Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 07-24-2006, 22:13
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Pár napja történt az egyik orimmal (5.szint), h vki infot akart megtudni rólam 5x egymás után. Lövöm gömbbel volt 18 db varija (teszem hozzás ember ) nekem meg 5,6k. Ő is pont gép előtt ült megint próbálkozott. Nyomtam neki szárazvihart, erre el akart kezdeni lopkodni. Felgyújtottam kb 10házát és azonnal jött az MNT.
Nem fogadtam el, de mondtam, h nem bántom többet. Így is történt, 10 perc és kapom a zöldet, h szöviket keres maga mellé. Inkább maradtam MF.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 07-27-2006, 19:50
redwasser
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Unhappy

pár napja tőrtént hogy csatára küldtem a seregem de közbe meg otthon megtámadott kb10 külön sereg a 298 hektáromról 198 hekire estem vissza ráadásul a seregem meg útközbe csatábakeveredett és 27 lovas veszteséggel indult haza

hát ez van srácok
Reply With Quote
  #23  
Old 07-27-2006, 19:54
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

ijennel már találkoztam

csak én azok között voltam akik ütöttek
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
Reply With Quote
  #24  
Old 07-27-2006, 21:12
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

még szerencse hogy fentről kaptad a seregeket de ez hol poénos beszólás?
volt egy nagyon jó sztorim, de elveszett a gépemen, szóval csak leírom a szitut... régebben (1 éve) volt egy kezdő hódos aki nagyon nagynak érezte magát, legalábbis nagyon hergelte a V-s "nagyöregeket"... van itt olyan aki esetleg emlékszik rá még a fórumon is...
álandóan ugrattuk meg oltogattuk, poénból kapta a tűzgolyeszokat is egy kettő játékostól aki nem bírta a hülyeségeit hallgatni... pl belehergeltük abba is hogy 38 körről beártózza a hullát amit abban a csoportban akkor vittem. persze elszórta a készültségét nekem meg nem halt semmim meg. na egy néhány hét után ez a sráctól kérdeztünk valamit (minden este fórumon ugrattuk egymást) amire egy teljesen másik országból válaszoltak.... aztán rögtön jött magyarázkodni a fórumra, hogy miért válaszolnak helyette, aztán persze tudta mindenki hogy mi az ábra, vitte a szövijét, vagy multizott... mindegy, repült persze 5 percre rá szövistül. ez önmagában nem vicces, de ki volt mentve a fórumrról a magyarázkodása meg az ahogy lebukott, ami viszont nagyon vicces volt...

(ezúton is kérem azokat akik emlékeznek Elfifiúra, vagy elküldtem nekik "az évezred hódos bukása.txt"-t hogy küldjék már el nekem vissza )
Reply With Quote
  #25  
Old 07-27-2006, 22:18
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Félek, ezért kapok a fejemre, de mégiscsak idetartozik: még régebben történt, egyik hétvégén elhatároztam, hogy nyomok egy vip hv-t. A fórumon csücsültem valamikor hajnali 1 tájban, beírta egyik ismerősöm, hogy vett valami 500 db katonát 896 aranyért, és bocs attól, akitől elvette, de ha kell visszarakja. Én válaszoltam, hogy engem érdekelne a dolog. Mindezt persze irónikusan A lényeg, hogy a JKSZ nem érdekelt senkit, de mi kaptunk egy szép 5 körös kitiltást "piaci info kiadásáért" Azt a mai napig nem értem, hogy én milyen info-t adtam akkor ki.

Szóval lényeg, hogy jobb kussolni, és nem lázadozni a csalók ellen, mert úgyis te szívod meg.
Reply With Quote
  #26  
Old 07-27-2006, 22:38
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking Hulla varázsló

Az egyik orim (5.szint) már javában a TOP30%-ban volt, mikor lőttem a gömböket. Erre találtam egy hulla varázslót akinek még 500 varija is volt, meg 300 tolija.
Jah ez a hulla felettem volt, nem tom h h jutott el odaáig, pedig még volt 30 üres hekije is.
Jah az éplistről nem is beszélve. Tele kórházzal piaccal.
Reply With Quote
  #27  
Old 07-28-2006, 13:32
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default


4. szinten egy ország lopni akart tőlem többször, több napon át sikertelenül, csináltam róla gömböt és levittem a béka feneke alá a tolikészültségét(szándékosan túlzásokba estem, hogy lássa ki volt az), erre első nekifutásra ártózni próbált(azt is többször...ki tudja milyen megfontolásból), majd megtámadott, ami szintén sikertelenül végződött a számára.
Mire írtam neki zöldben, hogy nem uncsi-e, a válasz percekkel késöbb érkezett is (hogy de és hogy nem is piszkál többet) egy MNT kiséretében.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #28  
Old 07-28-2006, 14:15
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó pár évvel ezelőtt, még a macskafogó klánban, egyik tagunk egy multis országával beépült fő ellenségének klánjába. Hosszasan készült a szétverésére, ami nem lett volna túl nehéz a sok szabálytalanul szerzett infó birtokában. A kitűzött szétverésig még 3 nap volt hátra, amikor fő ellensége abbahagyta a játékot.
Mondhatnám tanulságként, hogy lám, nem érdemes csalni, de sajnos, az a ritkaság, hogy nem érdemes...
Reply With Quote
  #29  
Old 07-28-2006, 14:32
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csalások mindig is voltak, és mindig is lesznek, van, aki ügyesen csinálja és nem bukik le, van aki ügyetlenül és lebukik...
Mentalitás kérdése, hogy ki folyamodik ezekhez az eszközökhöz és ki nem...
Egyszer még 5. szinten az akkori egyik szövim megtámadott egy országot, aki visszaütött, erre kicsit rászálltunk.A fazon zöldben elküldte az MNTlistáját és közölte, hogy közölük bárkit megkér kicsinál minket, nagyon rövid időn belül anarchban volt.
Ellenpélda, angolban gömöbztek többen(volt akinek sikerült, de a legtöbbnek nem), majd megtámadott két MF ország vakon(már korábban is volt róluk gömböm) esélyük nem volt arra hogy meggömbözzenek, de mindketten sikeresen támadtak 2 vagy talán 3 körön belül.Semmi nem volt a kezemben, nem mondhatom most sem, hogy csaltak, mert nem tudom, de a gyanúm erős, hogy igen.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #30  
Old 07-29-2006, 06:55
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

5-ös szint.
Találtam egy orit a fél-elfemmel.Nézem minusz 70k hírnév, na ezt megnézem éplista, próbalopás pénz, teki, raki. Mindegyik 1 szer alig volt valami nála.
Kb 5-6 óra múlva kaptam ezt az üzit:

Szia

Mia f***ért engem lopkodsz???
Nem találnál vki mást már, én ha ritkán akciózom akkor is csak az arra megérdemeltek ellen.
Ugyhogy állitsd le magad vagy Én állitalak le!!!

Azóta rettegésben töltöm napjaimat, mikor leszek leállitva
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Miből lesz a pénz a Hódítóban? Edu (Shagor #307669) Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 06-01-2007 13:51


All times are GMT +1. The time now is 22:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu