Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #12  
Old 11-13-2012, 08:33
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Többek közt ezért is született a javaslatom. Nézzétek meg amiket beírtok, min. egyszer szerepel, hogy 'tartalék'. Tartalékolunk 200 hekin, tartalékot őrzünk felfele, ha valakit leütsz, már jön a sírás, hogy jajj a tartalék, légyszi ne üss stb. Szerintem egy HÓDÍTÓ nevű játéknak nem Simsnek kéne lennie, hogy gyűjtsük a tartalékot.

Figyeljetek meg egy akármilyen világszinten is elterjedt stratégiai játékot. Ha tartalékod van lényegében halott vagy, mert azt jelenti nem öltél eleget a fejlesztésekbe vagy a seregbe a másikhoz képest.

Egy háború nem abból kéne álljon, hogy nem támadod be a másikat, mert kitudja, hogy ő 200 hekin hány ezerrel írt több tekit mint te. Emiatt van kevés akció jelenleg. Amit javasoltam az lényegében felszámolná ezt a simsezésre hajazó játékstílust, tudom, hogy nagyrészt ezért nem tetszik a többségnek, tudom azt is, hogy így kevésbé lenne kényelmes, de cserébe dinamikus lenne, izgalmas és eseménydús. (Talán több kezdőt is fogna meg.)

Úgy gondolom nem potyára kéne legyen a különböző fajoknak bánya, tanya, stb erőssége és malusza, hogy elenyésző mennyiségbe jöjjön ki. Ennek a tartalékolási játéknak a felszámolása azt jelentené, hogy folyamatosan kell az ember valamennyi bányát, tanyát, stb tartson(vagy egy ebben erős szövist) ami méginkább kihozná a fajok közti különbségeket.

Sajnálom, hogy ennyire ellenszenves a felvetés, de szerintem így lenne a 'normális' vagy 'reálisabb', nem pedig úgy, hogy a megtermelt tartalékból továbbá ne kelljen se bányákat, esetenként se tanyát tartani.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ötlet a 2/D-s kék számos fordulásához! Arden Általános beszélgetés Hódítós témákban 177 08-21-2007 18:56
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 16:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-12-2007 23:12
Egy távoli ötlet:D Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 11 05-02-2007 20:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 17:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu