Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-12-2006, 22:46
4'|<05 4'|<05 is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

üdv.

én lennék a 4., akit érintene a téma. vodanetem van ugyancsak, és az új designe miatt vmi hihetetlen forgalomnövekedés van, az a 2.5 mega az rengeteg (!), képek kiszedésével meg nagyon ronda a gém.
szóval én is támogatnám valamiféle megoldás eszközölését, esetleg beállításnál kis boxnál beikszelni, hogy legyenek-e azok a fejléc képek, meg az egyéb fölösek, vagy ne?

köszönöm a figyelmet

*Ákos*
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 08-13-2006, 12:22
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!

Csak egy észrevétel, hátha valakinek hasznos.
Ha egyszer úgy nyitod meg a böngészőt ( én a régi és sokat szidott ie-t használom ), hogy nincsenek letiltva a képek, akkor csak egyszer kell megnyitnod így, és ha nem lépsz el a hodito.hu-ról, akkor automatikusan visszatölti a pergament úgy is, ha a képek le vannak tiltva, akárhány országba lépsz is be...
A felső képeknél még nem próbáltam, igazából az nem elengedhetetlen része a játéknak.
Ugyanez az angol változatnál is működik, a románban nem játszom.

Akár, aki lusta volt regisztrálni.
Reply With Quote
  #23  
Old 08-13-2006, 17:59
Kajszy
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Remélem nem gondolod komolyan, hogy a mai világban, amikor egyre nagyobb felbontású monitorokat dobnak hozzá az emberhez, amikor a telefonon is egyre nagyobb felbontásban tudsz webezni, akkor a régi pda-k kis felbontását vegyük alapul. Ez nonszensz. Azokkal is működik, maximum görgetned kell. Minden régebbi tipusú eszközzel nem tudunk kompatibilisek lenni, a jó látványt azért elrontani, hogy azoklehessünk, hiba volna.
Szia!

Nem gondolom! Mivel jelenleg a piacon lévő legfejlettebb PDA-t használom! (Qtec 9000!) Felbontása 640x480... De ezt már korábban is írtam vagy 2-3 helyen...

UI: Semmi másért nem használok PDA-t 3 éve csak azért, hogy a HÓDÍTÓ-val tudjak bárhol, bármikor játszani! (Persze ha már megvan sokminden másra is használom, de ezért kezdtem el használni!) Mivel a topic-ot lassan bezárod nem fűzök hozzá többet!
Reply With Quote
  #24  
Old 08-14-2006, 16:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

A "Beállítások" menüpont "Vegyes" füle alá bekerült egy "Mobil-Internet" szekció, ahol a képek minőségét le lehet rontani. Ez a beállítás az adott böngészőre vonatkozik, országodat máshonnan (például munkahely) továbbra is rendesen meg tudod nézni. Ha valakinek több országa van, akkor elég egyszer beállítani a rontott képminőséget, abban a böngészőben onnantól így jelennek meg a képek.

Nem szép. Sőt, kifejezetten csúnya.

Viszont napi egyszeri menü-végiglátogatás mellett, átlagos cache-elési beállításokkal kb 2 mega forgalmat lehet spórolni.

Csak azoknak ajánlom, akiknek ez tényleg ennyire számít, mert nagyon csúnya lesz tőle minden, és normál net mellett semmi szükség arra, hogy valaki rontott képminőséget használjon.

A mobil netezőknek valamit valamiért: kisebb forgalom, de sokkal csúnyább fejlécek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #25  
Old 08-14-2006, 17:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati énis tudok említeni vagy 4-5 embert aki mobilról mondjuk mini operával szokott hoditozni csak nem irnak itt mindig.
Mondjuk ez szerintem evidens, hisz aki sokat használja mobilról a netet az valszeg nem ül sokat a gép előtt tehát ezt a forumot se olvassa olyan gyakran. Szerintem ez lehet az egyik ok az érdeklődés hiányának
Énis jobban örülnék egy butitott mobilos változatnak, mert ugyan még nem használtam az újat /telefonelhagyások.../ de nem szeretnék napi sokszor 2,5megát letöltögetni feleslegesen amikor a telefonban nem igazázán tudok gyönyörködni...
Reply With Quote
  #26  
Old 08-14-2006, 17:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ati énis tudok említeni vagy 4-5 embert aki mobilról mondjuk mini operával szokott hoditozni csak nem irnak itt mindig.
Mondjuk ez szerintem evidens, hisz aki sokat használja mobilról a netet az valszeg nem ül sokat a gép előtt tehát ezt a forumot se olvassa olyan gyakran. Szerintem ez lehet az egyik ok az érdeklődés hiányának
Énis jobban örülnék egy butitott mobilos változatnak, mert ugyan még nem használtam az újat /telefonelhagyások.../ de nem szeretnék napi sokszor 2,5megát letöltögetni feleslegesen amikor a telefonban nem igazázán tudok gyönyörködni...
Hmm? Jobban örülnél neki? Épp egy bejegyzéssel feljebb írtam, hogy kész......................
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #27  
Old 08-14-2006, 18:00
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default sorry

Sohatöbbet nem fogok több mint egy órát nyitva hagyni itt topicot, mert még vmikor délután nyitottam meg és erre már itt is a válasz
*pirul*
Reply With Quote
  #28  
Old 08-14-2006, 19:28
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
sokkal csúnyább fejlécek.
Nem is csúnyábbak Cserébe tényleg baromi gyorsak, köszönöm minden mobilos játékos nevében.
Reply With Quote
  #29  
Old 08-14-2006, 19:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ezek szerint működik is, szuper. Ha bármi észrevétel van még ezzel kapcsolatban, az most jöhet, ha nincs, akkor zárom ezt a témát is, hogy minél kevesebb nyitott megbeszélnivaló maradjon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #30  
Old 08-16-2006, 10:38
niederl
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nagyon jó, köszönjük!
Megkaphatjuk az angolban is vagy az odébb lesz?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu