Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Zene
Register Stats Members List Today's Posts

Zene Beszélgetés kedvenc előadóidról, koncertek stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-11-2006, 21:33
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Az olyan, mint a paintball, csak kevésbé fájdalmas. Így nagyvonatakban. Sötét pincében szokott lenni, ködfelhő, UVfények, és a háttérben a metal zene, amit észre se igazán veszel, csak ha elhallgat, hogy na mi ez a csönd. Erre volt még jó a metal részemről, másra nem.
hogy en mikbol maradtam ki??? orulet...
a pogozast mar kinottem, szerintem anyukam legnagyobb oromere...

mostanra ellagyultam, es a selymesebb zeneket szeretem... mint pl. a rap
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-12-2006, 13:34
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szigibabe
hogy en mikbol maradtam ki??? orulet...
a pogozast mar kinottem, szerintem anyukam legnagyobb oromere...
mostanra ellagyultam, es a selymesebb zeneket szeretem... mint pl. a rap
selymesebb???
milyen rap hip hop zenéket előadókat szeretsz??
hüm úgyláccik nem vagyok egyedül
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #13  
Old 02-12-2006, 16:04
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
selymesebb???
milyen rap hip hop zenéket előadókat szeretsz??
hüm úgyláccik nem vagyok egyedül
egyik legnagyobb kedvencem: Eminem, imadom a szoveget. szeretem Jay-Z-t, nem tudom hallottad-e a Linking Parkkal osszevagott cd-t, de az felelmetesen jol sikerult. A The Game nehany szamat, 50 Cent nehany szamat... most tobb nem jut eszembe, de van meg..
kivancsi vagyok, mennyire egyforma az izlesunk, e teren
Reply With Quote
  #14  
Old 02-12-2006, 16:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szigibabe
egyik legnagyobb kedvencem: Eminem, imadom a szoveget.
Eminem SZÖVEGÉT imádod? A "fuck"-on kívül másból nemigen állnak a szövegei. Mit lehet azon imádni?
Reply With Quote
  #15  
Old 02-12-2006, 16:30
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

Quote:
Originally Posted by Ati
Eminem SZÖVEGÉT imádod? A "fuck"-on kívül másból nemigen állnak a szövegei. Mit lehet azon imádni?
igen, megertelek, eloszor en is igy voltam vele... az elso ket lemezeert en sem vagyok oda. de az Encore album (persze az is televan fuck-kal, meg karomkodassal mint szerintem a legtobb szam a rap mufajban) nekem akkor is nagyon bejon. es ha egyszer nem a fuckra figyelsz oda, hanem a mondanivalora, akkor mar a csunya szavakat szinte nem is hallod. en legalabbis igy vagyok vele, biztos, hogy masok maskent

lehet, hogy ezzel meginkabb alaasom magam, de en peldaul Akos-t is a szovege miatt szerettem nagyon anno... (a mai napig szeretem)
nem tom, en ilyen vagyok, mindenben megtalalom a jot
Reply With Quote
  #16  
Old 02-12-2006, 16:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szigibabe
lehet, hogy ezzel meginkabb alaasom magam, de en peldaul Akos-t is a szovege miatt szerettem nagyon anno... (a mai napig szeretem)
Szerintem nem kevés különbség van Ákos (értelmes dalszövegek) és Eminem (Fuck, fuck, fuck) között.

Én képtelen vagyok Eminemet végighallgatni, még ha a zene jó is lenne, ha ennyire igénytelen a szöveg, akkor azonnal kapcsolok el rádiót, amúgy meg nem hallgatom, mert mazochista azért nem vagyok.
Reply With Quote
  #17  
Old 02-12-2006, 16:40
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Szerintem nem kevés különbség van Ákos (értelmes dalszövegek) és Eminem (Fuck, fuck, fuck) között.

Én képtelen vagyok Eminemet végighallgatni, még ha a zene jó is lenne, ha ennyire igénytelen a szöveg, akkor azonnal kapcsolok el rádiót, amúgy meg nem hallgatom, mert mazochista azért nem vagyok.
hallgasd meg a Mockingbird cimu szamat, abban csak 1 fuck van, ha jol emlekszem
hatha picit jobb kedvre derit teged: ha jol tudom, Eminem visszavonult, legalabbis egy idore biztosan...

igen, sok kulonbseg van kettejuk kozott, de a maguk mufajaban mindketten a top-on voltak. ebbol is latszik, hogy en tenyleg sokfajta zenet szeretek, ezert is inditottam ezt a temat; igy legalabb eleg sok mindenhez hozza tudnek szolni... ha picivel tobben irnanak ide
es ha mar itt tartunk, Ati, te is bovebben kifejthetned, kik a kedvenc eloadoid :P
Reply With Quote
  #18  
Old 02-12-2006, 16:45
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hé, azé Ákos meg Eminem hogy jön egy lapra? Én nagyon kedvelem Ákost, meg a Bonanzát is még anno, na de Eminem? lehet szeretni azt is, csak akkor ne mondd, hogy a szövegéért... Különben is meg van a véleményem az összes ilyen igénytelen, gyorsan meggazdagodott, semmit nem csináló csak baromságokat összehordó igénytelen "zenészről". Ja és igénytelenek is...:-D Ákos ráadásul nem csak volt a top-on.
Reply With Quote
  #19  
Old 02-12-2006, 16:53
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Van a 50 Cent-nek ez a windows shopper c. száma, szerintem nem kevés iróniával. Én legalábbis úgy értelmezem. Kis senkiháziak hirtelen meggazdagodnak és utána mindenki más tapló. Nem jó semmi amit kihoz a pincér, csak a legdrágább cuccok, Maserati, fehér arany... Aztán meg Jennifer Lopez énekli, hogy "I'm still Jenny from the block", meg hogy "Love don't cost a thing", közben meg nem tudja, hányadik villáját rendezze be, talán egy ruhát nem is vesz fel kétszer, és nem sok csóró pasival láttam eddig futni, szal totál ámítás és hazugság az egész. Pfúj. Sokszor arra gondolok, ha itt lenne valamelyikük koncerten vagy valahogy a közelébe tudnék jutni, egy papírra ráírnám a nevem, és odaadnám neki, mint autogrammot...
Reply With Quote
  #20  
Old 02-12-2006, 17:03
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Hé, azé Ákos meg Eminem hogy jön egy lapra? Én nagyon kedvelem Ákost, meg a Bonanzát is még anno, na de Eminem? lehet szeretni azt is, csak akkor ne mondd, hogy a szövegéért... Különben is meg van a véleményem az összes ilyen igénytelen, gyorsan meggazdagodott, semmit nem csináló csak baromságokat összehordó igénytelen "zenészről". Ja és igénytelenek is...:-D Ákos ráadásul nem csak volt a top-on.
bocsi, kb 3 eve nem tudtam otthon normalisan korulnezni, ugyhogy fogalmam sincs, van-e Akosnak uj zeneje, szama, cd-je... sajnos. ha van, lecci ird meg. koszi.

egyebkent nem ertem, miert ne lehetne szeretni ket (ill. az en esetemben joval tobb) teljesen kulonbozo mufaju eloado zenejet, szoveget? nem akarom Eminemet vedeni, nem is fogom, mert mindenkinek sajat dolga hogy eldontse, szereti-e vagy sem; de en at tudom erezni a mondanivalojat... ennyi.
es ha mar itt tartunk, szeretem meg a ATB-t (nem a szovege miatt :P), ami megint egy teljesen mas mufaj; szeretem a Matrix zenejet, ami megint egy teljesen mas mufaj; vagy peldaul szeretem meg az instrumentalis zeneket..ami megint teljesen mas. Sot, a klasszikusokat is. Ugyhogy igazodj el rajtam, sok sikert
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Minden ami 1/A Északföld Általános beszélgetés Hódítós témákban 1400 03-09-2012 17:43
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31


All times are GMT +1. The time now is 22:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu