Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-28-2006, 07:43
Yorgem Yorgem is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default Tanyák müködésének problémája

Én a tanyáknál azt vettem észre ha nem 100%- on vannak akkor nem termelnek egyáltalán kaját . Nekem az a helyzet állt elő, hogy kevésebb volt az emberem egy picivel mint amennyi kellett volna ezért az intézőbe levittem a tanya fonosságát mert túltermelésem volt de utánna is 90% fölött maradt a tanya működése, de nem termelt .... és ezt másnap reggel vettem észre ! Ami még hiba a tanácsadók nem az aktuális kajatermelést mutatják hanem mindig azt amikor 100%- on van emberrel a tanya ! Elég dühítő volt reggel úgy ébredni hogy a fele emberem elment már mert éheznek pedig alig vittem le a tanyák priorítási szintjét .....
Sponsored Links
  #2  
Old 09-28-2006, 09:49
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yorgem View Post
Én a tanyáknál azt vettem észre ha nem 100%- on vannak akkor nem termelnek egyáltalán kaját . Nekem az a helyzet állt elő, hogy kevésebb volt az emberem egy picivel mint amennyi kellett volna ezért az intézőbe levittem a tanya fonosságát mert túltermelésem volt de utánna is 90% fölött maradt a tanya működése, de nem termelt .... és ezt másnap reggel vettem észre ! Ami még hiba a tanácsadók nem az aktuális kajatermelést mutatják hanem mindig azt amikor 100%- on van emberrel a tanya ! Elég dühítő volt reggel úgy ébredni hogy a fele emberem elment már mert éheznek pedig alig vittem le a tanyák priorítási szintjét .....
Termelnek azok, csak ha a tanyákat lentre teszed akkor az esetedben a 10% már sok volt és elkezdtek éhezni.
Ha éheznek, elvándorolnak és a köv körben még kevesebb tanyád müködik, és ez igy megy addig amig észre nem veszed.


Direkt ki van csillagozva hogy: * 100%-os termelés esetén.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #3  
Old 09-28-2006, 09:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Ez nem hiba, lásd intéző súgó. Érdemes a súgókat elolvasni, mielőtt komjolyabban belekezdesz a játékba, hogy ne érjenek nagy meglepik. Érdemes tudni, hogy hogyan működik a játék.

Csendben kérdezem meg, hogy ennek vajon mi köze a nemrég bevezetett módosításokhoz? Merthogy ez a topic ugyebár erről szól...
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu