Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-29-2006, 17:27
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Labdarúgó VB 2006

Ez a topic talán a vb ideje alatt lehet majd igazán aktív. Remélem sok futballszerető ember van rajtam kívül ezen a fórumon. Ide várok minden érdekes témát, véleményt a vb-vel kapcsolatban.

Egyelőre mivel a mérkőzések még nem kezdődtek el , csak esélylatolgatásról lehet szó. Illetve a már kialakult keretek megvitatásáról. Én például kifejezetten érdekesnek találom, illetve sajnálom, hogy Seedorf, Davids, Morientes, Makaay, Guti, Rivaldo és sok nagy sztár nélkül rendezik meg a kupát. Nagyon kiélezettek így is a keretek, de talán őket még be lehetett volna szorítani.

Na remélem beindul a topic, lesz itt forgalom. Írjatok bátran
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 06-04-2006, 14:34
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up Vélemény, nos, az van!

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Én például kifejezetten érdekesnek találom, illetve sajnálom, hogy Seedorf, Davids, Morientes, Makaay, Guti, Rivaldo és sok nagy sztár nélkül rendezik meg a kupát. Írjatok bátran
Seedorf, Davids - tudom hogy a Milanba jók, azért ők már túl a nagy csatákon a holland csapatból szerintem elütnének, meg ugye a botrányok...
Makaay - nagyon jó csatár mégse szeretiik annyira a kapitányok, nem elég az a 4-5gól amit tud lőni 5perc alatt úgy láccik /túloztam ebbe nem belekötni:P/
Guti - ha a klubban nem jáccik mér jáccana a válogatottban? És mit játszatnál vele: éket vagy védekező középályást?
Rivaldo - ? akkor már Zicot és Pelét is....


Amugy persze mint másnak nekem is vannak favorizált csapataim de rohadt éhes vagyok az igazi, felhőtlenül jó focira, sajnos nem fog tobzódni ilyenekben a vb de remélem látok pár felejthetetle mérkőzést! Kívánom hogy ne csak a pénzről szóljon!
Reply With Quote
  #3  
Old 06-14-2006, 08:19
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Induljon mán a topic!

Na a tegnapi nap vége überkönig volt, és ugyi minden jó ha a vége jó. Este 2 nagyon technikás, jól felkészített csapat volt a pályán. Élvezet volt nézni a meccset. A Francia meccset meg gyorsan el kell felejteni. Színtiszta magyar bajnoki feeling jött le a találkozóból...
Reply With Quote
  #4  
Old 06-14-2006, 21:02
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A maiak közül meg, fúú ezek a spanyolok Szépen bedarálták az ukránokat. Ha nagyon akartak volna, egy 10est biztos be tudtak volna rámolni. A brazil-horvát meg nem volt rossz meccs, kár hogy nem lett belőle gólparádé, de így is élvezhető volt.
Reply With Quote
  #5  
Old 06-19-2006, 09:18
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

gyerünk foci drukker barátaim, ne hagyjuk, hogy a bádibílderek elnyomjanak minket
Reply With Quote
  #6  
Old 06-20-2006, 15:17
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Úgy látom, kevés a futballszerető ember a hódítós nép körében Így ez a topic egy nagy bukta Pedig jó ötletnek tűnt, csak nincs hozzá ember.
Reply With Quote
  #7  
Old 06-20-2006, 15:23
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mindenesetre annyit hozzáteszek, hogy a spanyolokra érdemes lesz figyelni, mert most elég jól össze vannak rakva. És hacsak nem találkoznak megint Dél-Koreával, és az őket segítő bírókkal, akkor simán mehetnek az elődöntőig. Onnan pedig határ a csillagos ég... Ugyanez vonatkozik persze az argentínokra és Brazíliára. Úgyis ha utóbbi nem játszik még világbajnoki formában. Viszont a franciák megint elég harmatgyengék. Zidane nem tudja már olyan jól irányítani ezt a csapatot, mint '98-ban, és én Trezeguet mellőzésével sem értek egyet. Henrynek is könnyebb lenne, ha valaki lekötné mellette néhány védő figyelmét, mert Malouda és Wiltord, a két szélső ezt nem tudja biztosítani.
Reply With Quote
  #8  
Old 06-20-2006, 17:45
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A németek is meggyőzőek, ami elég meglepő számomra, de be kell látni, jól játszanak. Az angolok még adósak a jó játékkal, de remélem belejönnek. A Hollandia-Argentína meccsen kiderül mennyit ér a fiatal holland csapat
Reply With Quote
  #9  
Old 06-21-2006, 08:45
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem a legtöbb tartalék még Owen kiesése után, fél Rooneyval is az angolokban van, látszik hogy őket a végére időzítik.
A németek nemtom hányszor fognak tudni ilyen focit preodukálni mint az elején.
Az Argentinokat most jónak látom, a brazilokban meg csalódtam, bunkerfocinak magukhoz képest...
Reply With Quote
  #10  
Old 06-21-2006, 09:36
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a tegnap nagyon szépet alakítottak a németek. a középpálya-sor elsőosztályú: Frings-Schweinsteiger-Ballack-Schneider. Klose nagyon jó csatár, Podolski a gólig majdnem semmit nem mutatott fel. talán azt lehetne mondani, hogy a németek "ronaldoja", mert csak akkor ér labdába, ha gólt lő.

Ecuador meg... lehet azt mondani, hogy szerencsések voltak, hogy kijutottak a csoportból. nagyon gyenge játékot produkáltak, nagyon könnyen eladták a labdát a pálya bármelyik részén. vagy csak a németek jók?
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Forma-1 Etyekwood Szabadidő, Sport 981 10-27-2011 07:53


All times are GMT +1. The time now is 21:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu