Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #561  
Old 03-06-2014, 20:15
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ha valakinek nincs elég ideje, vagy csak szimplán nem akarja, hogy feltörekvő, fenti nagy országok által tápolt, kihegyezett orkok leverjenek róla jelentős földet, akkor teljesen megérthető, hogy elszabizik, míg elmúlik a veszély...
Az, hogy emiatt nektek nem marad célpont, nektek rossz, de neki jó...
Mivel mindenki a saját érdekét nézi, így nem várhatjátok el, hogy majd szépen levereti magát, csak mert nektek így a jó...
Persze, háborogni lehet emiatt, de fordított esetben ki nem használná ezt ki?
Legyetek egy kicsit nagyobb empátiával...

A rövidített szabadság azért lett kitalálva, hogy aki éjjel nem akar baglyozni, az ne szétvert országra ébredjen. Így A-ban sem. Aki ezt arra is használja, hogy megvédje a területét, azzal sincs sztem semmi gond.

Nézőpont kérdése minden. Ami nagy gigaklánok nyomuló országának nem jó, az tökéletes szerény költségvetésű, kisebb, de nagy létszámúaknak. Ez sztem így helyes!

Vannak nagy klánok, profi tagokkal, biztos megtaláljátok a megfelelő ellenfeleket.
Pontosan ahogy irod, a biztonsagban aludni vagyoknak lett ez kitalalva. Nem menekul celjabol. Ezert kell egy olyan javaslat ami az esti 8 oras alvas alatt biztonsagot nyujt viszont nem teremt beverhetetlen orikat. Szerintem erre jo az otletem, hogy aki 12 oran belul nem jon vissza az csak 72ora mulva tudjon
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
Sponsored Links
  #562  
Old 03-06-2014, 20:24
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

En nem azt mondom, h rossz ez a rendszer, csak finomitasra szorul. Legyen arra hasznalva amire ki lett talalva.
Reply With Quote
  #563  
Old 03-06-2014, 22:11
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ha valakinek nincs elég ideje, vagy csak szimplán nem akarja, hogy feltörekvő, fenti nagy országok által tápolt, kihegyezett orkok leverjenek róla jelentős földet, akkor teljesen megérthető, hogy elszabizik, míg elmúlik a veszély...
Az, hogy emiatt nektek nem marad célpont, nektek rossz, de neki jó...
Mivel mindenki a saját érdekét nézi, így nem várhatjátok el, hogy majd szépen levereti magát, csak mert nektek így a jó...
Persze, háborogni lehet emiatt, de fordított esetben ki nem használná ezt ki?
Legyetek egy kicsit nagyobb empátiával...

A rövidített szabadság azért lett kitalálva, hogy aki éjjel nem akar baglyozni, az ne szétvert országra ébredjen. Így A-ban sem. Aki ezt arra is használja, hogy megvédje a területét, azzal sincs sztem semmi gond.

Nézőpont kérdése minden. Ami nagy gigaklánok nyomuló országának nem jó, az tökéletes szerény költségvetésű, kisebb, de nagy létszámúaknak. Ez sztem így helyes!

Vannak nagy klánok, profi tagokkal, biztos megtaláljátok a megfelelő ellenfeleket.
Aha, amikor ott volt egyedül a 40% barakkos országom, akkor végigment rajtam két huhuhúú-s. Most, hogy hárman vagyunk alattuk, szabin vannak.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #564  
Old 03-06-2014, 22:22
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Ez is egy olyan kiskapu lett, mint a klánszétdobálás a tényleg hasznos kedvezményes ki-be lépés után.
Lassan az egész 1/A menekülési kiskapukból áll. Ez rendkívül idegesítő, mert nem enged a játék játszani, amire tervezve van.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 18:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 21:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 20:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 14:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 20:35


All times are GMT +1. The time now is 10:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu