Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 02-20-2011, 17:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Remy, vedd már észre magad. Meg te is Dus, főnyomkodó... VÉLEMÉNYEK miatt állítotok be hülyének valakit... Pedig igaza van, és véleménye van, és segítő véleménye van. Ja, hogy ez csak évi 10 játékostól vonja meg a közösséget? Ja, akkor mindegy...

Folyamatosan azt olvasom egyre több topikban, hogy azért szóltok le valakit, mert el meri mondani a véleményét. Lehet, hogy az a vélemény nekem sem tetszik, de mit tudsz vele tenni? Mondj ellent rá... Jah, nem lehet. Miért??? Mert egy rohadt VÉLEMÉNYRŐL VAN SZÓ!

Nekem az a véleményem, hogy minden citromsárga kocsit vásárló férfi vagy buzi, vagy az lesz.

Ez ha neked nem tetszik, mondhatod, hogy szerintem hülyeség, de nem mondhatod azt, hogy: Te egy kretén vagy, biztos, hogy nincs így... Nem mondhatod, mert nem tudod, hogy mennyire igaz...

Vegyük már észre magunkat...
Ezt most erosen eltoltad...

Ne mondd mar, hogy nem mondhatok ellent egy velemenynek bakker. Nem allitottam be hulyenek, nem hiszem, hogy emiatt csokken drasztikusan az uj jatekosok szama, hogy kis pista nem tud rogton a haverjaival egy csoportba kerulni, mert ahhoz probalkozni, esetleg kerdezni kellene.

Szoval: TE vedd eszre magad, hogy ilyet irsz... (Mostanaban mintha be lennel oltva ertelem ellen, de az is lehet, hogy csak az arc nott meg...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #112  
Old 02-20-2011, 17:33
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Remy, vedd már észre magad. Meg te is Dus, főnyomkodó... VÉLEMÉNYEK miatt állítotok be hülyének valakit... Pedig igaza van, és véleménye van, és segítő véleménye van. Ja, hogy ez csak évi 10 játékostól vonja meg a közösséget? Ja, akkor mindegy...

Folyamatosan azt olvasom egyre több topikban, hogy azért szóltok le valakit, mert el meri mondani a véleményét.
Ha ezt máskor írod le még igaz is, de most végképp nem. Azért tuti nem hagyja abba valaki a játékot mert nem oda kerül ahova akar. ez ellen lehet tenni, vippel vagy többszöri próbálkozással.
Reply With Quote
  #113  
Old 02-20-2011, 17:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Ha ezt máskor írod le még igaz is, de most végképp nem. Azért tuti nem hagyja abba valaki a játékot mert nem oda kerül ahova akar. ez ellen lehet tenni, vippel vagy többszöri próbálkozással.
nem azért hagyja el, de esélyes, hogy pár ember azért nem kezdi el. És nekem a témából az jött le, hogy nem azzal van a baj, hogy lelépnek játékosok, hanem hogy nem maradnak meg olyan százalékban az újak, mint régen. Nem egy rossz képesség az értőolvasás. És nem lehet azt mondani, hogy ilyen nincs, mert a példa igenis életszerű.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #114  
Old 02-20-2011, 17:41
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem egy rossz képesség az értőolvasás.
ennyit a mások lehülyézéséről. gratula vityu mester.....kb annyit is érsz mint ez a hsz-ed
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #115  
Old 02-20-2011, 17:45
kisboszi kisboszi is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Galánta
Posts: 75
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ezért lett a fordulás könnyítése bevezetve...
Aki így sem tud fordulni, az nem is érdemel számot...
Mindig elgondolkodom azon, vajon Te nem voltál kezdő? A beírásaidból mindig kiérzem,mennyire lebecsülöd azokat, akik nem tudnak azonnal boldogulni az egyes csoportokban. Talán szerencsés vagy, és a nap 24 órájában gépnél tudsz lenni. Gondoltál már olyan játékosra, aki mondjuk a munkája miatt nem tud napközben gépnél lenni, persze ütni mindig olyankor ütik. Munka után, ha hazaér, azt látja, megint levertek. Mit tud csinálni?
Nem biztos, hogy mindig a tudás hiányzik!
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to kisboszi For This Useful Post:
  #116  
Old 02-20-2011, 17:50
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
ennyit a mások lehülyézéséről. gratula vityu mester.....kb annyit is érsz mint ez a hsz-ed
Mindössze annyit mondtam, hogy mielőtt valamire reagálsz, azért próbáld meg az írás tartalmát elolvasni. De ha ilyen formátumban akarunk beszélgeti, akkor most mondanom kellene azt, hogy te meg annyit se érsz? Szerintem ez így gyerekes.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #117  
Old 02-20-2011, 17:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pont ma mondta Orsi, hogy vajon lehet olyan topicot nyitni, ahol 10 hsz utan nem esnek egymasnak az emberek? Mert barmirol legyen szo, eleg hamar egyreszt eloffolodik a tema, masreszt sokan csak kotozkodni irnak be...

Mint oly sokszor irtam mar, aki csak a temamat akarja szetoffolni, a nekem valo beszolassal, arra direkt van nyitva egy kulon topic, epp emiatt - azokat oda sziveskedjenek beirkalni, de az is jo, ha sikerul magukban tartani.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #118  
Old 02-20-2011, 17:56
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Remy, vedd már észre magad. Meg te is Dus, főnyomkodó... VÉLEMÉNYEK miatt állítotok be hülyének valakit... Pedig igaza van, és véleménye van, és segítő véleménye van. Ja, hogy ez csak évi 10 játékostól vonja meg a közösséget? Ja, akkor mindegy...
Pont azért használom azt a rohadt lefele ujjat, mert arra való, hogyha nem tetszik a hozzászólás, vagy a vélemény, akkor megnyomom. Ez a funkciója, ezért van. Miért zavar az, hogyha valamit arra használok, amire való?! (Nem, nem kell válaszolni, kicsit sem érdekel.)

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Folyamatosan azt olvasom egyre több topikban, hogy azért szóltok le valakit, mert el meri mondani a véleményét. Lehet, hogy az a vélemény nekem sem tetszik, de mit tudsz vele tenni? Mondj ellent rá... Jah, nem lehet. Miért??? Mert egy rohadt VÉLEMÉNYRŐL VAN SZÓ!

Nekem az a véleményem, hogy minden citromsárga kocsit vásárló férfi vagy buzi, vagy az lesz.
Nem tudom miért írom le, de: ide eredetileg szántam valamit, de a legkevésbé sincs kedvem és energiám belemenni Veled értelmetlen vitákba, úgyhogy inkább nem írom.

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ez ha neked nem tetszik, mondhatod, hogy szerintem hülyeség, de nem mondhatod azt, hogy: Te egy kretén vagy, biztos, hogy nincs így... Nem mondhatod, mert nem tudod, hogy mennyire igaz...

Vegyük már észre magunkat...
Nekem nem tetszik, ezért rákattintok pont arra, ami erre való, jelezve azt, hogy szerintem ez hülyeség. Pont, ahogy mondod. Örülök, hogy egyetértünk valamiben.

A továbbiakban is fogom használni, és csak azt fogom használni, lévén nem kívánom még tovább offolni a témát (egy kis jóslás: ellentétben egyesekkel).

Cheers,
főnyomkodó
Reply With Quote
  #119  
Old 02-20-2011, 18:51
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kisboszi View Post
Mindig elgondolkodom azon, vajon Te nem voltál kezdő? A beírásaidból mindig kiérzem,mennyire lebecsülöd azokat, akik nem tudnak azonnal boldogulni az egyes csoportokban. Talán szerencsés vagy, és a nap 24 órájában gépnél tudsz lenni. Gondoltál már olyan játékosra, aki mondjuk a munkája miatt nem tud napközben gépnél lenni, persze ütni mindig olyankor ütik. Munka után, ha hazaér, azt látja, megint levertek. Mit tud csinálni?
Nem biztos, hogy mindig a tudás hiányzik!
Voltam kezdő, de olyan kezdő, aki képes volt éjjel is felmenni a teleházba (akkor még nem volt netem, sőt gépem sem), mert izgatott, hogy mi van az országommal...
Szóval, én igyekeztem a lehetőségeim szerint játszani is a játékot és így nem is értem azokat, akik elkezdik és azért sírnak, mert pont akkor ütik őket, amikor nincsenek egy ON_LINE játékban...
Nem lebecsülöm a kezdőket, hanem azzal értek egyet, hogy ne akarjon már mindenki kék számokkal rohangálni, amikor G-ben lévő oriktól is olvasok olyan kérdést, hogy a fülem kettéáll....
Aki meg nem tud a munkája miatt játszani, az minden on-line játékban hátrányban van, így ne is törjön nagy babérokra...
De kitartással simán el lehet érni nekik is a számokat, csak sajnos ebből van kevesebb és több a sírásból...
Reply With Quote
  #120  
Old 02-20-2011, 19:00
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igen, valoszinu ezek miatt csokken drasztikusan a jatekosok szama. Ne viccelodj mar...
Nem azt írtam,hogy emiatt csökken drasztikusan a játékosok száma,hanem azt próbáltam levezetni,hogy ez is oka lehet annak,hogy kevesebb új tag van.

Amúgy meg a leszakadt országrészekben él nem egy olyan ismerősöm,aki nem tud 20 VIP-t bepengetni egy zéró-startra.
(mert zéróval,ugye oda mehetsz ahová akarsz)
Amúgy meg minek költsön valaki előre 3k-t azért,hogy a spanjaival játsszon amikor ott egy csomó más ingyenes játék ........
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Harmgor For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 19:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu