Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13851  
Old 11-25-2013, 09:42
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amúgy meg teljesen természetes, hogy amikor egy klán megtámad minket, és elkezdünk harcolni velük, csalódás, és szégyen, hogy leforognak, szabiznak, meg szkra mennek, és igenis meg fogom említeni.
Mer mit csinaljanak ? barki itt 1/A ba, Varjak meg mig 100k rol rafokoztok aztan menjenek vissza 0 hekier??
Amig ti igy jatszotok sztem nagyon ne lepodj meg ezen

Last edited by yogibear; 11-25-2013 at 09:46..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to yogibear For This Useful Post:
Sponsored Links
  #13852  
Old 11-25-2013, 14:06
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Mer mit csinaljanak ? barki itt 1/A ba, Varjak meg mig 100k rol rafokoztok aztan menjenek vissza 0 hekier??
Amig ti igy jatszotok sztem nagyon ne lepodj meg ezen
Én őszintén örülök (de tényleg), ha azt hiszed, hogy csak erre vagyunk képesek, és csak ezt csináljuk.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13853  
Old 11-25-2013, 14:14
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Mer mit csinaljanak ? barki itt 1/A ba, Varjak meg mig 100k rol rafokoztok aztan menjenek vissza 0 hekier??
Igen. Miért ne? Elmondhatja magáról az illető, hogy tökösen visszament, de gyáván elfutottak előle, ráadásul még fogyott is az ellenfél egysége.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #13854  
Old 11-25-2013, 14:41
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Igen. Miért ne? Elmondhatja magáról az illető, hogy tökösen visszament, de gyáván elfutottak előle, ráadásul még fogyott is az ellenfél egysége.
Mert elveszi a játékkedved? Kiszámolod, megtervezed, megcsinálod és 0-t hozol, de, ha még utána is fokozol és teszem azt jól jössz ki, akkor is meg vagy lőve, mert 100k+ pontról is alád mennek és megint betámadnak.. Még, ha valaki jobban is taktikázna, mint ők, akkor sem nyerhet hosszú távon.. eddig egy ötlet jutott eszembe, amivel hosszú távon pluszba lehet zárni egy harcot a big ellen egyéniben, de fordulni nem akarok..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13855  
Old 11-25-2013, 16:15
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Mert elveszi a játékkedved? Kiszámolod, megtervezed, megcsinálod és 0-t hozol, de, ha még utána is fokozol és teszem azt jól jössz ki, akkor is meg vagy lőve, mert 100k+ pontról is alád mennek és megint betámadnak.. Még, ha valaki jobban is taktikázna, mint ők, akkor sem nyerhet hosszú távon.. eddig egy ötlet jutott eszembe, amivel hosszú távon pluszba lehet zárni egy harcot a big ellen egyéniben, de fordulni nem akarok..
Miért venné el a játékkedvem? Harcolok egy jót. Ha a bráner rosszabb oldalán végzem, akkor is elmondhatom, hogy megpróbáltam. Számomra jobban hangzik, mint a menekülés.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #13856  
Old 11-25-2013, 17:15
Kazi Kazi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Beni: nem tudom, de szerintem tudsz számolni, 800+ fő nem ugyanaz, mint 220. Nagyon nem. Talán ebből rájössz arra is, hogy lehetett régebben több ütés. Ráadásul ez a 220 fő is fel van hígulva, pl. van egy olyan klán, ahol az egész klán összes akciója a bontógomb nyomogatása, és erre még büszkék is.

none te meg ne a kezeket nyomogassad hanem bújj elő szabiról.

Amúgy meg teljesen természetes, hogy amikor egy klán megtámad minket, és elkezdünk harcolni velük, csalódás, és szégyen, hogy leforognak, szabiznak, meg szkra mennek, és igenis meg fogom említeni.
Azért annak van egyfajta bája, ahogy ekézed a szintet, mert lefordulnak vagy szk-ra mennek a harcok elől…
Reply With Quote
  #13857  
Old 11-25-2013, 23:23
rocchess rocchess is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Location: Nyíregyháza
Posts: 79
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Láttam már furcsa dolgokat itt a hóditóban,de tudós hullával még nem találkoztam eddig.főleg nem az 1/A csoportban.de tapasztalom,hogy ilyen is van.

Van valami értelme a tudós személyiségnek egy hullánál?
Reply With Quote
  #13858  
Old 11-26-2013, 00:21
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by rocchess View Post
Láttam már furcsa dolgokat itt a hóditóban,de tudós hullával még nem találkoztam eddig.főleg nem az 1/A csoportban.de tapasztalom,hogy ilyen is van.

Van valami értelme a tudós személyiségnek egy hullánál?
igen +5% ot kap haderőre, ha van tanyája 5% al többet termel..stb
Reply With Quote
  #13859  
Old 11-26-2013, 00:45
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Beni: nem tudom, de szerintem tudsz számolni, 800+ fő nem ugyanaz, mint 220. Nagyon nem. Talán ebből rájössz arra is, hogy lehetett régebben több ütés. Ráadásul ez a 220 fő is fel van hígulva, pl. van egy olyan klán, ahol az egész klán összes akciója a bontógomb nyomogatása, és erre még büszkék is.

none te meg ne a kezeket nyomogassad hanem bújj elő szabiról.

Amúgy meg teljesen természetes, hogy amikor egy klán megtámad minket, és elkezdünk harcolni velük, csalódás, és szégyen, hogy leforognak, szabiznak, meg szkra mennek, és igenis meg fogom említeni.
Remy, abban igazad van, hogy 220 nem ugyan az, hogy 600+. De szerintem akkor is lehet úgy harcolni, hogy nem hozunk ki minden sérelmünket a fórumra. Magunkban lenyeljük, berakjuk feketelistára az országot, és játszunk tovább. Emlékszem, nekem volt egy "halál-listám", ahol azokat írtam, akik hiénázni jöttek rám kifejezetten. Aztán mikor feltűnt felettem egy egy ilyen ország, mert klánütéssel/fedezéssel/egyéni ütéssel odakerült, nos akkor bizony kapta az áldást. Persze, néha nekem is elszállt az agyam, mikor a hiénát ütöttem le és kijött rám hiénázni valaki, vagy valami más nekem nem tetsző dolog történt. De 10 ütésemből egyszer-egyszer.

A szóváltás dolgot nem kifejezetten Rád értettem, hanem úgy általánosságban.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #13860  
Old 11-27-2013, 19:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Így a dolog (vagy első felvonás, nem tudom) végére érdekelne a pékek szemszöge is. Hogy játszódott bennük le ez az egész kezdve a klántámadás ötletétől egészen idáig, hogy mi zajlott náluk.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu