Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-20-2006, 12:09
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Panyi
Ezen tanakodom én is, hogy az újraindulás adta lehetőségeket kihasználva több milliárdhoz hozzájutni csalás-e vagy sem? A módszert pedig nem írom le, érthető okokból.
szerintem azért a módszer elég közismert:P
és nemtom, ez miért lenne csalás? semmi nem tiltja:)
Sponsored Links
  #12  
Old 03-20-2006, 16:09
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én sem igazán értem, miért lenne csalás.
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #13  
Old 03-20-2006, 18:29
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Természetesen nem csalás, csak nem tetszik. Különösen 1A-ban probléma. Semmi kifogásom ellene, hogy valaki az alsóbb szinteken összegyűjtsön maximális pénzt és azt felvigye az 1A-ban. De miért használhatja fel ezt a pénzt többször?

Erről szavazás volt a levlistán és a többség úgy döntött, hogy maradjon változatlan az újraindulás. Ezek után nincs értelme vitatkozni.

31 újraindulási lehetőségem van. 31 X 4.5 milliárd. Nem is lesz rosssz!
  #14  
Old 03-20-2006, 18:34
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
31 újraindulási lehetőségem van. 31 X 4.5 milliárd. Nem is lesz rosssz!
Nem szép, de ha valaki azért resetel hogy helyretegye magát annak nem árt ha pénzt tud csinálni belőle... legalábbis szerintem. aztán meg bízzuk mindenkinek a lelkiismeretére mennyire használja ki....
  #15  
Old 03-20-2006, 18:45
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Nem szép, de ha valaki azért resetel hogy helyretegye magát annak nem árt ha pénzt tud csinálni belőle... legalábbis szerintem. aztán meg bízzuk mindenkinek a lelkiismeretére mennyire használja ki....
Pénzt csinál abból is, hogy kiárulja az oriját. Pénzt csinál közvetve abból, hogy leütteti magát és ráadásul a full pénzes újrázó ori. Kicsit túlzás.
  #16  
Old 03-21-2006, 01:08
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Pénzt csinál abból is, hogy kiárulja az oriját. Pénzt csinál közvetve abból, hogy leütteti magát és ráadásul a full pénzes újrázó ori. Kicsit túlzás.
Mindenesetre bosszantó, hogy a 4. szinten már 25 milliárd értékű teki és raktárkészlettel hencegnek egyesek, míg mások vért izzadnak, hogy összekaprják az orijukat egy-egy ilyen ori támadása után. Na nem baj ha harc lesz nem adom olcsón a bőröm...
  #17  
Old 03-21-2006, 09:22
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Panyi
Mindenesetre bosszantó, hogy a 4. szinten már 25 milliárd értékű teki és raktárkészlettel hencegnek egyesek, míg mások vért izzadnak, hogy összekaprják az orijukat egy-egy ilyen ori támadása után. Na nem baj ha harc lesz nem adom olcsón a bőröm...
hi!

van egy jó taktika, sokan csinálják...
miért a 4-ben kéne összekaparni az oridat? alap területen benyomsz 100-115 könyvtárat és megülsz a hátsódon 1 hónapig. akkor máris van elég tartalékod. persze a piacon kell tárolni, hacsak nem vagy gnóm, és nem 199 hekin vagy.
ha ügyes vagy beugrasz egy tekiíró szövibe, és a 4-ben máris 2-3milliárddal nyitsz.
ott meg csinálsz egy tolis orit, és halmozhatod a pénzed...
ez tapasztalat...

üdv, King
  #18  
Old 03-21-2006, 09:51
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by King
hi!

van egy jó taktika, sokan csinálják...
miért a 4-ben kéne összekaparni az oridat? alap területen benyomsz 100-115 könyvtárat és megülsz a hátsódon 1 hónapig. akkor máris van elég tartalékod. persze a piacon kell tárolni, hacsak nem vagy gnóm, és nem 199 hekin vagy.
ha ügyes vagy beugrasz egy tekiíró szövibe, és a 4-ben máris 2-3milliárddal nyitsz.
ott meg csinálsz egy tolis orit, és halmozhatod a pénzed...
ez tapasztalat...

üdv, King
Panyi: ez elég általános taktika, ha zavar hogy elvernek csináljad te is ezt. ez van. én néha nem csinálom néha meg igen. ismerd az ellenfeled, ezt tudom mondani. azért mert ő meg tudta szerezni azt a pénzt mert vette rá a fáradságot meg eltökölt vele annyit, azért nem mondhatod azt hogy ő csaló. igenis kimalmozta azt a pénzt, tehát joga van hozzá, te is megtehetted volna, csak nem tetted. magadra vess ha elvert. nem nyavajogni kell hogy túl erős az ellenfél, hanem tenni azért hogy te is az legyél...
én kérek elnézést a nem megértő álláspontomért. ha el tudtak verni akkor el kell fogadni és be kell látni hol hibáztál, nem pedig mutogatni, hogy az erősebb elvert... (jó, a 200 hekis, védelem alól kijövő orik más tészta, de most minimum a 4. szintről beszélünk.)

Last edited by Senki; 03-21-2006 at 09:53..
  #19  
Old 03-21-2006, 09:56
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Pénzt csinál abból is, hogy kiárulja az oriját. Pénzt csinál közvetve abból, hogy leütteti magát és ráadásul a full pénzes újrázó ori. Kicsit túlzás.
ahogy írtam vannak határai a pofátlanságnak. mindenkinek bízzuk a ellkiismeretére. amíg nincs megoldás arra hogy mivel váltsuk le az újrázást addig ennek a vitának nem sok értelme van.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A-val kapcsolatos kérdések, és tanácsok Gaben Stratégia & Tippek 379 06-06-2016 21:15
Újraindulás drmotto Segítség 9 10-15-2007 12:25
Ujraindulás Hunor a sirály Elvetett javaslatok 3 12-11-2006 14:24
Ujraindulás új email cimmel Netelek Segítség 3 11-26-2006 09:10
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09


All times are GMT +1. The time now is 22:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu