Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Taktikai elemnek tartod, ha ütsz de 0 hekit foglalsz mert az ellenfeled elfokoz?
Igen, mert jó buli látni, hogy ha sok egységet halmozok föl, beverhetetlen vagyok. 2 3.64%
Igen,reális egy stratégiai játékban, hogy az emberek létszáma határozza meg a földfoglalást. 1 1.82%
Igen, én is ezt csinálom ha megtámadnak. 0 0%
Igen, mert ha a termelő orimhoz odafokoz egy hadi ország, másképp nem tudom megvédeni magam. 0 0%
Igen, ha van odafokozás, legyen elfokozás is, ezt tartom igazságosnak. 27 49.09%
Nem, mert kizárólag a pénztől függ, semmi köze a játékhoz. 6 10.91%
Nem, mert, ez még a lehetőségét is elveszi, hogy földet foglaljak 1M ponton. 1 1.82%
Nem, mert értelmetlenné teszi a játékot. 9 16.36%
Nem mert a stratégiai játékból , kereskedelmi játékot csinál. 4 7.27%
Nem tudom miről van szó... 5 9.09%
Voters: 55. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 12-20-2010, 07:53
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Mindenkit arra kérek, hogy alaposan gondolja végig azt az utat amit javasolni tervez. Nehogy az legyen, hogy megoldunk egy helyzetet, de 2-3 súlyosabb gondot generálunk vele.
ha valamirol megfeledkeztem nem sértodom meg ha felhivják rá a figyelmem
nekem egy járhato utnak tunik amit javasoltam és ennek tunnek a legkissebbnek a mellékhatásai
én a fokozotávot nem piszkálnám sem a lakosok pontászámolását
de nyitott vagyok mindenre ami megszunteti a problémát
akár annak árán is hogy anarcba megszunne az utés nagyobb hekin a fokozotávcsokkenés miatt
és szerintem a kigyurt ori 80k-val az ember alatt
az az igy járt kategoria
mondom ezt annak ellenére hogy velem már tobbszor elofordult hasonlo szituácio
és d-csopiban is nem 1 ori van alattam aki rám tudna fokozni akár 2 millio pontrol is de én nem tudnék rábontani hogy ertelmessen szembemehessek
nem hinném hogy ennek megoldását félre kéne tenni rendszeresen egy ilyen miatt
számomra nem tunik annyira nyomos ervnek ez hogy meghiusitsa a 0 hekis utések problémájának megoldását
igazábol kissebb hekin is meg tudnak az ember alatt állni olyan távolságban hogy nem tud mit kezdeni mikozben kigyurt hadival fokozgatnak rá
milyen problémákat okozna amugy a javaslatom szerinted ?

Last edited by NewJackCity; 12-20-2010 at 08:10..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 12-20-2010, 10:25
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Arra találj megoldást, hogyha alád állok 80K ra egy kigyúrt hadis országal akkor hogyan tudsz eredményesen szembeszállni velem anélkül, hogy elfogadnád azt a tényt, hogy először lecsaplak magam mellé és majd onnan újratervezzünk.
jelen helyzetben hogyan tennéd ezt a szembeszállást? elfokoznál? mert azt nem nevezném eredményes szembeszállásnak. inkább csak a probléma elodázásának.
Reply With Quote
  #263  
Old 12-20-2010, 10:44
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
jelen helyzetben hogyan tennéd ezt a szembeszállást? elfokoznál? mert azt nem nevezném eredményes szembeszállásnak. inkább csak a probléma elodázásának.
ellentmondást vélek felfedezni
mi eddig is azt mondtuk hogy az elfokozás nem megoldás csak egy halogató alternatíva amit nem lehet tartósan csinálni!!!!
ti kardoskodtok hogy az elfokozás mekkora übertuti én nyertem taktika,most meg már mégsem??:O
döntsd el mit gondolsz
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)

Last edited by Killer; 12-20-2010 at 10:51..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #264  
Old 12-20-2010, 10:56
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
ellentmondást vélek felfedezni
mi eddig is azt mondtuk hogy az elfokozás nem megoldás csak egy halogató alternatíva amit nem lehet tartósan csinálni!!!!
ti kardoskodtok hogy az elfokozás mekkora übertuti én nyertem taktika,most meg már mégsem??:O
döntsd el mit gondolsz
a fent említett helyzetben 80k-s pontkülönbségről volt szó. nem arról, hogy megy rám egy ori, szembemegyek és elfokozok dologról.
Reply With Quote
  #265  
Old 12-21-2010, 17:22
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Arra találj megoldást, hogyha alád állok 80K ra egy kigyúrt hadis országal akkor hogyan tudsz eredményesen szembeszállni velem anélkül, hogy elfogadnád azt a tényt, hogy először lecsaplak magam mellé és majd onnan újratervezzünk.
Ennyi a gondod csak? Hát gyúrd ki magad Te is és védd meg az országod a kisebbtől .

Last edited by monro; 12-21-2010 at 17:58..
Reply With Quote
  #266  
Old 12-21-2010, 17:37
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
ellentmondást vélek felfedezni
mi eddig is azt mondtuk hogy az elfokozás nem megoldás csak egy halogató alternatíva amit nem lehet tartósan csinálni!!!!
ti kardoskodtok hogy az elfokozás mekkora übertuti én nyertem taktika,most meg már mégsem??:O
döntsd el mit gondolsz
Rossz helyre tettem az ujjacskát sajnos.
Ez a hsz kiforgatása a véleményeknek egyáltalán nem tetszik nekem főleg, hogy olyan játékosok írkálnak le ilyet akiket nagyra tartok
Reply With Quote
  #267  
Old 12-21-2010, 18:26
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

ez megtisztelő.
pont a vélemények a kulcsszó!1 ember 2 vélemény.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #268  
Old 12-22-2010, 20:48
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

felvetődött egy olyan gondolat bennem, hogy mi lenne, ha a két ország területe lenne figyelembevéve támadáskor, de ugyanúgy lehetne 0 hektáros ütés..
az ötlet a következő: (kb mint a klánütéseknél a legnagyobb ori aránya 1,5-3 között) az ori a területétől max 10%-al eltérő területű országtól foglal maximálisat és 20%-al vagy afelett eltérőtől 0 hekit..(kettő között egyenes arányban csökkenő) ez azt jelentené, hogy továbbra se lehetne magas hekiről szivatni a kicsiket, elfokozni se lehetne, mert szimplán semmit nem változtatna, és ráfokozni se lehetne hatékonyan extra nagy távolságból..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #269  
Old 12-22-2010, 20:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
felvetődött egy olyan gondolat bennem, hogy mi lenne, ha a két ország területe lenne figyelembevéve támadáskor, de ugyanúgy lehetne 0 hektáros ütés..
az ötlet a következő: (kb mint a klánütéseknél a legnagyobb ori aránya 1,5-3 között) az ori a területétől max 10%-al eltérő területű országtól foglal maximálisat és 20%-al vagy afelett eltérőtől 0 hekit..(kettő között egyenes arányban csökkenő) ez azt jelentené, hogy továbbra se lehetne magas hekiről szivatni a kicsiket, elfokozni se lehetne, mert szimplán semmit nem változtatna, és ráfokozni se lehetne hatékonyan extra nagy távolságból..
Miért, most hogyan lehet?
Extra nagy távolság mekkora?
Reply With Quote
  #270  
Old 12-22-2010, 21:02
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
felvetődött egy olyan gondolat bennem, hogy mi lenne, ha a két ország területe lenne figyelembevéve támadáskor, de ugyanúgy lehetne 0 hektáros ütés..
az ötlet a következő: (kb mint a klánütéseknél a legnagyobb ori aránya 1,5-3 között) az ori a területétől max 10%-al eltérő területű országtól foglal maximálisat és 20%-al vagy afelett eltérőtől 0 hekit..(kettő között egyenes arányban csökkenő) ez azt jelentené, hogy továbbra se lehetne magas hekiről szivatni a kicsiket, elfokozni se lehetne, mert szimplán semmit nem változtatna, és ráfokozni se lehetne hatékonyan extra nagy távolságból..
Tehát akkor egy 500k-s ország max 550k-s országtól tudna hozni maxot, és 600k-stól 0-t. Tehát akkor itt van a 100k pontos határ.

900k pontnál 990k a max foglalás, és 1.080k a 0 pontos. Tehát itt 180k pontot jelent ez.

Csak számoltam, még meg kell rágni...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu