Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #761  
Old 01-27-2014, 21:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Aki töröl, az kaphatna automatikusan egy üzenetet az e-mail címére
Ez egy jó ötlet, amire nem is gondoltam. Köszi, csinálok ilyet is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #762  
Old 01-28-2014, 13:54
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez egy jó ötlet, amire nem is gondoltam. Köszi, csinálok ilyet is.
Viszont felmerül bennem, hogy hányan törölnek ténylegesen, és hányan hagyják csak itt a játékot? Tehát, aki azonosítás elmulasztása miatt törlődik, az is kaphatna ilyen üzenetet.. Viszont mi van, ha valaki még azonosít és csak utána hagyja abba, de nem töröl? Bár az arányokat te látod át igazából, és az is lehet rosszul gondolom és mindenki töröl amikor abbahagyja
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #763  
Old 01-29-2014, 08:55
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez egy jó ötlet, amire nem is gondoltam. Köszi, csinálok ilyet is.
Ártani nem árt, de szerintem ez már eső után köpönyeg. Aki már törölt, az se biztos, hogy válaszol rá, vagy csak rányom valamire, mert nem is akar belegondolni. (saját példám egy-két torrent oldal szavazásánál, amikor ha nem érdekel a téma, csak nyomok valamit, nem olvasgatom a lehetőségeket).

Megkockáztatom, az új egyedüli regisztrálók nagy része itt hagyja a játékot. Kicsit másra számítanak. Pedig jó, csak odáig nem jut el, hogy élvezze. Mindenki mellé kellene valaki, aki segít.
Reply With Quote
  #764  
Old 01-29-2014, 18:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Ez a facebook-os belépés nagyon hasznos dolog, mert továbbra is elszörnyedek, azt látva, hogy a regisztrálók milyen aránya nem tudja, hogy mi az e-mail címe.

Kiküldtem egy levelet azoknak, akik elsőként találkoztak a bemutatóval, és valamiért nem fejezték be. A címek 20%-a nem létezik. Az minden ötödik ember, már a regisztrációnál.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #765  
Old 01-29-2014, 19:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez a facebook-os belépés nagyon hasznos dolog, mert továbbra is elszörnyedek, azt látva, hogy a regisztrálók milyen aránya nem tudja, hogy mi az e-mail címe.

Kiküldtem egy levelet azoknak, akik elsőként találkoztak a bemutatóval, és valamiért nem fejezték be. A címek 20%-a nem létezik. Az minden ötödik ember, már a regisztrációnál.
Most lehet nem szép, amit mondok, de az ilyen emberek kellenek egyáltalán ide?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #766  
Old 01-29-2014, 20:12
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Ártani nem árt, de szerintem ez már eső után köpönyeg. Aki már törölt, az se biztos, hogy válaszol rá, vagy csak rányom valamire, mert nem is akar belegondolni. (saját példám egy-két torrent oldal szavazásánál, amikor ha nem érdekel a téma, csak nyomok valamit, nem olvasgatom a lehetőségeket).

Megkockáztatom, az új egyedüli regisztrálók nagy része itt hagyja a játékot. Kicsit másra számítanak. Pedig jó, csak odáig nem jut el, hogy élvezze. Mindenki mellé kellene valaki, aki segít.
Én szívesen segítek új játékosoknak, ha kapok érte VIP köröket...
Mondjuk, ha elérte a patronáltam a 4. szintet.
Mielőtt kapok ezért rengeteg lefelé újat, az a válaszom, hogy ha már rááldozok az időmből, hogy válaszolgassak számomra bugyuta kérdésekre, ezzel a játék üzemeltetőjének potenciális fizető embereket megtartva, akkor járjon érte valami.
Az ajánlatom komolyan gondolom, max 10 embernek segítenék egy időben.
Reply With Quote
  #767  
Old 01-29-2014, 20:18
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Én szívesen segítek új játékosoknak, ha kapok érte VIP köröket...
Mondjuk, ha elérte a patronáltam a 4. szintet.
Mielőtt kapok ezért rengeteg lefelé újat, az a válaszom, hogy ha már rááldozok az időmből, hogy válaszolgassak számomra bugyuta kérdésekre, ezzel a játék üzemeltetőjének potenciális fizető embereket megtartva, akkor járjon érte valami.
Az ajánlatom komolyan gondolom, max 10 embernek segítenék egy időben.
Szerintem ez teljesen korrekt, de csak akkor, ha eljutott valamilyen szintre, és ő úgy nyilatkozik, hogy tényleg segített neki az adott segítő és nem magától jutott oda, mert az magasról tett rá.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #768  
Old 01-29-2014, 20:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Én szívesen segítek új játékosoknak, ha kapok érte VIP köröket...
Mondjuk, ha elérte a patronáltam a 4. szintet.
Mielőtt kapok ezért rengeteg lefelé újat, az a válaszom, hogy ha már rááldozok az időmből, hogy válaszolgassak számomra bugyuta kérdésekre, ezzel a játék üzemeltetőjének potenciális fizető embereket megtartva, akkor járjon érte valami.
Az ajánlatom komolyan gondolom, max 10 embernek segítenék egy időben.
A segítés opcionális, de ha általad jut valaki a Hódítóra, és felér A-ba (ehhez elkélhet a segítség), akkor kapsz VIP-et.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #769  
Old 01-29-2014, 21:23
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Én szívesen segítek új játékosoknak, ha kapok érte VIP köröket...
Mondjuk, ha elérte a patronáltam a 4. szintet.
Mielőtt kapok ezért rengeteg lefelé újat, az a válaszom, hogy ha már rááldozok az időmből, hogy válaszolgassak számomra bugyuta kérdésekre, ezzel a játék üzemeltetőjének potenciális fizető embereket megtartva, akkor járjon érte valami.
Az ajánlatom komolyan gondolom, max 10 embernek segítenék egy időben.
Én jelenleg ezt csinálom, már két emberrel. De nem használtam ki azt a bizonyos lehetőséget, hogy ha valahogy rajtam keresztül reggel, akkor kapok pár vip kört, ha felér az A-ba. Nekem az túl soknak tűnik. A 4.ik szintig azt mondom oké. De jobb lenne, ha csak neki kéne megjelölnie, hogy ki az ún. pártfogója, és ha felér, a 4.re vagy VIP-el egyszer, akkor kapjak én is VIP kört. Vagy valami ilyesmi.
A második ember a kollégám egyébként, ő csak kérdezgette, mit nyomkodok a telómon állandóan , meséltem a játékról, aztán ma mondta, hogy tegnap este regisztrált. Magától. Annyit mondott, még nem fogta meg. Majd rákérdezek, mi a helyzet az új bemutatóval. Mondtam neki, hogy majd segítek az elején, pár dolgot már elmagyaráztam neki.
Reply With Quote
  #770  
Old 01-29-2014, 21:42
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Most beszéltem vele, mert mondta, hogy kapott e-mailt, hogy miért szakított meg valami bemutatót. Kérdeztem, hogy milyen, azt mondta, nem nézte csak bezárta, azt hitte , valami reklám szöveg. Mondom neki, infók vannak benne, az induláshoz.
Ez csak egy vélemény. De azt magától zárta be, akkor még nem is tudtam, hogy regisztrált.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 11:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 19:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 23:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 19:11


All times are GMT +1. The time now is 00:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu