Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #771  
Old 01-29-2014, 21:47
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

De ha már az ötletelésnél tartunk, írtam, hogy "Mindenki mellé kellene valaki, aki segít."
Mi lenne, ha tényleg így lenne, mondjuk lenne a pártfogolt országgal egy fórum, ahova csak ők írhatnak és csak ők látják.
Pártfogó mondjuk az lehet, aki már egyszer fordult és annyi pártfogoltja lehet, amennyit elbír. Szintlépéskor mondjuk a kezdő pontozná, milyen segítséget nyújtott a játékban, mennyire találta hasznosnak, stb. És az alapján kapna vip köröket, hogy milyen a visszajelzés.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #772  
Old 01-29-2014, 23:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem ezeket a vip köröket hagyjuk, mert csak a melegágya lenne a multizásnak, saját magukat pártfogolják majd az emberek. Fórumot meg bárki tud nyitni, ezt meg tudjátok ketten is oldani.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #773  
Old 01-29-2014, 23:39
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szerintem ezeket a vip köröket hagyjuk, mert csak a melegágya lenne a multizásnak, saját magukat pártfogolják majd az emberek. Fórumot meg bárki tud nyitni, ezt meg tudjátok ketten is oldani.
Nem tudom, hogy az a párszáz ori, akinek a neve mellett kis kék szám van, kockáztatna egy anarchot, mondjuk két hét vipért.
Azért az nem olyan egyszerű, hogy csak magamat pártfogolom. Ha jól tudom, az orikat össze kell kapcsolni, akinek több van.
Egy saját ország menüjéből közvetlenül elérhető fórumra gondoltam, aminek neve mondjuk a pártfogolt ori neve.
Ja és a pártfogolt ori főmenüjét meg tanácsadók oldalát szintén elérnéd.
Azért az nem kis munka lenne, hogy egy komplett kérdés-feleleket összehozz, azért a pár vip körért.
Szóval ez szerintem nem életszerű, amit írtál.

Last edited by Bumburnyák; 01-29-2014 at 23:42..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #774  
Old 01-29-2014, 23:51
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Nem tudom, hogy az a párszáz ori, akinek a neve mellett kis kék szám van, kockáztatna egy anarchot, mondjuk két hét vipért.
Azért az nem olyan egyszerű, hogy csak magamat pártfogolom. Ha jól tudom, az orikat össze kell kapcsolni, akinek több van.
Egy saját ország menüjéből közvetlenül elérhető fórumra gondoltam, aminek neve mondjuk a pártfogolt ori neve.
Ja és a pártfogolt ori főmenüjét meg tanácsadók oldalát szintén elérnéd.
Azért az nem kis munka lenne, hogy egy komplett kérdés-feleleket összehozz, azért a pár vip körért.
Szóval ez szerintem nem életszerű, amit írtál.
Ja, hogy te ezt úgy képzeled el, hogy minden ilyen fórumbeszélgetést át fog olvasni Ati, és megnézi mennyire hihetőek?
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #775  
Old 01-29-2014, 23:53
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Illetve ha nagyobb az igény, mint a kis kékek száma, akkor akár olyanok is lehetnének pártfogók, akik legalább szintet léptek egyszer. De ő csak azt pártfogolhatja, akit ő hoz a játékba. (mint pl. én). Cserébe ő mondjuk csak 100 vip kört kap, ha az embere felér egy szintet. Így azért aztán nem fog senki se multizni. A kis kékek meg alapból nem.
Reply With Quote
  #776  
Old 01-29-2014, 23:55
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ja, hogy te ezt úgy képzeled el, hogy minden ilyen fórumbeszélgetést át fog olvasni Ati, és megnézi mennyire hihetőek?
Gyorsan át lehet futni és itt-ott beleolvasni. De szerintem vannak itt olyanok, akikre rá lehet ilyet bízni, mint pl. moderátorok.
Reply With Quote
  #777  
Old 01-29-2014, 23:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Gyorsan át lehet futni és itt-ott beleolvasni. De szerintem vannak itt olyanok, akikre rá lehet ilyet bízni, mint pl. moderátorok.
Ezt nem tartom reális elképzelésnek..
Remyvel értek egyet, ez valószínűleg megerősítené a multizást, vagy esetleg más jellegű csalást eredményezne..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #778  
Old 01-29-2014, 23:59
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ezt nem tartom reális elképzelésnek..
Remyvel értek egyet, ez valószínűleg megerősítené a multizást, vagy esetleg más jellegű csalást eredményezne..
Azok az újak, amelyik egyszer vip-elt fellépés előtt, azt nem is ellenőrizném, ugyanis ha magamat pártfogolnám, elmenne az, amit kapnék az egészért.
Reply With Quote
  #779  
Old 01-30-2014, 00:02
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Azok az újak, amelyik egyszer vip-elt fellépés előtt, azt nem is ellenőrizném, ugyanis ha magamat pártfogolnám, elmenne az, amit kapnék az egészért.
Kivéve, ha az illető alapból multizik, és ezután adnál neki ingyen vipet..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #780  
Old 01-30-2014, 00:04
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Kivéve, ha az illető alapból multizik, és ezután adnál neki ingyen vipet..
Ez igaz, de abból, ahány orit naponta átraknak, biztos jó a szűrő Nem hiszem, hogy egy szintlépésig eljutna.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 11:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 19:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 23:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 19:11


All times are GMT +1. The time now is 18:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu