Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13211  
Old 04-26-2013, 17:24
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Pumit ne bántsd ő már nem tisztítötüzes, ahogy azt korábban meg is mondtam! Csak a töltelék közlegény szerepét játszotta! Azt hiszem így fogalmaztam de bejött szóval megyek is lottózmi
mondjuk a stílusa nem változott bárhol van a dragonfóbiából nem gyógyul ki
Én régebben is elmondtam valahol valamelyikőtöknek, hogy azért csatlakoztam hozzájuk, amit én kértem, mert szerettem volna egyenlő harcot veletek amikor nem szab határt a pénz se itt, se ott. Bevettek, volt csata, feladtátok, majd unalmasnak találtam a semmit, megköszöntem, megkérdeztem tartozom e valamivel és annyi.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13212  
Old 04-26-2013, 17:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Javítottam azt az 1 szót, hogy boldog legyél. Nagyon a szívemre venném, ha az érdeklődés hiányát kifejező szavam miatt esetleg rosszul aludnál.
Cseppet sem zavar, csak most szerintem nem indukálta semmi.

Némi logikai ellentmondást érzek persze a "nem érdekel a véleményed" és a beírásom utáni általában vibráló feszültséggel teli beírásaid között.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13213  
Old 04-26-2013, 17:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

"Megint eljött újra a hétvége,
A gond, a bánat most félretéve, "
Reply With Quote
  #13214  
Old 04-26-2013, 17:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Ácsi ember! Ha elolvasod végre a hsz-eim és netalátán értelmezed is, akkor én pont arról írok, hogy senkinek se kéne megszólni a másikat a külömböző játék adta lehetőségek használásáért!

ÉS igen, fokoztam mint állat, akkor is ha sereg se jött mert miért ne Kiderült, hogy ha olyannal álltok szembe akiknek szintén van mit a tejbe aprítani, akkor már nem is olyan egyszerű és feladjátok ugye. Majd megint nagy mellényt veszel elő, amikor olyannal akiknek nincs pénzük, ugyan már... Vedd észre, hogy bort iszol és vizet prédikálsz.
Egyszerűen feladjuk? Te hány csatát láttál fordított helyzetben? Én egyet sem. 3 támadást kb, amiből 2x fokozás volt. Majd egy menekülést láttam, új országok felhozását annak tudatában, hogy a régi bármikor visszahozható. Majd amikor odaért a díszes társaság, akkor mi volt? Kb 3 héten keresztül harcoltunk ellenetek, amiben a klánvagyon egész jelentős része elfogyott. Mi ezért nem folytattuk tovább. Értelme volt? A becsléseim szerint 200millió egységtartalék lehetett még velünk szemben. Nekünk ennyi összesen nem volt sosem. Hiába jöttél te is azzal, hogy olyan klánok mérték össze az erejüket, akiknél a pénz nem volt tényező, csak egyesek a top 1 klánt alapból egyenlővé teszik a felmérhetetlen mennyiségű vagyonnal.
Mi top 1 klán fél évig ha voltunk. 5 éves klánunk kb 30-35 országot nevelt fel az idők során. Volt egy mindent felemésztő pék-dragon harcunk, egy másik hosszú ideig tartó láma 1-2 klános időszak, mellette rengeteg pofozkodás a csak egy, a hanyatlás, a nyilasok klánjával és országaival, egyéb klánütések, egyéni harcok. Ezalatt az 5 év alatt a Big Gun felhozott kb 5 országot, és olyan országokkal termelt pl mint a farm. Csak a farm teremelését számolgattam még régebben pár évre levetítve. Az több pénz, mint amit a klánunk összesen látott.

Szépen elhitted, amit mondtak neked, ez a konklúzióm, a gondolkodás viszont sajnos nehéz feladat.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13215  
Old 04-26-2013, 17:50
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Cseppet sem zavar, csak most szerintem nem indukálta semmi.

Némi logikai ellentmondást érzek persze a "nem érdekel a véleményed" és a beírásom utáni általában vibráló feszültséggel teli beírásaid között.
A nem érdekel a tartalomra vonatkozik, a feszültség pedig a szép szavakba burkolt provokáció miatt van.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13216  
Old 04-26-2013, 18:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A nem érdekel a tartalomra vonatkozik, a feszültség pedig a szép szavakba burkolt provokáció miatt van.
Ha azt mondom, hogy a tehened meddő, te pedig tudod, hogy nem az, és leírod, hogy ne mondjak már ilyet, akkor az nem provokáció, hanem jogos reakció/korrekció. Akkor is, ha én szentül meg vagyok győződve, hogy a tehened meddő.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13217  
Old 04-26-2013, 18:17
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
vicces vagy ha nem elég a pénz lóra akkor nem indítok nehogy már ezt is a Dragonra kend am sima engedéssel nem fogta volna a sereget intézőt is be kellett vetni. ha 00-kor indítod a sereget egy darab paci sem lett volna elengedve és simán beütöd. de ne én tanítsalak már játszani ..
valóban, ha 00-kor indítom a sereget akkor nem paci lett volna engedve, hanem elfokoz 100k-ra

ahhoz hogy te bármit taníts, bármiben többet kéne tudnod..
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #13218  
Old 04-26-2013, 18:21
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
valóban, ha 00-kor indítom a sereget akkor nem paci lett volna engedve, hanem elfokoz 100k-ra

ahhoz hogy te bármit taníts, bármiben többet kéne tudnod..
akkor azért indítottál 20 perccel körváltás előtt, hogy nehogy elfokozzunk? még neked is be kell látnod, hogy ez butaság..

nem mondom, hogy többet tudok mint te, viszont az eddigi események azt mutatják.. és nehogy azt hidd, hogy vége.. nem fogsz megállni 500k értékig ezt garantálom nagyon sok kis sárkány fog még beverni téged
Reply With Quote
  #13219  
Old 04-26-2013, 18:25
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha azt mondom, hogy a tehened meddő, te pedig tudod, hogy nem az, és leírod, hogy ne mondjak már ilyet, akkor az nem provokáció, hanem jogos reakció/korrekció. Akkor is, ha én szentül meg vagyok győződve, hogy a tehened meddő.
Nagyon sajnálom, hogy ha nem vagy képes felfedezni az írásaidban a provokációt jelentő részeket. Nem korrekció/reakció... De nyugodj meg, én sem tartalak téged többre, mint te engem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13220  
Old 04-26-2013, 18:27
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akkor azért indítottál 20 perccel körváltás előtt, hogy nehogy elfokozzunk? még neked is be kell látnod, hogy ez butaság..

nem mondom, hogy többet tudok mint te, viszont az eddigi események azt mutatják.. és nehogy azt hidd, hogy vége.. nem fogsz megállni 500k értékig ezt garantálom nagyon sok kis sárkány fog még beverni téged
Hagyd, nem olvas, csak ír.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu