Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-25-2006, 12:22
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Cyby_
Bocsi de pl én is mint naív kezdő vhol el kell kezdenem a játékot és vmi szisztemaita után mennem kell,majd ha jobb leszek akkor már engem se fog zavarni pl a kis kék számok....
pont ez a poén, a kék szám semmit nem jelent! sok olyan játékos van aki felverekedte magát valahogy A-ba majd a csoport legalján kivárta az 1k kört és fújolja az 1/A-t kishármassal, pedig egyszer sem háborúzott ott. vagy a 2/Btetejére felfedezett és kivárt bebetonozva! semmit nem jelent a kék szám... most lett nehéz megszerezni, nemrég, most kell kiérdemelni igazán, szóval...
én is a legtöbb trükköt, szégyenlem bevallani, hogy csak ott, de az 1/A tetején tanultam meg mert nem fordulhattam már B-ből... szóval a kékszámnál már csak a hírnév jelent kevesebbet. (najó a kékszámtól annyira azért kell félni, hogy ad egy erős bónuszt a gazdájának, de ennyi. amúgy meg a legjobb játékosok közül soknak nincs kékszáma, vagy kisorit visz amin semmi nem láttszik... szóval ennyi erővel belerúghatsz egy kékszmosba is mondjuk örültem mer az orkomat nem sokan merték kitekizni a kék szám miatt... bezzeg szövimet akinek nem volt, pedig nagyon jó játékos, még jobb mint én... möhöhöhö )
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 04-25-2006, 13:25
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
pont ez a poén, a kék szám semmit nem jelent! sok olyan játékos van aki felverekedte magát valahogy A-ba majd a csoport legalján kivárta az 1k kört és fújolja az 1/A-t kishármassal, pedig egyszer sem háborúzott ott. vagy a 2/Btetejére felfedezett és kivárt bebetonozva! semmit nem jelent a kék szám... most lett nehéz megszerezni, nemrég, most kell kiérdemelni igazán, szóval...
én is a legtöbb trükköt, szégyenlem bevallani, hogy csak ott, de az 1/A tetején tanultam meg mert nem fordulhattam már B-ből...
jó pap is holtig tanul.
amúgy a kék szám tényleg nem elrettentö, bár a mostani szövimbem 3unknak van és mondhatom nyaralunk.
az 5ben meg páran nekiállnak lopkodni a friss szövinket napokon keresztül, aztán amikor megérkezik a mészár, sunnyognak szabira vagy békéért. ez nem vall nagy rutinra.
én tudom mit jelent jópár ellenség ellen felvenni a harcot, az A nekem is jó tanulópénz volt, de mivel ott hunyó vótam valamiben, nem akartam a haverokat is belekeverni.

a hirnévgyüjtés meg nem könnyü.
pár napos orinál láttam 55k hirnevet tegnap, azt állitja háború. 100kör alatt? furcsa.
Reply With Quote
  #13  
Old 04-25-2006, 14:50
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by King
pár napos orinál láttam 55k hirnevet tegnap, azt állitja háború. 100kör alatt? furcsa.
ehhehh reális megkérdezted legalább kit lop, hol a nulla tolis haverja?
Reply With Quote
  #14  
Old 04-25-2006, 17:28
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
ehhehh :D reális :D megkérdezted legalább kit lop, hol a nulla tolis haverja? :D
nem kell ahhoz haver.. az első pár helyezettnek gyakran nincs tolija.. nyitod a kaput és lopsz embert.. és kész is a nagy hírnév:)
Reply With Quote
  #15  
Old 04-25-2006, 18:51
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nagy hirnevet nem nehéz szerezni. De mondjuk ha újraindulsz elveszited meg ilyenek. Szóval megiskell tartani. a kis kék szám igy sem jelent olyan sokat. De azért aki kis számmal rendelkezik valószinü többet tud mitn aki nem.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #16  
Old 04-25-2006, 22:24
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

en akkor dobbentem ra, hogy nem is jelent olyan sokat az a kis kek szam; amikor a jatekon beluli forumon kiderult, hogy a kis kek ketteske meg sose hallott a megtevesztes nevu varazslatrol pl... no komment.

szerintem toliskent konnyebb szerezni hirnevet, mint hadiskent; bar hadiskent a tizedet kapod az ertekkulonbsegnek, mig tolizasnal csak a hatvanadat... dehat egy tolis naponta tobbszor tud lopni messzebbrol, mint ahanyszor egy hadis kimegy csapni... persze ez csak szerintem van igy
Reply With Quote
  #17  
Old 04-26-2006, 07:24
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem es egyik szöviimnek sincs semmilyen kek izeje es olyan vigan elvagyunk.Nem hiszem hogy barmivel is többet tudna az a jatekrol akinek van.
De errol azok a szövik tudnank meselni akiknek volt es elszabiztak egy kis hadakozas utan...
Reply With Quote
  #18  
Old 04-26-2006, 07:37
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem árt havan kis kéked, de csak ha tucc vele érvényesülni.
ha nem jol használod nem sok előnyöd van belőlke.
Reply With Quote
  #19  
Old 04-26-2006, 10:58
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Apa
nem árt havan kis kéked, de csak ha tucc vele érvényesülni.
ha nem jol használod nem sok előnyöd van belőlke.
Jaja, múltkor hullával játszottam, és felvettem a varázsló, tolvaj, tudós személyiségeket...
Azóta tudom, hogy a (3)-as nem jelent semmit..

Reply With Quote
  #20  
Old 04-26-2006, 11:22
andor's Avatar
andor andor is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Mindenesetre a hirnev es a kek szam tob mint semi
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hírnévpontok adása - legyen-e publikus? Ati A fórumról... :) 189 10-30-2006 14:57
Hírnév Half Elvetett javaslatok 35 02-12-2006 02:34


All times are GMT +1. The time now is 22:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu