Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 11-16-2014, 17:58
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ahogy már Sheldon is említette korábban, hatványozottan jobbat tenne a Hódító játékosállományának, ha egy alkalmazáson keresztül nem csak értesítéseket kapni (ami nem mellesleg rettentő hasznos kis dolog), hanem irányítani is lehetne az országot, ugyanúgy, ahogy most lehet böngészőből.
En sem szeretek telorol lenni mert sokkal lassabb stb..
De egy betoltott alap ezen segitene, hogy te normalisan tudjal jatszani, foleg harcolni egy telos szolgaltotassal? Mert hiaba van alap, ha a szamokat ugyan olyan lassan fogja betolteni. Vagy hogy gondoljatok? Legyszi reszletezzetek.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links
  #192  
Old 11-16-2014, 18:27
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Egy sima alkalmazásra gondoltak, mint ahogy a facebbok-nak is van androidos vagy iOS-os verziója. Ha telón nyitod meg, akkor nem olyan nagy, mint a számítógépes forma, hanem sokkal kisebb, telóra formázott. Egész pontosan erre gondoltak. Valóban kellene már egy ilyen. Már rég kész kellett volna.
Reply With Quote
  #193  
Old 11-16-2014, 18:42
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Egy sima alkalmazásra gondoltak, mint ahogy a facebbok-nak is van androidos vagy iOS-os verziója. Ha telón nyitod meg, akkor nem olyan nagy, mint a számítógépes forma, hanem sokkal kisebb, telóra formázott. Egész pontosan erre gondoltak. Valóban kellene már egy ilyen. Már rég kész kellett volna.

Na akkor tegyetek fel szavazasra kulon a fejlesztes alatt, ki akar ilyet, maskepp ugysem lessz csak ha hatalmas igeny van ra Aki akarja az meg szavazza meg, hogy igen ezt szeretnem.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #194  
Old 11-16-2014, 19:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Na akkor tegyetek fel szavazasra kulon a fejlesztes alatt, ki akar ilyet, maskepp ugysem lessz csak ha hatalmas igeny van ra Aki akarja az meg szavazza meg, hogy igen ezt szeretnem.
Viszonylag kevés dolog van, ami "szavazás" alapján dől el.

Nyilván kell egy nagyobb érdeklődő tömeg mögé, de alapvetően a mobilalkalmazás egyáltalán nem kizárt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #195  
Old 11-16-2014, 19:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Másik kérdés, hogy A-hoz mennyire lennél hajlandó hozzányúlni?
Ez nem a kifejezetten új játékosoknak szól, hanem akik eljutnak A-ba és ott feladják..
Most lebuktam, hogy még mindig félre van téve olvasásra két leveled jópár hónappal ezelőttről...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #196  
Old 11-16-2014, 20:12
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most lebuktam, hogy még mindig félre van téve olvasásra két leveled jópár hónappal ezelőttről...
Igazából nem emlékszem már pontosan rájuk.. annyi változás van nálam, hogy azóta eltelt egy kis idő, így semlegesebben szemlélem a játékot..
negatívum, hogy az azóta bejött változások nincsenek meg rutin szinten..
plusz azóta A kicsit változott is.. másfelől eszembe jutott egy új ötlet is, amit tuti nem küldtem el, mert kb ezzel a topikkal született meg..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #197  
Old 11-17-2014, 11:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
másfelől eszembe jutott egy új ötlet is, amit tuti nem küldtem el, mert kb ezzel a topikkal született meg..
Akkor azt halljuk.

Válaszolva arra a kérdésre, hogy mennyire vagyok hajlandó A-ba belenyúlni... alapvetően ezzel hozzáállásbeli problémáim vannak. Tudom, hogy gyorsuló világban élünk, ahol ha valaki 3 nap alatt nem tud megnyerni valamit, akkor az már nem is tetszik neki. Ennek ellenére nem tudom értékelni azokat a hozzáállásokat, hogy "már két hete játszom, és még nem értem utol azokat, akik 10 éve játszanak, úgyhogy remek ötletem van: vegyünk el tőlük mindent, amit az elmúlt 10 évben létrehoztak, hogy én lehessek inkább az első".
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #198  
Old 11-17-2014, 13:54
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor azt halljuk.

Válaszolva arra a kérdésre, hogy mennyire vagyok hajlandó A-ba belenyúlni... alapvetően ezzel hozzáállásbeli problémáim vannak. Tudom, hogy gyorsuló világban élünk, ahol ha valaki 3 nap alatt nem tud megnyerni valamit, akkor az már nem is tetszik neki. Ennek ellenére nem tudom értékelni azokat a hozzáállásokat, hogy "már két hete játszom, és még nem értem utol azokat, akik 10 éve játszanak, úgyhogy remek ötletem van: vegyünk el tőlük mindent, amit az elmúlt 10 évben létrehoztak, hogy én lehessek inkább az első".
Nem vedelmere mondom, de az O orszaga ott van az elsok kozott, ha meg nem forditotta le.

Az Aba az a problema hogy miota bejott a konnyitett fordulas megcsappant a letszam tobb mint felevel.

Az ujjak egy ido utan megunjak mert Aba nem 1000 korre megy a jatek, a regiek meg mar feladjak mert uj jatekosok hianyaba nekik is unalmas jonehany ev utan, hogy az ellenfelek mindig ugyan azok, egy-ket talan meg 3 evig elmegy egy hosszabban tarto haboruskodas 2 klan kozott, de amikor mar 5 ev utan is mindig ugyan azok?

Azert meghallgathatnank az otletet mielott azt mondanank nem.
Talan kellene valami mas cel is az Aba mint csak a fold vagy a tetejere menni?
Nemtudom, de en szeretnem hallani mit gondolt ki.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #199  
Old 11-17-2014, 14:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Nem vedelmere mondom, de az O orszaga ott van az elsok kozott, ha meg nem forditotta le.
Szerintem ezt félreértetted. Nem állítottam, hogy erre gondolt, hiszen még azt sem tudom, hogy mi az ötlet.

Általánosságban válaszoltam egy előző kérdésre, hogy mennyire vagyok hajlandó az A-ba belenyúlni. Már rengeteg "javaslat" született az előbb általam írt viselkedés köré, aminek mindnek az volt a lényege, hogy ha én nem tudok valamit elérni, akkor más se élvezze, hogy már elérte.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #200  
Old 11-17-2014, 14:46
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem ezt félreértetted. Nem állítottam, hogy erre gondolt, hiszen még azt sem tudom, hogy mi az ötlet.

Általánosságban válaszoltam egy előző kérdésre, hogy mennyire vagyok hajlandó az A-ba belenyúlni. Már rengeteg "javaslat" született az előbb általam írt viselkedés köré, aminek mindnek az volt a lényege, hogy ha én nem tudok valamit elérni, akkor más se élvezze, hogy már elérte.
Egyet írtam ide korábban.. új játékosoknak egyszeri 4k-s fordulás teljes szemért.. (új játékos alatt azt értem, aki sosem fordult le előtte A-ból..)
Másik, amit felvetettem, az éjszakai szabi kiterjesztése 1/A-ra.. mármint egy régi klán esetleg ki tudja használni, de egy új nem, mert nincs klánszabijuk.. így nem kellene minden klánnak 24/7 lennie , és bevállalható lenne azoknak is hadi ori, akik esetleg éjjel alszanak, mert másnap munka,suli stb..
nem lenne egyszerű, mert piacon nem nagyon tarthatnak egységet, így olyan magasan ez nem lenne igazán jó.. de az nem is gond, aki fel akar menni, az dolgozzon meg érte, és nyújtson többet az átlagnál..
__________________
same old song..

Last edited by none; 11-17-2014 at 17:15..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
"Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz Pool Megbeszélések 4 10-05-2014 17:45
Hódító elérése okostelefonról "hagyományos" módban. karesz6 Segítség 40 03-01-2011 09:51
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 02:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu