Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-02-2008, 14:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
Szerintem ez a technika CSAK magasabb hekin jó, olyan 700-1000 heki környékén, és ahogy előttem mondták, magas nyersiárú csoportban.

Szóval szerintem csak óvatosan ezzel a felállással, mert pont ott a legsebezhetőbb, ahol hatékony lehetne...magasabb hektáron.
Azert ez tetszik, hogy mast mondasz a hsz elejen, meg a vegen...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 10-02-2008, 14:53
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert ez tetszik, hogy mast mondasz a hsz elejen, meg a vegen...
Nem mondtam mást, ha figyelmesen elolvasod rájössz, hogy az eleje és a vége nem üti egymást
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #13  
Old 10-02-2008, 14:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
Nem mondtam mást, ha figyelmesen elolvasod rájössz, hogy az eleje és a vége nem üti egymást
Amugy szerintem epp magasabb hekin ertelmetlen ez a felallas, ha nem bevedett betonelfek, ugyanis kapsz egy-ket utest, es maris 10k ponton kivul vagy, es akkor sokat nem ersz a tolikkal.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #14  
Old 10-02-2008, 14:56
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Az elején nem mondtam, hogy mindenben jó a tolis szövi, az mondtam, hogy CSAK magasabb hekin jó a toli.ez világos.a befejező részzben is mondtam hogy jó, de ott, ahol jó, ott leszedik...a jót nem a szövi, hanem a tolvajok hatékonysására értettem.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #15  
Old 10-02-2008, 14:57
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amugy szerintem epp magasabb hekin ertelmetlen ez a felallas, ha nem bevedett betonelfek, ugyanis kapsz egy-ket utest, es maris 10k ponton kivul vagy, es akkor sokat nem ersz a tolikkal.
alacsony hekin nem verik le, de nem ud mit csinálni, magasabb hekin meg leverik, hiába jó, nem beszéltem magam ellen, és mondtam is, hogy nem ajánlom, nem tudom ,mit kötekszel
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #16  
Old 10-02-2008, 15:02
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
alacsony hekin nem verik le, de nem ud mit csinálni, magasabb hekin meg leverik, hiába jó, nem beszéltem magam ellen, és mondtam is, hogy nem ajánlom, nem tudom ,mit kötekszel
Nem kotekszem, egyszeruen nem ertek egyet azzal, amit irsz(de neha Te sem magaddal). Szerintem egy feles pl az 5. es 4. szinten a legeletkepesebb. Magas hekin pedig nem. Nem veletlen nincs tul sok pl 1/A-ban...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #17  
Old 10-02-2008, 15:03
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
alacsony hekin nem verik le, de nem ud mit csinálni, magasabb hekin meg leverik, hiába jó, nem beszéltem magam ellen, és mondtam is, hogy nem ajánlom, nem tudom ,mit kötekszel
Ebből már nem mosod ki magad Zoli, csak mégjobban össze-vissza beszélsz.
Reply With Quote
  #18  
Old 10-02-2008, 15:06
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem kotekszem, egyszeruen nem ertek egyet azzal, amit irsz(de neha Te sem magaddal). Szerintem egy feles pl az 5. es 4. szinten a legeletkepesebb. Magas hekin pedig nem. Nem veletlen nincs tul sok pl 1/A-ban...
A-ban szerintem a pontkülönbségek miatt nincs sok toli, mert nem tud szinte senkit lopni a 10k miatt,meg persze gyenge is...
a magamat nem értős dologgal kapcsolatban:
ezt sokan mondták már, túl sok mindent akarok mondani egyszerre , és nehezen tudom összeilleszteni úgy,hogy egyértelmű is legyen... ezt nézzétek el nekem, mert sztem van értelme annak, amit írtam, csak tovább tart, mire az ember úgy érti, ahogy én azt gondolom
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #19  
Old 10-02-2008, 16:26
komisz86 komisz86 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Szerintem, ha egy olyan szöviben kell szöviháborúzni, amiben nincs hadi az már régen rossz. A toliszövi nem arra való.

Ettől függetlenül alacsony hekin van esélye egy hadis szövi ellen. Ott ugyanis a mészárlás nem okoz túl nagy károkat (a puszti és a földelés pedig öngól egy toli ellen).
Másrészt általában jóval gazdagabbak a hadis szöviknél. Az a toli akit ütnek összeszed egy kis bacit+ 4-en gyújtogatnak(embert lopnak)+ lövöldözik a tűzgolyókat. Ha van egy kis szerencséjük előbb fogy el a hadik pénze, mint ahogy a béka feneke alá esne a toli katmorálja. De legalábbis alkupozícióban vannak egy mnt-re.

Ugyanez magas hekin úgy nézne ki hogy a hadis szövi szépen leföldeni az összeset (ott már nem nagyon lehet elbújni a sűrű mezőnyben) és máris kb. 10k pont a távolság.
__________________
A valóság nem más mint az alkohol legsúlyosabb elvonási tünete.
Reply With Quote
  #20  
Old 10-02-2008, 16:29
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

én toliszöviben mindig legalább 3-4 körre felfele lopnék lentebbi csopikban, fent meg inkább egy kigyúrt hadi szövi összefoszt annyit mint amennyit egy toliszövi összelop szerintem
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
Gnóm ép lista + terv, taktika és stratégia Tamás Stratégia & Tippek 140 09-19-2010 22:44
Háborús tippek Babszemjankó Stratégia & Tippek 676 08-22-2008 14:36
Tippek, hogyan érjem el az A csopiban a top 30%-ot a leghamarabb Rebellis Általános beszélgetés Hódítós témákban 21 02-08-2008 15:16
Tőzsdézéshez tippek Hunor a sirály Segítség 28 06-06-2007 16:50


All times are GMT +1. The time now is 16:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu