Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3561  
Old 04-06-2013, 17:05
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Neked is csak azt tudom ajánlani, hogy próbáld ki ezt nyugodtan úgy, hogy ott vagyok alattad, és szívesen megmutatom, hogy nem fog menni.
Neki, és még sok-sok hozzászólónak NEM kell, hogy a csoport 1. helyét foglalja el. Aki akkor profi, mint te, az oldja meg. Ne magaddal példálózz, mert neked az első hely kell, vagyis a csoport legjobbja kell legyél, persze, már csak elméletben nem fog jól kijönni senki, ha ott vagy alatta.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #3562  
Old 04-06-2013, 17:10
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem értem azt akinek ez a kérés nem tetszett. a lefele 20 körös támadások meg elég veszélyesek. Plusz ha ezt csinálod a szenvedő alany hord el minden gyökérnek. Szóval tök mindegy mit csinál a 9 vagy több szemes szövi, ha "könnyítést" kér azért, (már ha lehet könnyítésnek nevezni egy elfokozott szabis orit semmibe venni a pontlistán) ha leveri a fele akkora orikat, akkor meg azért

Jah és a sok szemet nem feltétlen gyűjti az, akinek sok van. Egyszerűen csak régóta aktívan játszik... ezért megszólni bárkit is, elég nevetséges...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #3563  
Old 04-06-2013, 17:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Neki, és még sok-sok hozzászólónak NEM kell, hogy a csoport 1. helyét foglalja el. Aki akkor profi, mint te, az oldja meg. Ne magaddal példálózz, mert neked az első hely kell, vagyis a csoport legjobbja kell legyél, persze, már csak elméletben nem fog jól kijönni senki, ha ott vagy alatta.
Gondolkodj kicsit, és akkor nem írsz ilyeneket. Egy elképzelt helyzetet írunk, tudod, amibe bele kell élned magad. Ha megoldást javasolsz rá, akkor tégy úgy, mintha megtennéd, ne más faszával verd a csalánt. Én csak rövid úton igyekeztem bebizonyítani, miért is nem életképes amit javasoltak, profiság ide, profiság oda. Rajtam kívül pedig még 100 másik ember ki tudná ezt használni a hódban, még talán te is.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3564  
Old 04-06-2013, 18:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Wink

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Gondolkodj kicsit, és akkor nem írsz ilyeneket. Egy elképzelt helyzetet írunk, tudod, amibe bele kell élned magad. Ha megoldást javasolsz rá, akkor tégy úgy, mintha megtennéd, ne más faszával verd a csalánt. Én csak rövid úton igyekeztem bebizonyítani, miért is nem életképes amit javasoltak, profiság ide, profiság oda. Rajtam kívül pedig még 100 másik ember ki tudná ezt használni a hódban, még talán te is.
Te meg olvasd el, hogy én mit írtam, és akkor nem írsz ilyet. Miért képzeljem el azt, hogy a top 2. helyéről kell nekem ütnöm 20 körre lefelé? Gondolja el az ezt a helyzetet, akinek szüksége van rá, hogy a legjobb legyen a csoportban. Nekem nincs olyan országom, aminek a top 10%-nál több kellene. Sőt, tisztában vagyok vele, hogy mire esetleg oda jutok (hozzá tenném, hogy sosem lesz olyan, mert úgy 2 évente megyek 1-2 kört, majd visszamegyek szabadságra), addigra annyi 9 szemes lesz, hogy esélyem sem lesz a top első helyére. Főleg azért sem, mert nem mnt-zek, és nem kérek békét.

Személyiségről le lehet mondani, ha annak a feltétele túl erős. Ha nem erős, akkor nem kell könnyítés. Rosszul gondolom? A csoport legjobbjának kell lenni. Ha a csoport legjobbja véletlenül egy elfokozódott ország egy rövid időre, amíg el nem megy mélyszabadságra megint, akkor meg kell előzni. Nehéz? Nem feltétlenül kell 1000 körönként lépni.

Egyébként nem vagyok én sem irigy, csak az a nagy sajnos, hogy olyan emberek játszanak ezekkel a nagy számokkal (van persze kivétel), akik bármelyik szinten lealáznak mindenkit, még saját bevallásuk szerint is, sőt fórumokon bármikor lehet látni a nagyképű kijelentéseket, aztán meg amikor van egy kis akadály, akkor meg már gondot okoz a tudáshoz és személyiségszámhoz megfelelő helyezést elérni, vagy csak várni egy kicsit. Ha nem ilyen játékosok kérnék, akkor valószínűleg teljes mellszélességgel támogatnám, de így csak annyit tudok mondani, hogy a feladat adott, teljesítsd.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #3565  
Old 04-06-2013, 19:07
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

vityu: Na most képzeld el, amikor olyan ember nagyképű lépten-nyomon, akinek még a top 10% sem kell, az milyen durva, nem? Még topicja is van róla...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #3566  
Old 04-06-2013, 19:43
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default Mirco gólöröme :D

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #3567  
Old 04-06-2013, 19:47
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
vityu: Na most képzeld el, amikor olyan ember nagyképű lépten-nyomon, akinek még a top 10% sem kell, az milyen durva, nem? Még topicja is van róla...
Hát úgy látszik, hogy vagy én nem értem a dolgot, vagy nem rám céloztál. Nekem top 10%-nál TÖBB nem kell, tehát annyira éppen van szükségem.
Ellenben nem hiszem, hogy láthattál tőlem egy pár fórumon olyat, hogy a fő érvem az legyen, hogy majd ha találkozunk a szinteken, akkor szétverlek. Én láttam már több ilyet is személy szerint tőled.
Sosem állítottam hogy jó játékos vagyok. A-ban jobb vagyok az átlagnál, de ott is a csapat érte el, amit elértünk. Sehol máshol nem voltam tényező még, és soha nem is leszek. A-ban voltam, és leszek is.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3568  
Old 04-07-2013, 10:20
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

én csak annyi kérdést tennék fel, hogy mi a fene az a mélyszabi?

mert mint olyan szerintem nem létezik, szabis ori nem esik ki a listából legalábbis nem egy olyat láttam aki hónapokig nem lépett be és simán ott volt.. a következő azonosításig, amikor is törlődött
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #3569  
Old 04-07-2013, 10:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
én csak annyi kérdést tennék fel, hogy mi a fene az a mélyszabi?

mert mint olyan szerintem nem létezik, szabis ori nem esik ki a listából legalábbis nem egy olyat láttam aki hónapokig nem lépett be és simán ott volt.. a következő azonosításig, amikor is törlődött
Tudtommal csak akkor esik ki, ha nem vipes.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3570  
Old 04-07-2013, 12:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Sehol máshol nem voltam tényező még, és soha nem is leszek. A-ban voltam, és leszek is.
Szerintem A-ban sem voltál sohasem tényező. Maximum (ön)fényező.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 19:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu