Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13691  
Old 09-07-2013, 21:38
Bart Bart is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Már bocsánat Merengő, de nézzük azt is, hogy az utóbbi 2 hétben, ghosti ról, paliról, meg fényhordozóról levertetek 2-3K hekit, hagytuk mert tudtuk, hogy más lesz a felállás.

Ennyit arról, hogy nem tudunk veszíteni.

A klán úgyis szét lett volna dobva, mert mások a célok, csak huhuhuék támadása közbeszólt, és előbb kelet lépni, az sem menekülés volt, hanem a szükséges lépés, hogy ne veszítsen földet aki fordulni akar.

Mivel levertetek 2K hekit fényhordozóról, fel kell tolnunk, erre prosztó módon nekünk estek hiénázva, úgyhogy 2 napig figyeltek állandóan, egy 10-tagú klán egy 4 tagúnak, ez már kimerítí a nagyfokú bunkóság határát.
De hát ezek vagytok ti ezzel nincs mit csinálni, csak röhögni, ahogy segget csináltok a szátokból.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13692  
Old 09-07-2013, 21:48
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hét és fél éve indítottam ezt a topicot és még mindig a legnépszerűbb...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #13693  
Old 09-07-2013, 22:01
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
már megint ez a többesszám.... és persze a mellébeszélés:
MEG KELL TANULNI TISZTESSÉGGEL VESZITENI!!!!!!!!!
Kerdezzed meg Wolfit akkor mit csinalt Bbe jonehany honappal ezelott...
Igenis tobbes szamba mert az egesz szovidre szolt.

Mi mar reg megtanultunk veszteni, de ugy latszik ti meg nem.

De akkor most leirom, es hogy ne legyen fereertes ez mindenkinek szol.

Feloszlattam a fele szovit, es miert is faj nektek ez??? None allt rank, nem ertem egeszen a toletek jovo dolgokat.

Nekunk jelenleg nem fontos hogy levertetek a 3 orszagot, meg az sem erdekelt hogy hienaztatok, de

1. Kijelentettetek, hogy csak kierdemelt hienazas van toletek, arra meg nem valaszoltatok, hogy Fenyhordozo es Utophalia mivel erdemelte ki, csak mert kivancsiak vagyunk, ha nem akkor bebizonyitottuk, hogy nem csak kierdemelt orit hienaztok, mert ez celzott volt toletek.

2. En mar elotte valo utesnel vartam a seregeket toletek, de utana 100%ba voltam, hogy jonni fogtok ha megegyszer kimegyunk. Kikuldtem egy proba sereget, ha beutunk jo ha nem ugyis, nekunk mindegy volt, toletek jonnek a hiena seregek, essunk tul rajta. Igaz Fenyt meg Palit felaldoztam erre.

3. Megfordult a fejembe, ha beutunk sokkal tobbet visztek, de nektek meg erte az a par 100 heki fejenkent akkor legyetek boldogok vele.

4. Sosem vagyok irigy, SOT, ha egy jot csatazok valakivel es levernek meg is KOSZONOM az ellenfelnek a jatekot!
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #13694  
Old 09-07-2013, 22:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
az meg, hogy elfokoztam előled... gondolkozz mielőtt butaságot állítasz.. 450k értéken voltunk kb mikor bevertelek majd 900 hektárra. te lekerültél kb 410k értékre én meg felkerültem kb 470k értékre. ahhoz, hogy alád kerüljek 3% házat hagytam meg kb ami azt jelentette, hogy összesen a többi üressel együtt volt kb 2500 üresen álló területem. ha ezt felszorzod 6al (mert annyi pontot ad egy építés alatt álló terület) az még 15k pont. így már 485k értéken voltam. kb a barakjaim 40% ment a nagy emberhiány miatt amihez fokoznom kellett. 100%-ig első körben kézzel körváltás előtt, (mert ugyebár ha nem kézzel teszed, akkor elmentek volna a nagyon drága lovak) és mivel teljesen mind1 volt, hogy köváltással fokozom le a következő körre kellő lakost, vagy kézzel, ezért úgy döntöttem, hogy 1 piacból megoldom a kettőt. arról a tényezőről meg nem is beszélek, hogy az országom elég nagy %-a épülés alatt volt ezért amúgy sem vittél volna semmit.
Ez tökre tetszik, hogy beírod, hogy nem fokozol el, és magyarázatként hozzáteszel egy sokkal nagyobb pazarlást, mint az elfokozás.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13695  
Old 09-08-2013, 05:07
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez tökre tetszik, hogy beírod, hogy nem fokozol el, és magyarázatként hozzáteszel egy sokkal nagyobb pazarlást, mint az elfokozás.
ez van, így voltam eredményes. a helyzet megkívánta.

Last edited by Merengő; 09-08-2013 at 05:10..
Reply With Quote
  #13696  
Old 09-08-2013, 10:50
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
dave az meg egyenesen irritál, hogy többesszámba beszélsz amikor engem szólítasz meg... benne voltam én abba a hiénába vagy nem?
Nem téged szólítottalak meg. Az eredeti első beírásom Vityu beírására volt reakció:
"miszerint ti nem hiénáztok"

Nem tudom miért veszed magadénak? Igen többesszámban írtam, mert Vityu tett többesszszámú kijelentéseket.

Az, hogy a te beírásodra válaszoltam azért volt, mert te reagáltál az én írásomra.

Nem kell a kákán is csomót keresni. Maradjunk a tárgynál és a tényeknél.

Onnan indult ez is megint, hogy jött Vityu és elkezdett ujjal mutogatni, hogy a mi klánunk szétdobál, és menekül... Látszólag így is volt, de mindennek megvan az oka. De az meg, hogy kijelenti, hogy ti olyat SOSE csináltok, mint pl 3 nappal ezelőtt, az már kiveri a biztosítékot.

Ha csak hülyeségeket tud beszélni, inkább maradjon csöndben. Törődjön a saját dolgával...

Jól mondtad, hogy mindenki úgy játszik, ahogy tud. De nem kéne felesleges és értelmetlen lejárató kommenteket írogatni, akkor talán az ilyen felesleges szájtépéstől mentes lehetne ez a fórum!

A föld nem érdekel senkit, a játék része. De ha a becsületünkbe akarnak taposni, akkor igenis kiállunk magunkért minden lehetséges fórumon és minden szabályos eszközzel!
Reply With Quote
  #13697  
Old 09-09-2013, 15:33
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Hét és fél éve indítottam ezt a topicot és még mindig a legnépszerűbb...
Mint a Blikk az újságok között
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #13698  
Old 09-10-2013, 08:10
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

2013-09-10 04:00:42 Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított Nem bántunk senkit (#4343) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2857 hektár földet.
grat!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Sucó For This Useful Post:
  #13699  
Old 09-12-2013, 09:35
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított crazy allowed (#4282) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 3024 hektár földet.
ismételt grat!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sucó For This Useful Post:
  #13700  
Old 09-13-2013, 06:28
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Sucó View Post
Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított crazy allowed (#4282) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 3024 hektár földet.
ismételt grat!
Koszonjuk, majd csak eljutunk mar arra az utra ahol kezdeni akartuk
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 22 (0 members and 22 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu