj]
The Following 4 Users Say Thank You to Andrew For This Useful Post:
  #1010  
Old 06-29-2009, 08:44
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
A párbajon és a hétvégiben nincs support, következetesen az ilyen dolgokért büntetés sem jár. Ha nem tetszik, nem kell elolvasni, világosan megmondta már Ati is. (Ezt figyelembe véve már kezd áthajlani a szánalmasba, amit csinálsz...)

Másik: komolytalanná teszed magad, megint. Úgy próbálod meg kétségbe vonni a másik szavahihetőségét, hogy a Te szavad sem ér egy fabatkát sem. Korábbi eseményekből tisztán látható, hogy ha vesztésre állsz, nem tudod feldolgozni, és rögtön a másikat gyanúsítgatod.

Megint más: nem értem miért problémáztok azon, hogy párbajon ütik az üreseket. Mindenkinek megvan rá a lehetősége, tehát egyenlő esélyekkel küzd továbbra is mindenki. Ha valaki mégis emiatt nyer, bizonyára jobb a többieknél, hogy jobban tudta kihasználni a lehetőségeket. Normálban is így van.

De hogy azért Harcosok mellett is szóljak: [habzószáj]Tíccsukkia Púúúlt, merőrosszember!![/habzószáj]
monnyoooonnn leeee monnyoooonnn le monnnnnyooooonnnn LEEEEE
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
The Following 2 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
1/A-hoz mi a legjobb hadis faj? Hunor a sirály Stratégia & Tippek 126 07-03-2010 17:10
B.u.é.k. 2009 Redback Chat 34 01-03-2009 14:24
Antivirus 2009 eltávolítása BigPi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 36 10-04-2008 17:58
Mi a legjobb tolifelállás? precízke Stratégia & Tippek 18 02-10-2007 23:07


All times are GMT +1. The time now is 08:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu