Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-19-2006, 14:11
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra
Mondom ne Zintelen gondolkodj!!! Mondjuk télen yooo, mert kellemesre fűti a szobát.
De Zinteles gépen a Hódító sem megy úgy, ahhogy kellene. 60%-al több volt a lopás, amikor arról nyomtam. Tovább megyek. A Cuceritor-t zInteles gépről próbálom menedzselni, és az istennek sem megy úgy, ahhogy szeretném... Annál is át fogok állni AMD-sre.

Erteme en Lyra...
csak gondoltam bemasolom mindket ceg amit kinal a gephez lehetseges cserebere kent...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-19-2006, 14:13
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Egyebkent akit erdekel annak szivessen elkuldom mindket cegnek a website cimet, es korbekuqsolhatnak
Reply With Quote
  #23  
Old 05-19-2006, 14:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en is az amdt valasztanam, de a 400at sokallom, szerintem a felebol ki lehetne hozni egy hasonlo gepet ami tokeletesen megfelelne az egyedi igenyeknek.... nem hiszem hogy ennyire csucsgep kellene... de hat ez csak az en velemenyem, akinek van ra 400 penze, az vegyen ilyet...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #24  
Old 05-19-2006, 14:31
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy
en is az amdt valasztanam, de a 400at sokallom, szerintem a felebol ki lehetne hozni egy hasonlo gepet ami tokeletesen megfelelne az egyedi igenyeknek.... nem hiszem hogy ennyire csucsgep kellene... de hat ez csak az en velemenyem, akinek van ra 400 penze, az vegyen ilyet...
Ehhen, az a másik ami nyomja a szívemet.... Annyi pénzért már igen überkönig laptopot lehet venni!
Reply With Quote
  #25  
Old 05-19-2006, 14:44
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra
Ehhen, az a másik ami nyomja a szívemet.... Annyi pénzért már igen überkönig laptopot lehet venni!
nekem csak az a bajom a laptopokkal, hogy nem lehet oket felujitani... nekem is most az van, es szeretnek bele egy rendes videokartyat, csak nem lehet... egy integralt intel extreme Graph. kartyaval meg kitorolhetem a ... tanyer aljat max...

Az ar persze hogy sok, angol penztarcahoz van merve, es a behajoztatason kivul meg a hazhozszallitas is benne van...ami egy kicsit folosleges...
Ugyanakkor nem bannam ra a penzt szemely szerint, meg szamolgattam es egy ev alatt amernnyit cigizek , abbol siman kijon egy ilyen gep... ugyhogy asszem leszokok...:PP *megprobalok*
Reply With Quote
  #26  
Old 05-19-2006, 15:05
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
nekem csak az a bajom a laptopokkal, hogy nem lehet oket felujitani... nekem is most az van, es szeretnek bele egy rendes videokartyat, csak nem lehet... egy integralt intel extreme Graph. kartyaval meg kitorolhetem a ... tanyer aljat max...

Az ar persze hogy sok, angol penztarcahoz van merve, es a behajoztatason kivul meg a hazhozszallitas is benne van...ami egy kicsit folosleges...
Ugyanakkor nem bannam ra a penzt szemely szerint, meg szamolgattam es egy ev alatt amernnyit cigizek , abbol siman kijon egy ilyen gep... ugyhogy asszem leszokok...:PP *megprobalok*
Akkor inkább ruccanj át ide erdélybe. Hamar összedobok egy gépet annyiért, és ígérem hogy kevésbé foglak átcseszni mint az Ánglius seftes. Egyébként manapság már a noteszekben is építenek komoly VGA-t, sőt van már olyan hogy cserélhető... Az Intel Extreme tilleg vacak.
Reply With Quote
  #27  
Old 05-19-2006, 16:13
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
ugyhogy asszem leszokok...:PP *megprobalok*
Hajrá

Na nézzük:

AMD Athlon™64 X2 3800+ Dual-Core CPU w/ HyperTransport Technology

Mindkét mag 2000MHz-en ketyeg és magonként 512kb L2 cache van benne.
Teljesítményfelvétel: 89 watt

Ha egymagost akarsz:
AMD Athlon™64 4000+ CPU w/ HyperTransport Technology()

Valódi órajele 2400MHz (de ugye megfelelne egy 4000-es intel-nek), 1Mb L2 cache van benne és szintén 89 watt étvágyú.

Játékra tökéletesen megfelel az utóbbi, egyrészt még nem mostanában lesznek többszálas játékok, másrészt pedig, ha a nyers erőt nézem, gyorsabb mint a kétmagos. Persze a kétmagos meg modernebb technológia, ez lesz a jövő. Lehet agyalni

Fűteni pedig tényleg az intelek a jobbak:

__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #28  
Old 05-20-2006, 18:12
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Csokibácsi]Hajrá


[sniff]

Játékra tökéletesen megfelel az utóbbi, egyrészt még nem mostanában lesznek többszálas játékok, másrészt pedig, ha a nyers erőt nézem, gyorsabb mint a kétmagos. Persze a kétmagos meg modernebb technológia, ez lesz a jövő. Lehet agyalni

amugy ha mar ilyen gep, es jatekra, akkor lehetne bele fizikai kartyat is venni, nem? egy par jatek mar tamogatja es csak 300 dollar vagy mennyi
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #29  
Old 05-25-2006, 15:48
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
Persze a kétmagos meg modernebb technológia, ez lesz a jövő. Lehet agyalni
Ezt a részt könnyű áthidalni, hisz tudsz eleve olyan alaplapot venni, ami támogatja a 2 magos AMD-t is, így azt később is belepakolhatod, amikor már elterjettebb lesz és olcsóbb...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #30  
Old 05-25-2006, 15:55
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Ezt a részt könnyű áthidalni, hisz tudsz eleve olyan alaplapot venni, ami támogatja a 2 magos AMD-t is, így azt később is belepakolhatod, amikor már elterjettebb lesz és olcsóbb...
Egyértelmű, de úgy éreztem, ezt nem kell külön kihangsúlyozni
Mondjuk mire procit cserélne ... lehet, lesz már 4 magos is.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu