Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 03-08-2006, 08:07
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
Van egy haverom, az egyik bicepsze 2 cm-vel kissebb mint a másik. Milyen tanácsot adjak neki, hogy minél hamarabb sikerüljön egybevarázsolni (esetleg 0.5cm eltéréssel) ?
Eddig azt javallottam neki, hogy csináljon 1 kezes gyakorlatokat. Az a gáz, hogy az egyik karja szálkás (ezé kisebb) a másik meg puffadt (ezé nagyobb)

Vagy szúrja a kissebbe a winstrolt ?
nekem is volt ilyen problémám és pont az a lényeg hogy 2 kezes gyaksikat csináljon. mondjuk állva kétkezes bicepsz.

a lényeg. figyeljen arra hogy egyszerre mozogjon a keze. ne maradjon le a gyengébbik és ne huzza az erösebbel. koncentráljon a helyes kivitelezésre ha kell csökkentse a sulyt.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 03-08-2006, 12:44
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Épphogy az ellenkezőjére gondoltam ...
Az egykezesnél jönnek ki a különbségek nem?
Reply With Quote
  #213  
Old 03-08-2006, 15:23
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a kétkezes rud a jobb megoldás. a gyengébbik kar hozzáerősödik a másikhoz, hiába nem akar.csak mint zima monta koncentrálni kell a gyakorlatra.
Reply With Quote
  #214  
Old 03-08-2006, 17:10
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
Van egy haverom, az egyik bicepsze 2 cm-vel kissebb mint a másik. Milyen tanácsot adjak neki, hogy minél hamarabb sikerüljön egybevarázsolni (esetleg 0.5cm eltéréssel) ?
Eddig azt javallottam neki, hogy csináljon 1 kezes gyakorlatokat. Az a gáz, hogy az egyik karja szálkás (ezé kisebb) a másik meg puffadt (ezé nagyobb)

Vagy szúrja a kissebbe a winstrolt ?

Nekem is legelőször azzal kezdték hogyha az egyik karom gyorsabban erősödik véletlenül se terheljem jobban a másikat! Mindenképp az a lényeg amit Apa mondott hogy figyeljen oda hogy a rúd mindig vizszintbe legyen! Nem véletlen az a rengeteg tükör, bár sokan csak maguk szemlélgetésére hasunálják bedurrant izmokkal...
Mellesleg a winstrolt azt nem seggbe nyomják? Nekem voltak ilyen haverjaim, meg tesztoszteronosok is de ők mindig a seggükbe szurták...
Reply With Quote
  #215  
Old 03-09-2006, 05:56
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Nekem is legelőször azzal kezdték hogyha az egyik karom gyorsabban erősödik véletlenül se terheljem jobban a másikat! Mindenképp az a lényeg amit Apa mondott hogy figyeljen oda hogy a rúd mindig vizszintbe legyen! Nem véletlen az a rengeteg tükör, bár sokan csak maguk szemlélgetésére hasunálják bedurrant izmokkal...
Mellesleg a winstrolt azt nem seggbe nyomják? Nekem voltak ilyen haverjaim, meg tesztoszteronosok is de ők mindig a seggükbe szurták...
A winstrolt általában mindig oda injekciózzák, amelyik testrészt edzzik, vagy szálkásitják, vagy stb...
A tesztoszteront köll intramusculárisan betolni
Reply With Quote
  #216  
Old 03-09-2006, 08:38
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
A winstrolt általában mindig oda injekciózzák, amelyik testrészt edzzik, vagy szálkásitják, vagy stb...
A tesztoszteront köll intramusculárisan betolni

ezt azé tisztázzuk:
csak és kimondottan CSAK azt a koxot nyomják közvetlenül a célizomzatba, ami vizes bázisu.
ha ugyanis olajos bázisut nyomnál, hadd ne ragozzam.ebből azomban nincs tul sok fajta. mongyuk pár éve nem mustrálom az anyagokat, 5 évvel ezelőtti dolgokat tudok.
Reply With Quote
  #217  
Old 03-09-2006, 14:48
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
ezt azé tisztázzuk:
csak és kimondottan CSAK azt a koxot nyomják közvetlenül a célizomzatba, ami vizes bázisu.
ha ugyanis olajos bázisut nyomnál, hadd ne ragozzam.ebből azomban nincs tul sok fajta. mongyuk pár éve nem mustrálom az anyagokat, 5 évvel ezelőtti dolgokat tudok.

Apa !

Nyomják az olajosat is nekem elhiheted ... Inkább attól függ mekkora adag kerül bevitelre. 1-2ml még befér bárhová, max akkora ragyád lesz mint a ház...
Pl. tök mindegy hova megy az olajos propi, vagy a vizes propi, csak nem mindegy mekkora adagban. Merugye van 50mg/ml és van 250mg/ml. Nem is beszéltem a deca-enantatról, amit ugye illenék minimum 2-2 naponta befröcskölni. Kénytelen vagy más izomba beadni, mert nem tudnál ráülni a popsidra.
Persze ezek az én tapasztalataim, etettem már néhány embert, meg láttam is. Bizonyos szintnél már nem válogatnak. Volt olyan haver aki 5 évig koxolt. Heti 1000egység deca-1000enantat, közben növi és a levezetésnek winstrol és/vagy ganabol... Ment már az mindenhová, csak ne fenékbe
Azért az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy már attól is belilult a feje ha le kellett ülnie. Nyelv alá ment az 50-es betaloc... Ilyenkor gondolkodik el az ember, hogy megéri-e koxolni, vagy sem. Mindenki döntse el maga. Nekem jó ilyen ,,picin,, is. Nöni nem akarok, jó igy tisztán...
Reply With Quote
  #218  
Old 03-09-2006, 16:20
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
Volt olyan haver aki 5 évig koxolt. Heti 1000egység deca-1000enantat, közben növi és a levezetésnek winstrol és/vagy ganabol... Ment már az mindenhová, csak ne fenékbe
Lenne egy kérdésem: Ennek a srácnak mennyivel rövidült ettől az élete? Mert őkét hogy májédő, vesevédő, fogvédő, de azért senki ne mondja nekem hogy a srácnak 5évig szüksége volt pumpára és nem lesz től semmi baja! Modjuk ha van pénze új szívre mint Arnold kormányzónak...
Reply With Quote
  #219  
Old 03-10-2006, 06:01
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vannak olyan emberek akiknek ez nem számit...
Nincs elég intelligenciájuk ezt felfogni, viszont pénzük van megvenni... Nem tom mire jó ez, de ő csak annyit mondott az egészre, hogy ,,nincs semmi bajom, rendszeresen ellenőriz az orvosom,,
ha ő mondja...
Reply With Quote
  #220  
Old 03-10-2006, 09:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen ez már az ő gondja meg a családjáé kategoria...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu