Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 08-30-2010, 12:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
A nagy átlagnak nincs annyi ideje a játékra, hogy mindig bent legyenek, tehát ez rajtuk nem segít, sztem.
Valahol elbeszélünk egymás mellett, csak még nem tudom hol.

Azt írod, hogy az átlagnak nincs annyi ideje, hogy mindig bent legyen, ezért a javaslat nem segít neki.

Egyetértek abban, hogy az átlagnak nincs annyi ideje, hogy 24 órában bent legyen. Ezsn szerintem túl lehet lépni, és ezt tényként kezelni.

Azt írod, hogy emiatt rajtuk ez a javaslat nem segít.

Itt viszont elvesztettem a fonalat. Szerintem pont rajtuk segítene a javaslat. Pont nekik biztosítana arra lehetőséget, hogy felvegyék a harcot azokkal a fanatikus klánokkal, akik napi 24 órában vannak. Hiszen egy 10 fős klánba elég egy ember (a vezér), aki meg tudja oldani a napi 24 órázást (váltott vezérség esetén még ezt sem kell), máris bármikor tud reagálni a klánt érintő fenyegetésekre.

Vagyis annak a 9 főnek, aki az 1 inszomniás mellé csatlakozott, ez szerintem kifejezetten segítség. Szerinted nem?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #272  
Old 08-30-2010, 12:45
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Valahol elbeszélünk egymás mellett, csak még nem tudom hol.

Azt írod, hogy az átlagnak nincs annyi ideje, hogy mindig bent legyen, ezért a javaslat nem segít neki.

Egyetértek abban, hogy az átlagnak nincs annyi ideje, hogy 24 órában bent legyen. Ezsn szerintem túl lehet lépni, és ezt tényként kezelni.

Azt írod, hogy emiatt rajtuk ez a javaslat nem segít.

Itt viszont elvesztettem a fonalat. Szerintem pont rajtuk segítene a javaslat. Pont nekik biztosítana arra lehetőséget, hogy felvegyék a harcot azokkal a fanatikus klánokkal, akik napi 24 órában vannak. Hiszen egy 10 fős klánba elég egy ember (a vezér), aki meg tudja oldani a napi 24 órázást (váltott vezérség esetén még ezt sem kell), máris bármikor tud reagálni a klánt érintő fenyegetésekre.

Vagyis annak a 9 főnek, aki az 1 inszomniás mellé csatlakozott, ez szerintem kifejezetten segítség. Szerinted nem?
Eddig 2 nagyobb létszűmú klán tagja voltam.
Egyiknél sem volt aki éjszaka távolt nézen. Mindkét helyen éjszakára ijjazás.
Gondolom ez még nagyon sok helyen így van. Ergo hiába erősödik a vezér szerepe nem tud segiteni ha alszik. Nappal viszont a többsé itt van, elérhető. Viszont a nagy klánoknál ez megoldot így ez nekik segitség, nem kell riasztani senkit az aktuális éjszakás megold mindent.

De igazából nem is akarok tovább erről beszélni a lényeg, hogy nem támogatom.
Fölösleges szembe menni az árral, kivan már ez találva
Reply With Quote
  #273  
Old 08-30-2010, 12:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Ergo hiába erősödik a vezér szerepe nem tud segiteni ha alszik.
Ha alszik a vezér, akkor nyilván nem tud segíteni. De vagy ne legyen vezér, ha nem érdekli a klán, vagy nem hiszem el, hogy 10 ország közül nem lehet beosztani, hogy mikor ki van ébren. Rengeteg ember dolgozik éjszaka, sokan játszanak más időzónából stb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #274  
Old 08-30-2010, 12:53
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Valahol elbeszélünk egymás mellett, csak még nem tudom hol.

Azt írod, hogy az átlagnak nincs annyi ideje, hogy mindig bent legyen, ezért a javaslat nem segít neki.

Egyetértek abban, hogy az átlagnak nincs annyi ideje, hogy 24 órában bent legyen. Ezsn szerintem túl lehet lépni, és ezt tényként kezelni.

Azt írod, hogy emiatt rajtuk ez a javaslat nem segít.

Itt viszont elvesztettem a fonalat. Szerintem pont rajtuk segítene a javaslat. Pont nekik biztosítana arra lehetőséget, hogy felvegyék a harcot azokkal a fanatikus klánokkal, akik napi 24 órában vannak. Hiszen egy 10 fős klánba elég egy ember (a vezér), aki meg tudja oldani a napi 24 órázást (váltott vezérség esetén még ezt sem kell), máris bármikor tud reagálni a klánt érintő fenyegetésekre.

Vagyis annak a 9 főnek, aki az 1 inszomniás mellé csatlakozott, ez szerintem kifejezetten segítség. Szerinted nem?
De igen, ha van egy ember a klánban, aki 24órát tud lenni, akkor segítség!
De az az ember, ha 24órát tud lenni, akkor top klánba megy, nem áll össze olyanokkal, akik csak párszor tudnak belépni.

A középszintű klánokban nincs olyan ember, aki non-stop bent van, bár attól függetlenül, ha akár egy 4fős klán fel tudja osztani egymás között a nap 24 óráját, akkor rajtuk is segít ez a javaslat ezt elismerem.

De sztem nem lesz olyan ember a középszintű klánban, aki azt mondja, hogy jó, akkor én ma fennmaradok egész éjjel, tegyétek rám a szavazatokat és viszem a szövit, mert pont ezért középszintű klán, hogy ezt nem tudja megoldani, hanem beíjaznak éjjelre és alszanak, nappal meg mindenki elérhető, ha be kell lépni, ha meg nem tud vki véletlenül, hát ez meg legyen már meghagyva a játék részének, ne legyen kilőve az, hogy az egyes orikat a saját gazdájuk, hogyan tudja vinni vagy éppen nem vinni.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Olasz For This Useful Post:
  #275  
Old 08-30-2010, 12:53
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha alszik a vezér, akkor nyilván nem tud segíteni. De vagy ne legyen vezér, ha nem érdekli a klán, vagy nem hiszem el, hogy 10 ország közül nem lehet beosztani, hogy mikor ki van ébren. Rengeteg ember dolgozik éjszaka, sokan játszanak más időzónából stb.
ha valaki vállalja az éjszakázást akkor az nem sokáig marad ebben a klánban, mert őt az előkellőbb körökben is szívesen látják. úgyhogy meg lehet érteni szesy álláspontját is.
Reply With Quote
  #276  
Old 08-30-2010, 13:15
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Sztem az a helyzet, hogy a top klánok kifogytak az olyan jelentkezőkből akik 24órából 24-et (de minimum 20-at) tudnak lenni, ezért ez a javaslat igen is segítené őket, mert így jöhetne a klánba a napi 2x belépő ori is, aki viszont semmiképen nem adná ki a belépő adatait.

Szerintem ez nem igaz.
Én is elég sokat vagyok, és egy inaktív klánból mentem egy aktív klánba.
Topklánba nem fognak inaktív játékosok jelentkezni, és nem is fogják őket felvenni.
Ez a javaslat pont az inaktívakon segítene eslősorban, csak ezt még mindig nem értik jó páran
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #277  
Old 08-30-2010, 13:16
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Sztem az a helyzet, hogy a top klánok kifogytak az olyan jelentkezőkből akik 24órából 24-et (de minimum 20-at) tudnak lenni, ezért ez a javaslat igen is segítené őket, mert így jöhetne a klánba a napi 2x belépő ori is, aki viszont semmiképen nem adná ki a belépő adatait.

Nem mondom azt sem, hogy ez a javaslat nem segítene középszintű klánokon is, akik eddig is megoldották a 24órás ügyeletet, de sokszor ha baj volt, nem tudták felkelteni vagy elérni a klántagot, nekik is segítség lenne ez, de én nem hiszem, hogy sok ilyen középszintű klán lenne, mert akik megoldják a 24órás ügyeletet, azok már feltudnak kapaszkodni a topklán kategóriába és nem középszintű klánok.

A nagy átlagnak nincs annyi ideje a játékra, hogy mindig bent legyenek, tehát ez rajtuk nem segít, sztem.
??????
szerinted a topklánokba csak úgy be lehet kerülni???
te valamit nem jól értelmezel!javaslat ide vagy oda hozzánk tuti nem vennénk be egy napi 2x benéző elérhetetlen embert!
a topklánok nincsenek rászorulva hogy jelentkezőket vadásszanak egy megüresedett helyre van 10 ember aki teper hogy jöhessen
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #278  
Old 08-30-2010, 13:37
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Szerintem ez nem igaz.
Én is elég sokat vagyok, és egy inaktív klánból mentem egy aktív klánba.
Topklánba nem fognak inaktív játékosok jelentkezni, és nem is fogják őket felvenni.
Ez a javaslat pont az inaktívakon segítene eslősorban, csak ezt még mindig nem értik jó páran
Az inaktívakon nem fog segíteni, hisz inaktívak. Csak akkor segít, ha van vki a klánjukban aki aktív és rá lehet osztani a klánvezér szerepét.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Olasz For This Useful Post:
  #279  
Old 08-30-2010, 14:20
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Egy 10fős klánból átlagosan 2-3 embernek kell lennie, aki éjszaka tud vállalni 1-2 távolt.
Általában van egy olyan ember, aki éjjel 1-2ig tud lenni, van, aki reggel 5kor kell, akkor tud távolozni, onnantól minden megoldott. Tehát 1 ember kell, aki felkel mondjuk 3:40kor és megcsinálja azt, meg a következő távolt, és lefedve az éjjel.

persze, ha egy full inaktív elf klánról beszélünk, akkor tényleg semmi, de semmi haszna nincs a javaslatnak rájuk nézve...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #280  
Old 08-30-2010, 14:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
persze, ha egy full inaktív elf klánról beszélünk, akkor tényleg semmi, de semmi haszna nincs a javaslatnak rájuk nézve...
Ebben az esetben az a kérdés, hogy HÁTRÁNYUK származik-e belőle. Én úgy látom, hogy nem igazán.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 14:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu