Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 03-16-2014, 08:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Volt egy egyéni huhuhú-s célpontom. Jelezte, hogy visszajönne, 2 napig ne zargassuk már, mert szeretne fordulni B-ből. Megkapta, majd elszabizott az egész klán. Folyton figyelgettem, mikor jön vissza.

2014-03-16 02:00:17 Huhuhuhú (#4492) támadást indított Armor of Damned (#4555) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 4102 hektár földet.

És már újra szabadságon az egész klán.

Ez normális? 7 órával egy ekkora klánesemény után, már szabin lehet lenni? Egyéniben elbújva, beverhetetlenül ácsorognak, majd éjszaka kicsit visszajönnek, betolnak egy klánt, reggel újra szabin vannak. Ez nem arról szól, hogy azért használják a rövid szabadságot, hogy aludjanak...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #42  
Old 03-16-2014, 13:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez normális? 7 órával egy ekkora klánesemény után, már szabin lehet lenni? Egyéniben elbújva, beverhetetlenül ácsorognak, majd éjszaka kicsit visszajönnek, betolnak egy klánt, reggel újra szabin vannak. Ez nem arról szól, hogy azért használják a rövid szabadságot, hogy aludjanak...
Mennyiben lenne más ez, ha nem lenne rövid szabadság?

72 óra szabi után visszajönnek, beütnek egy másik szövetséget, majd elmennek ismét szabadságra. Ezt eddig is megtehették. Mi az, amin a rövid szabadság változattott? (Azt leszámítva, hogy sűrűbben lehet megtenni, ettől most tekintsünk el.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #43  
Old 03-16-2014, 13:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mennyiben lenne más ez, ha nem lenne rövid szabadság?

72 óra szabi után visszajönnek, beütnek egy másik szövetséget, majd elmennek ismét szabadságra. Ezt eddig is megtehették. Mi az, amin a rövid szabadság változattott? (Azt leszámítva, hogy sűrűbben lehet megtenni, ettől most tekintsünk el.)
Javíts ki, ha tévednék, de jelentősen hosszabb volt az akciomentességi időszak szabadság előtt. Egy masik témában az volt egyszer egy indok, hogy ha a támadó bevesz vkit gyorsan, a védő semmit sem tud tenni. Hát ez megoldódott, mert bevenni sem kell senkit az elerhetetlensegert. Szerencsétlen sikertelenül védő 500k pontról nézi, hogy milyen jól pihenhetnek azok, akik pár köre bevertek őket. Hiába allhatnanak oda egy ország segítségével.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #44  
Old 03-16-2014, 13:50
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen, egyetértek, a rövidített akciómentesség hozzájárul az ilyen sunyulásokhoz.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #45  
Old 03-16-2014, 13:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Javíts ki, ha tévednék, de jelentősen hosszabb volt az akciomentességi időszak szabadság előtt. Egy masik témában az volt egyszer egy indok, hogy ha a támadó bevesz vkit gyorsan, a védő semmit sem tud tenni. Hát ez megoldódott, mert bevenni sem kell senkit az elerhetetlensegert. Szerencsétlen sikertelenül védő 500k pontról nézi, hogy milyen jól pihenhetnek azok, akik pár köre bevertek őket. Hiába allhatnanak oda egy ország segítségével.
Tegyük fel, hogy nincs rövidített akciómentesség. Nem 7 óra múlva van szabin a klán, hanem 12 óra múlva. Ez érdemi változás?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #46  
Old 03-16-2014, 13:57
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tegyük fel, hogy nincs rövidített akciómentesség. Nem 7 óra múlva van szabin a klán, hanem 12 óra múlva. Ez érdemi változás?
ezt a régi rendszerben is megtehették, csak most annyival könnyebb, hogy a tartalékokat tudják pakolgatni vissza
Reply With Quote
  #47  
Old 03-16-2014, 13:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ezt a régi rendszerben is megtehették, csak most annyival könnyebb, hogy a tartalékokat tudják pakolgatni vissza
Ez a régi rendszer, így van. Emiatt kérdezem, hogy 5 órányi különbség érdemi változást jelent?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #48  
Old 03-16-2014, 14:02
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tegyük fel, hogy nincs rövidített akciómentesség. Nem 7 óra múlva van szabin a klán, hanem 12 óra múlva. Ez érdemi változás?
Nem tudom mikor mentek vissza. Én 7 óra múlva néztem őket. Ezért írtam ezt. Most elvileg a sereg hazaerkezese utáni körben már mehetnek... Bár nem vagyok tisztában a szabadsággal most. :/ 3 és 12 kör között van egy jelentékeny 4-es szorzo.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 03-16-2014 at 14:05..
Reply With Quote
  #49  
Old 03-16-2014, 14:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem tudom mikor mentek vissza. Én 7 óra múlva néztem őket. Ezért írtam ezt. Most elvileg a sereg hazaerkezese utáni körben már mehetnek... Bár nem vagyok tisztában a szabadsággal most. :/ 3 és 12 kör között van egy jelentékeny 4-es szorzo.
Maradjunk a konkrét kiindulási példánál, és innentől egy kicsit játsszunk a gondolatokkal, hogy "mi lenne ha..."

7 óra múlva észrevetted, hogy szabin van a szövetség. Tegyük fel, hogy nincs szabin 7 óra múlva a szövetség, csak 12 óra múlva mehet szabira, tehát van még 5 órád a szabiig.

Ebben a konkrét esetben mi történt volna, ha van +5 órád?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #50  
Old 03-16-2014, 14:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Maradjunk a konkrét kiindulási példánál, és innentől egy kicsit játsszunk a gondolatokkal, hogy "mi lenne ha..."

7 óra múlva észrevetted, hogy szabin van a szövetség. Tegyük fel, hogy nincs szabin 7 óra múlva a szövetség, csak 12 óra múlva mehet szabira, tehát van még 5 órád a szabiig.

Ebben a konkrét esetben mi történt volna, ha van +5 órád?
kb. szétcsaptuk volna őket. csak sajnos minden esetben menekülőre fogják.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Megszünt,eltünt,törölt klánból való kilépés Serg Segítség 6 06-06-2010 20:47
kilépés/belépés után az áldozás újra indul? Fanatixxx Segítség 5 04-02-2010 06:51
Kilépés után a játékban ragadt karakter Reni Segítség 7 09-15-2009 08:59


All times are GMT +1. The time now is 06:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu