Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-15-2015, 01:31
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Az mf nem gyenge.. ha nem tudsz úgy játszani, akkor benned van a hiba, ez esetben keress szövit..(nem keveset játszottam mfel még akkor, amikor rendes aktivitás is volt, most is van mf orim.. nekem sikerült boldogulni mindig..) Másfelől mindig hátrányban lesz, mert egy ember játszik 4 ellen.. nincs is ezzel gond.. Inkább kéne jobban motiválni az emebreket, hogy szövetségben játszanak, úgy valószínű jobban megmaradnának a játék mellett és könnyebben meg is ismernék azt..
Régi szövi nagy előny.. és? mi ezzel a baj? Elég szomorú lenne, ha nem számítana semmit a rutin és az összeszokottság..

A vége meg vicc
A tolvaj szerinted kinek kéne? hullának vagy óriásnak? Egyszer azt írod legyen fajoknak spec szem, aztán azt, hogy néhány szem túl erős nekik.. pl a toli kb félelfnek használható egyedül igazán.. törpéről nem is beszélve.. miért fáj neked, ha többet termel? így is szét vannak esve a piacok, ahogy elnézem..
énis végigmegyek mf-el... de egy szöviben van 3 régi tag, a 4. abbahagyja, felesznek egy ismeretlent és a másik 3-nak elmegy a kedve a játéktól, mert az új tag annyira agyatlan...
amúgy meg az mf rohadtul nem erős... nem tudom te milyen gyenge szövik ellen harcoltál, de egy normális szövinek 0 kihívás egy mf-et leverni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-15-2015, 01:47
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Ezzel egy problemat latok, akinek van 3-4 szeme meg jo, de akik elertek a 8, 10 vagy mint Pool 14, es megszabod hogy a faja miatt mondjuk 2-3 nem lehet, akkor nehany szemert nem kapnak semmit, mert nem valaszthassak meg?
Amikor most az a kerdes, mi hianyzik mi lenne jo azon felul ami mar van? Mert a kovetelmeny tuljut a 13 meglevon.

Maskulomben ha megnezed minden szemelyiseg valami positive dolgot ad. Ezt nem kellene valtoztatni. A negativenak ott vannak a faji hatranyok.
a beírásnak csak egy részét emelted ki. Én támogatom, hogy legyenek új fajok... de a meglévő rendszert lehetne finomítani... de az már más topic...
esetleg mostani meglévő személyiségeket fel lehetne bontani:
pl varázsló személyiségnél lehtene jobban regenerálódó személyiséget választani, vagy 2%-al erősebb varázslókat, vagy olyat aki 45%-ig tud varázsolni..
ezt aztán lehetne boncolgatni.. így a plusz szemek is meglennének, de a sok személyiségből eredő összes előny nem lenne annyira erős, mint most..
A kezdő és haladó orik között csökkenne a különbség.
Reply With Quote
  #23  
Old 01-15-2015, 13:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
énis végigmegyek mf-el... de egy szöviben van 3 régi tag, a 4. abbahagyja, felesznek egy ismeretlent és a másik 3-nak elmegy a kedve a játéktól, mert az új tag annyira agyatlan...
amúgy meg az mf rohadtul nem erős... nem tudom te milyen gyenge szövik ellen harcoltál, de egy normális szövinek 0 kihívás egy mf-et leverni...
Mindenki volt kezdő.. nekem sosem ment el a kedvem, csak azért, mert egy új tagnak segíteni kellett.. legutóbbi klánomban elég sok kevesebb tapasztalattal rendelkező tag volt.. 1 évig még így is ütögettünk..
Egy mf leütése max akkor 0 kihívás, ha nem tud, vagy nem akar játszani.. Nem harcoltam gyenge szövik ellen, csak én gondolkoztam is néha és nem adtam fel 1 bekapott ütés után.. (Persze nem azt mondom, hogy minden esetben van esélye az mfnek, ha ugyan olyan tapasztalt a szövi, mint az mf legalább annyi tartalékkal rendelkeznek, és ők vannak alul, akkor valószínű bukja.. de az távolról sem igaz, hogy csak gyenge szövi ellen van esélye egy jó mf játékosnak.. )
Attól, hogy az mfet erősíted, ugyan úgy ki fog kapni, ha most is kikap.. hacsak nem úgy akarod erősíteni, hogy egy szövi be sem tudja verni.. ahhoz csak gratulálni tudnék
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #24  
Old 01-16-2015, 16:27
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Mindenki volt kezdő.. nekem sosem ment el a kedvem, csak azért, mert egy új tagnak segíteni kellett.. legutóbbi klánomban elég sok kevesebb tapasztalattal rendelkező tag volt.. 1 évig még így is ütögettünk..
Egy mf leütése max akkor 0 kihívás, ha nem tud, vagy nem akar játszani.. Nem harcoltam gyenge szövik ellen, csak én gondolkoztam is néha és nem adtam fel 1 bekapott ütés után.. (Persze nem azt mondom, hogy minden esetben van esélye az mfnek, ha ugyan olyan tapasztalt a szövi, mint az mf legalább annyi tartalékkal rendelkeznek, és ők vannak alul, akkor valószínű bukja.. de az távolról sem igaz, hogy csak gyenge szövi ellen van esélye egy jó mf játékosnak.. )
Attól, hogy az mfet erősíted, ugyan úgy ki fog kapni, ha most is kikap.. hacsak nem úgy akarod erősíteni, hogy egy szövi be sem tudja verni.. ahhoz csak gratulálni tudnék
Nyilvan nem a vegletekre kell gondolni..1 mf 40% ot kap a haderohoz... a szoviben 3x50%.. a tultoltesrol mar ne is beszeljunk.... szoval nem azt mondom h az mf legyen erosebb a szovinel hanem h picit lehetne segiteni.. azta 40% ot kicsit megdobnank par jo szemelyiseggel vagy nagyobb szorzoval akkor sztem tobb ember jatszana..

Nezzetek meg. Minden csoportban full ures a diplomacia.. mf ek meg szabin...

Lattal te mar mfet a B topjaban 1000 korig??? Ugy h nem csak mntsek voltak korulotte???

Nem kene mindenbe csak belekotni. Ez matematika 140% sokkal kevesebb mint a 250% ( ha szovis max sereget nezunj 1 orira vetitve..) es a tovabbi taktikai huzasokrol h varis ori tolis ori stb nem is beszelnek...

Ha az mf jatszhatobb lenne biztos paran visszaternenek a jatekba.

A kezdokkel nincs baj.. de a debil jatekosokkal van.. aki kezdo es ertelmes annak hamar elmegy a kedve ettol a jatektol. 10 eve osszeszokott szovetsegek. Also csopotban tekiiro orszagokkal... eselytelen. Felzarkozni nem lehet mert az elony az konstans.... ha elkezd irni tekit 1 evig akkor az ellenfel is ir parhuzamosan 1 evig... nincs olyan h felzarkozas.

En tartalek es tekiiro nelkul is siman elmegyek B ig. De ott mar semmire se megyek egyedul.. ezek a tenyek
Reply With Quote
  #25  
Old 01-16-2015, 19:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

A téma: új személyiségek. Semmi más. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #26  
Old 01-18-2015, 14:16
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A téma: új személyiségek. Semmi más. Köszönöm.
Ez ertheto. De ha valami mellett ervelni kell akkor nehez mas dolgokat nem belekeverni...
ez egy nagyon komplex jatek. 1 tema sok masikkal eleg szorosan osszefugg...

Sokan csak beirjak h igen v nem... de hat maGarazat az nincs ra...
en a velemenyemet kifejtem, h mi alapjan gondolom ugy... a jatek egeszet egyutt nezve. Mashogy szerintem nem is lehet...
Reply With Quote
  #27  
Old 03-02-2016, 21:44
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Kovács - +20%-al többet termelnek a kovácsműhelyek.
Kiképző - speciális katonai egységek képzése 20 kör helyett 15 kör. (törpénél 8)
Mágus - 8 térkaput nyithat egyszerre
Földműves - felfedezés 20 kör helyett 15 kör.
Bankár - 50%-al magasabb adóbevétel.
író - tudománytekercsek írási 20 kör helyett 15 kör.

Csak pár ötlet.. Még ha nem is valami találékony, de hátha valaminek az alapja lehet.
Reply With Quote
  #28  
Old 03-03-2016, 14:45
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Felfedező - Felfedezni a csoport top1 országáig tud.

Írnok - A tekercsei kopáskor csak fele annyira amortizálódnak.

Bányász - Felfedezéskor nagyobb eséllyel talál lelőhelyet.

Kőműves - Minden ellene irányuló gyújtogatás kisebb hatásfokú.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #29  
Old 03-03-2016, 20:59
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Nemrég azt a választ kaptam, hogy egyelőre nincs értelme újaknak
Reply With Quote
  #30  
Old 03-03-2016, 23:36
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nemrég azt a választ kaptam, hogy egyelőre nincs értelme újaknak
Szerintem jó lenne Új lehetőségek nyílnának meg
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Személyiségek Iron Megbeszélések 10 03-24-2013 23:04
Személyiségek Barracuda Segítség 11 01-11-2013 00:00
09. Személyiségek Ati Hódító Kézikönyv 2 07-16-2007 12:12
Személyiségek vs 1/A Ati Megvalósult javaslatok 163 12-16-2006 18:16
Személyiségek Colony Elvetett javaslatok 59 04-25-2006 11:42


All times are GMT +1. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu