Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #451  
Old 03-18-2008, 17:05
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hát ez érdekes.

Na ez se ide tartozik, de mitől más, ha üres raktárat rabolok ki, mintha üres templomot?
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #452  
Old 03-18-2008, 17:14
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Hát ez érdekes.

Na ez se ide tartozik, de mitől más, ha üres raktárat rabolok ki, mintha üres templomot?
félreértés, bocsy... ha üres templomot rabolsz ki és kiírja neked hogy sikerült elrabolni 0 rúnát akkor azt az ellenséged is látja.
szal mondhatjuk azt hogy ha neked azt írja ki hogy 0át loptál azt látja az ellenséged mint fontos esemény, de ha azt írja ki hogy nem sikerült ellopni egyetlen ......-t sem akkor azt az áldozat nem látja...
akik konyítanak ehez vmit azok írjanak légyszi, mert csak remélem hogy jól gondolom, tudom. :S
Reply With Quote
  #453  
Old 03-18-2008, 18:53
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Változott mostanában ezzel kapcsolatban valami? Mert amikor legutoljára termeltem, akkor ha tőlem a világ végéről loptak nyersire hírnév miatt, akkor rendre kiírta, hogy 0-t loptak mindenből - kicsit bosszantott is. Én eddig úgy tudtam, hogy csak gnómnál nem írja ki a tekercslopást, hogy ha fönt van a kulcs
Reply With Quote
  #454  
Old 03-18-2008, 19:05
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Változott mostanában ezzel kapcsolatban valami? Mert amikor legutoljára termeltem, akkor ha tőlem a világ végéről loptak nyersire hírnév miatt, akkor rendre kiírta, hogy 0-t loptak mindenből - kicsit bosszantott is. Én eddig úgy tudtam, hogy csak gnómnál nem írja ki a tekercslopást, hogy ha fönt van a kulcs
ha okosak lettek volna akkor a rúnáidat meg a tekidből loptak volna 0át mert azt nem látod
mint mondtam ha nyersiből lopnak 0át, azt te is látod...
Reply With Quote
  #455  
Old 03-18-2008, 19:14
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
ha okosak lettek volna akkor a rúnáidat meg a tekidből loptak volna 0át mert azt nem látod
mint mondtam ha nyersiből lopnak 0át, azt te is látod...
Ja, nem kellett volna aludnom másfél órát a hsz elolvasása és a válaszolás között
Reply With Quote
  #456  
Old 03-18-2008, 21:16
Dawe Dawe is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Attól még, hoyg nem tud térkaput felderíteni meg lehet találni téged. De ez nem ide tartozik.
Már hogy?

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Azt nem értem, miért a szövetségi fórumba keresel ilyeneket és miért nem az eseményeknél.
Ez megint nem ide tartozik. De a szövifórum beírásai is törlődnek egy idő után.
Mivel az események "az elmúlt 3 napból" vannak, míg a fórum 5+ és az akkor még aktuális volt, az eseménylista már nem.

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
A miért nem tudtad meglopni kérdésre pedig már megkaptad a választ 10K pontnál messzebb nem lehet lopni. (Vagy elvileg lehet, hogy nagyon sok bankja volt, és 0,01 aranyat loptál volna, ami már 0., vagy ilyesmi)
330. hely környékén vagyok, az értékem kb. 10K, a maximumot (200-at beírva) a pontokhoz a legfeljebb lévő ember akit látok (meglepő lehet, de a 130. hely környéke) rendelkezik kb. 15K értékkel. Természetesen felfelé kerekítettem, így még 5K sincs a különbözet, az messze áll a 10K-tól...

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
ja igen persze az is hülyeség, hogy nem látja. Ugyanúgy kiírja a hullának, hogy sikerült ellopni 0aranyat. És akkor a szövije megkezdhetik a keresésedet.
Már írtam, de "már hogy"?
Lehet, hogy elvi zavarokban vagyok és ezért nem tudom, hogy az élőhalott mekkora egy isten faj, de ha ez így van, akkor ez a topic mégiscsak erről szól, valaki mondja már meg, hogy "már hogy???" !!!
Reply With Quote
  #457  
Old 03-18-2008, 23:12
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dawe View Post
Már hogy?
A térkapu 2irányba működik és a szövetségesek között is van.
Ha te nyitsz egy térkaput X-re.
Akkor a te összes szövid tudja lopni X-et. És X összes szövije tud lopni téged.

tehát ha X hulla, akkor az egyik szövije megteheti, hoyga apontlistában sorban elkezd lopni mindenkit.

Ugye akinél nincs térkapu, ott azt írja ki.
Akitől sikerül lopni vagy bebukik az nyitotta a kaput.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #458  
Old 03-19-2008, 00:28
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Változott mostanában ezzel kapcsolatban valami? Mert amikor legutoljára termeltem, akkor ha tőlem a világ végéről loptak nyersire hírnév miatt, akkor rendre kiírta, hogy 0-t loptak mindenből - kicsit bosszantott is. Én eddig úgy tudtam, hogy csak gnómnál nem írja ki a tekercslopást, hogy ha fönt van a kulcs
Ha valaki hírnevelni szeretne,lopjon pénzt. Azzal senkinek sem árt.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #459  
Old 03-19-2008, 06:06
Dawe Dawe is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Hogyismondjam...
Van aki képes így végigkockulni egy napot, hogy megtaláljon egy tolvajt? Unatkozni tuti nem fog, mert az élőhalottakat szeretik meglopni. És nem is tuti, hogy beválik. Volt valaki, akinek frisebb volt a regje, mint nekem (pontosabban nagyobb volt az ország ID-je) és pont láttam a 200-as pontlistánál a legtetején. Nem is véletlenül, mert 2x annyi hektáron volt, viszont 1/10-szer annyi sem volt a hadserege. Pénzzel és nyersanyaggal jól állt, hát ki az a hülye, aki nem lopja meg (nem a hírnév miatt, kellett a forrás)?!
Így én is megtettem - ugyan ő nem élőhalott volt, ami más tészta, de ez most közömbös - el tudod képzelni, hogy + és - 200 helyig tőle megtalálnak? Eleve nem tud annyit regenerálódni, hogy sikerüljön.
Azért köszönöm, az elv tényleg helyes - és nem is gondoltam rá - de nem sok esélyt látok arra, hogy - akármilyen komoly a szövetségesi rendszer - ez a módszer hosszútávon 1. kifizetődő lenne, 2. bárki is vállalná, de az alapvető kérdés természetesen nem ez volt, így a választ köszönöm!
Reply With Quote
  #460  
Old 03-19-2008, 06:41
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ha valaki hírnevelni szeretne,lopjon pénzt. Azzal senkinek sem árt.
Miért nem mindegy, hogy mit lop?
Na kicsit messze kanyarodtunk a témától...
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 14:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu