Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-31-2006, 10:43
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát csak, ha 4 ember kell 1 óriásra, akkor mivan, ha az óriásnak vannak szövijei?
Sponsored Links
  #22  
Old 01-31-2006, 19:23
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Fosztó
Ha nem tulelo ( bar ijet ritkan latni ) akkor messzarral a legegyszerubb ha egy szoviben van ket hadignom simman befernek hozza amejik alatta van meguti es addig meszarolnak amig kulon kulon is befernek onnan mar nincs visszaut.

Amit nem értek
"A túlélõ az, amire a név utal: túlélõ. Minden, az emberei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a varázslók meggyilkolása, a katonák meggyilkolása, a tolvajok mérgezése, az emberrablás és a tûzgolyó."

A mészár még túlélőre is ugyanúgy hat, hisz az csak tolvaj és mágikus akció ellen véd, katonai ellen úgy látom nem


Meg ahogy látom, mindenki úgy akarja legyőzni az óriást, hogy 4vs1 van legyen inkább 4vs4
  #23  
Old 01-31-2006, 19:26
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
4en azért elég jól kilopják az embereit (vagy fentebb gyújtanak), vagy ha nagyon ráérsz, akkro lehet tekizni mindig éjszaka, nehogy túl sokat aludjon

Akkor nézzünk 4 óriás vazsit és 4 tolvajt. A 4 tolvaj kapja a készültségcsökkenést, az annyi se gyújtogatás, se lopás.)
  #24  
Old 01-31-2006, 20:39
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

és nemhiszem, hogy a tolvaj bemészárolja az óriást, ha ember akkor megúszhatja a varázslókat, iszont akkor eszméletlen gyenge minden más téren szerintem, vagyis bezúzzák, ha félelf akkor meg varázslók terén nem versenghet az óriás ellen
Szerintem ezt "cáfoltuk" ahogy a 2 répafej mondja a TVben
Egyéb ötlet?
EGyébként vegyünk alapul azonos tudású játékosokat és 4-4 embert, mondjuk legyenek az óriás/ok előrébb

Nemnagyon szeretem az óriást leginkább kényszerből játszom azt, de kív. vagyok hogy úgy igazából fingatott-e vki óriást vagy őt fingatták-e már óriásként! :O
na asszem alszom jó éjt
  #25  
Old 01-31-2006, 22:41
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Sakkmester
Amit nem értek :)
"A túlélõ az, amire a név utal: túlélõ. Minden, az emberei ellen irányuló tolvaj és mágikus akció 30%-kal kisebb hatásfokú. Ide tartozik a varázslók meggyilkolása, a katonák meggyilkolása, a tolvajok mérgezése, az emberrablás és a tûzgolyó."
A mészár még túlélőre is ugyanúgy hat, hisz az csak tolvaj és mágikus akció ellen véd, katonai ellen úgy látom nem:)
Meg ahogy látom, mindenki úgy akarja legyőzni az óriást, hogy 4vs1 van:) legyen inkább 4vs4:)
erről szó sincs hogy 4vs1.. illetve igen, csak másképp.. mind a 4 ori rászáll az óriásra, teljes tolikészülijüket rá nyomják el.. ez miért zárja ki h lehetnek az óriásnak szövijei? lehetnek, és? vissza tudnak lopni a térkaput nyitó orira, ami mondjuk egy kiélezett félelf:D
  #26  
Old 01-31-2006, 22:42
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Sakkmester
Akkor nézzünk 4 óriás vazsit és 4 tolvajt. A 4 tolvaj kapja a készültségcsökkenést, az annyi:) se gyújtogatás, se lopás.)
szerintem nem sok ilyen szövi van, és azok se találkoznak soha az életben:D de elméletileg biztos érdekes.. amúgy a tolik nyernének.
  #27  
Old 01-31-2006, 22:57
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

At orias nagyon eros faj de minel magasabban vn annal jobban gyengul a többi fajhoz képest. Amit mar nem is tudom ki irt a hazgyujtas a megoldas nala. Persze ez csak sok kehin kezd erdekesse valni. Es mivel nincs tolija hat eleg könnyen megy nala. Es eleg ha par epuletet all le ...
Természetesen nem akarom lehurrogni az oriast de 1A ban kifejezetten gyenge tud lenni.Egy ork vagy gnom siman bedaralja...
Amugy hogy az orias 4 vs1 be irjak nem baj.Orias se szivat meg senkit 1v1 be.Es ha 4 en lehetnek szövi meg jo hogy 4 en mennek ra
  #28  
Old 01-31-2006, 23:03
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Alba
At orias nagyon eros faj de minel magasabban vn annal jobban gyengul a többi fajhoz képest. Amit mar nem is tudom ki irt a hazgyujtas a megoldas nala. Persze ez csak sok kehin kezd erdekesse valni. Es mivel nincs tolija hat eleg könnyen megy nala. Es eleg ha par epuletet all le ...
Természetesen nem akarom lehurrogni az oriast de 1A ban kifejezetten gyenge tud lenni.Egy ork vagy gnom siman bedaralja...
Amugy hogy az orias 4 vs1 be irjak nem baj.Orias se szivat meg senkit 1v1 be.Es ha 4 en lehetnek szövi meg jo hogy 4 en mennek ra :)
teljesen egyetértek, óriás gyengül magasabb hekin.. pont az lesz az előnye, ami a hátránya: nincs tolija, aki akar, befér hozzá.
  #29  
Old 01-31-2006, 23:21
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

nekem 3 orimből 2 óriás..variskánt a legjobb egyérteéműen..(gnóm varisnak mikro irtják varijait..HAHA)..hadisként pedig "biztosként" egyenrangúnak tekintem gnómmal..nem "biztosként" az ork a legjobb..de ugye a tekijei és a szép kis házikói..hmmmm
  #30  
Old 01-31-2006, 23:25
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Lepidus
nekem 3 orimből 2 óriás..variskánt a legjobb egyérteéműen..(gnóm varisnak mikro irtják varijait..HAHA)..hadisként pedig "biztosként" egyenrangúnak tekintem gnómmal..nem "biztosként" az ork a legjobb..de ugye a tekijei és a szép kis házikói..hmmmm
érdekes, most nekem is 3-ból 2 óriás;) bár következő fellépéskor mindkettő fajt vált asszem, de azért még szeressük az ójiást :o
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
Legjobb hadis számokban Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 42 09-16-2007 14:32
4 óriás 1 szöviben? Jimmy Segítség 121 08-27-2007 21:40
Óriás túlélő személyiséggel? Baaangg Segítség 31 01-01-2007 21:26
Ember vs. Óriás .Magyar Egyesült Államok. Stratégia & Tippek 56 06-24-2006 11:02


All times are GMT +1. The time now is 15:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu