Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #781  
Old 03-05-2009, 21:57
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Nem szapulnak, csak elmondják a véleményüket

Én se éreztem szapulásnak, ha mégis akkor sorry. Igazából csak vmi megoldást próbálunk találni, h legyen vmi értelme az A-nak.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hege For This Useful Post:
Sponsored Links
  #782  
Old 03-05-2009, 21:58
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Na most már azért elég a folyamatos top klán szapulásból. Magyarban 3x akkora hekin vannak a top klán tagjai, ők akkor nem megalomániások???? 45 fellépett ori van román A-ban, ami azt jelenti, hogy 14. helytől mehetne a top, mi 8 an vagyunk, ebből 7 magasan 1 alacsonyabban, ---) 7 toppos hely van amiben nem mi lennénk, s mi is 7 en ülnénk. Emlékszem, hogy volt olyan idő amikor a 12. helyen is ment a top, úgy hogy nekünk a topban 8 orink volt, s mellesleg kb 1.5 évig volt 2 olyan ori, aki szabin volt s csak azért voltak a tagjaink hogy többen legyünk a csopiban.
klánütésekről: Magyarban napi szinten van 4-5 klánütés, mi, legalábbis amióta én fent vagyok az A-ban 1.5 éve, 3x mentünk ki ütni, igaz akkor ütöttünk mindenkit, vagy próbáltunk, mert voltak akik feloszlottak. Mellesleg, ha magyarban a top klán 4 legnagyobb tagja tudna ütni klánban, szerintetek nem ütne????
Igaz, hogy a klánütések miatt mentek sokan szabira, s tényleg jó kifogás azt mondani, persze mert a top klán mindig üt klánba, nem megyünk vissza. Nem megoldhatatlan úgy visszajönni, hogy mi klánba ne tudjuk beütni őket...
Hiába a felháborodás. Ha tényleg játszani akartok, új orit hoztok föl (vagy restartoltok), és nem terelitek a szót azzal, hogy ugyan, mások is jöhetnének vissza, meg föl, meg a magyarban így, meg úgy (bár amennyire én tudom, ott sehol sincs KÉTSZERES pontkülönbség)...
Jól mondták ezt, álszentség. Nincs mit szépíteni.
Rajtatok múlik.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Andrew For This Useful Post:
  #783  
Old 03-05-2009, 21:59
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Nem szapulnak, csak elmondják a véleményüket
Ráadásul kívülállóként Jó, mondjuk így kissé belepofázásnak tűnik, de valahol bosszantó a képmutatás De legalább nem lehet rám fogni, hogy a saját malmomra hajtanám a vizet
Reply With Quote
  #784  
Old 03-05-2009, 22:14
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Ezt most te se gondoltad komolyan... Hasonlítgatod a magyar A-t a Román A-hoz Nemtudom feltünt-e, de van némi létszámbeli különbség. A klánok számáról nem is beszélve....

Ha szted minden olyan happy, akkor miért van az, h eltűnt az összes ori A-ból? Vmi csak nem stimmel. Abban mindenki egyetért, h az SZK-s orik jöjjenek vissza, de ahhoz vminek változnia kell és mivel jelenleg ez "erő" veletek van, nektek kell lépni elsőnek.
Ennyi köre vagyok A-ban: 19.451 runde

Ennyi ideje küzdünk azért hogy mi legyünk az elsők és hogy felépítsünk egy megnyugtató előnyt és biztosítsuk hogy ne verjenek le minket.
Baromi sokat éjszakáztunk, baromi sokat termeltünk és baromi sokat figyeltünk. Nem egyszer ment el szinte a klán teljes tartaléka azért mert valaki elfelejtett VIP-elni vagy mert elaludt és a nyersi elment. (konkrétan nálam volt ilyen 3x )

Na azért mert ennyi ideje küzdöttünk azért hogy nagy területen legyünk, ezért fognak úgy kicserélődni majd az orik idővel hogy a max terület megmarad.
És az hogy mikor fognak az orik kicserélődni az a gazdijaikon múlik.

Hegéék és még néhányan szintén sokat játszottak és küzdöttek.

DE!

Kb 1 évvel ezelőtt ütöttem be egy orit 7 sereggel. 70K ponttal alattam volt, napokig gömböztem és éplistáztam hogy mi van vele de teljesen üres volt.
Beütöttem úgy 7 sereggel hogy bőségesen alábontottam és közben úgy alakítottam még ígyis az orim hogy ne tudjon visszafele beütni ha esetleg jönne.
És persze simán beütöttem 7 sereggel. És ez az ori SZK-ra ment.
És nagyon sok ilyen ori van.
Feljönnek és játszogatnak, de úgy igazán nem gondolnak bele hogy egy gnómnak pl nem bányával kell tele lennie...

Szóval lehet mondani hogy azért vannak ennyien a csoportban mert ütöttünk klánban. Így volt. Alkalmazkodtunk és biztosítottuk az előnyünket.

Sajnálom hogy ennek következtében mindenki úgy látja hogy értelmetlen az A-ban játszani, meg is értem őket mert el vannak kenődve. De mindenre van megoldás.

Idővel ez a helyzet is rendeződik ami most van. Vagy így vagy úgy de lesz valami megoldás

Ja és még valami. A kicserélődött TOP-os nagy orik nem fognak fedezgetni addíg amíg majd lehet ütni

Ha most valaki erre azt mondja hogy na persze, majd leütik a kicsiket akkor azt...
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Robin For This Useful Post:
  #785  
Old 03-05-2009, 22:34
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Ennyi köre vagyok A-ban: 19.451 runde

Ennyi ideje küzdünk azért hogy mi legyünk az elsők és hogy felépítsünk egy megnyugtató előnyt és biztosítsuk hogy ne verjenek le minket.
Baromi sokat éjszakáztunk, baromi sokat termeltünk és baromi sokat figyeltünk. Nem egyszer ment el szinte a klán teljes tartaléka azért mert valaki elfelejtett VIP-elni vagy mert elaludt és a nyersi elment. (konkrétan nálam volt ilyen 3x )
Ehhez viszont gratulálok Na nem a tartalékpazarláshoz
Reply With Quote
  #786  
Old 03-06-2009, 00:14
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Még csak azt tenném hozzá hogy lehet hogy a toppklánt leveri egy láthatatlan ellenfél,éspedig a gazdasági válság .Távol álljon töllem hogy én ezt kivánjam,de sajnos én nem hiszem hogy jövedelmezö vállalkozás lenne.igaz nem tudom hogyan is müködik egy ilyen cég.
De örvendek annak a ténynek hogy talán az én ötletem is volt a román verzió.Mindenesetre emlékszem még arra amikor még nem is volt szó róla ,és én rákérdeztem hogy lehetséges lesz-e egy román verzió?És öszintén én nem igy képzeltem el az egészet.De hát énnekem semmi jogom beleszolni az ügymenetbe.
Még csak annyit szeretnék elmondani hogy:
Isten éltesse sokáig a cuceritort is,meg bö taglétszámot kivánok .Sokasodjon,bövüljön Hipp Hipp Hurrá
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics
Reply With Quote
  #787  
Old 03-06-2009, 03:11
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
Timpul jocului 1.000 runde 3 runde NECORESPUNZĂTOR
Gyűjts nekem tarcsit,jöszök
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #788  
Old 03-06-2009, 15:09
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Idővel ez a helyzet is rendeződik ami most van. Vagy így vagy úgy de lesz valami megoldás
Ha senki nem csinál semmit abból érzésem szerint semmi sem lesz.

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Ja és még valami. A kicserélődött TOP-os nagy orik nem fognak fedezgetni addíg amíg majd lehet ütni
Amíg lehet ütni....Gyorsan fedezni fognak.

Nos akkor elmondhatjuk HA vki esetleg mégis lefordul (valszeg itt az igazság)
Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Nem lepne meg, ha egyesével fordulnának le, majd visszafedeznének.... Minden rosszmájúság nélkül
Nem értem mi ez a megalománia, hogy 10e+ hektáron kell tartani a felfedezési határt...
Utána üt 1-2-t és mivel nincs kit ütni ismét irány a végtelen űr fedezéssel?

Hmmm...ez is olyan mintha semmi se változna a végeredmény szempontjából.

Akkor most léptünk előre 1-et és 2-t hátra.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
  #789  
Old 03-18-2009, 21:45
Sutir's Avatar
Sutir Sutir is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Bszta
Posts: 61
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Nem fedez, ezt már tudta még mielőtt jött volna hozzánk. Van még egy jelentkezőnk, aki ha jönne szintén nem fedezne.

Amúgy rengeteg kati kell ahhoz hogy valaki a TOP-be fedezzen...
Hmmm

Csakúgy szólnék, h. egy-két orinál erősen stagnálhat a felfokozás.
Már-már durvának tetszik.
__________________
Enyhülök
Reply With Quote
  #790  
Old 05-05-2009, 14:15
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Cuceritor és Legendär játékok lezárása
Sziasztok!

Ati-t idezem ha valaki nem olvasta volna meg:
"A vártnál jóval alacsonyabb részvételi szám miatt úgy döntöttünk, hogy a Cuceritor és a Legendär játékokat (a Hódító román és német nyelvű változatait) lezárjuk.

A lezárás sem a Hódítót, sem a Queosiát (a Hódító angol nyelvű változatát) nem érinti.

A következő egy hónapban még minden az eddig megszokottak szerint működik, egy hónap múlva azonban lezárjuk a regisztrációkat, és új ország regisztrálására már nem lesz lehetőség. A játékhoz tartozó ügyfélszolgálati cím is már csak ez alatt az egy hónap alatt lesz elérhető, utána nem.

A meglévő, és az ez alatt az egy hónap alatt regisztráló játékosok tovább folytathatják a játékot a játék elvesztéséig (időkorlát elérése), illetve VIP tagságuk lejártáig."

Most csak annyit uzenek Ati-nak es a top klannak hogy: EN MEGMONDTAM HOGY EZ LESZ BELOLE!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to ErdelyMagyaria For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu