Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #141  
Old 09-22-2006, 13:36
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

hát szerintem a 100%-os kat. morált ne addjuk meg neki. Yorgem a zsoldját meg beteszi a bankba amúgy ha azt vesszük tényleg mér kell neki ház mer azt mondom jó a barakkba nem mehet, dehát akkor legyen fele annyi ház szükséglete. amúgy az nagyon nagy hülyeség lenne ha csak katit tarthatna. most nézd meg ha összeszed 200 hekin mondjuk 35 k katit ( mer többet tuti nem lehetne, még ha ati bele is egyezne abba, hogy barakk helytől független mennyiségben lehessenek biztos kötve lenne valahogy valamihez) az 35000*1*1,3*1,4*1,1= az 700070 lenne ( ha mf harcos hulláról lenne szó ) és egy életképes orknak vagy gnómnak meg:
ork (pacikkal): 5240*6*1,4*1,3*1,1*1,4 = az 88120 lenne ( ha mf, harcos, vérszomjjal rendelkező, max. hadi tekis ork lenne )
ork ( elittel, nem full csapattal): 5240*5*1.4*1.3*1.4*1.1 = az 73433 lenne ( a már fent elsorolt dolgok szerint)
gnóm (pacival): 7120*6*1.4*1.3*1.50 = az 116625 lenne ( ha mf, tudós, max tekivel és vérszomjjal)
javítsatok ki ha nem így van
Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 09-22-2006, 14:14
Yorgem Yorgem is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Burning ! Egy nullával többet írtál az élőholtnak csak 70070 ! A számolásod szerint ! De ez szerintem meg a hódítóval nem egyeztethető össze hogy lehet képezni ! Mert ott van hogy önálló gondolkodásra képtelen ! Ezért gondoltam csak katit de bármennyit .... cserébe bármelyik épületét lehessen gyujtogatni ... pl bankot is hogy jól meglehessen lopni mert igy katonákból rengeteg pénzt össze tudna gyüjteni ... Én hallottam itt 10-20 milliós seregekről is ! Persze akkor amikor túl lehetett tölteni a sereget . A morált meg miért ne a hóditóban mint írják önálló gondolkodásra képtelenek akkor tehát moráljuknak sem kéne lenni ezért gondoltam a 100-as morált . Meg azt is írják, hogy tömegesen jönnek ... én ötös szinten hulla voltam de azért nem jöttek tömegesen az emberek.... vagy hullák ... ezért gondoltam a képzést is 20 %-ra tenni . No ezeket nem egybe megvalósítani hanem lehetne külön is csak egyet egyet ...
Reply With Quote
  #143  
Old 09-22-2006, 14:51
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

burning, az ork mindig tábornok, kivéve ha újonc viszi, vagy kékszámos
Reply With Quote
  #144  
Old 09-22-2006, 15:00
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

elírtam még mindig nem értek eggyet. figyelj a hullának az nem lenne jó ha csak katija lehetne, mer biztos nem lehetne csak egy bizonyos mennyiség hekitől vagy nem tom mitől függően. ez azt jelentené hogy a serege min. 5-öd olyan gyenge mint azoknak akiknek elitjük van és biztos nem tarthatna 5* annyit tehát hátránya lenne de hát majd ati megmonddja ha egyáltalán nézi még ezt a topicot
Reply With Quote
  #145  
Old 09-22-2006, 15:03
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Senki ezzel azt akartam jelezni hogy egy nem túl profi rendesen kiépített orival is nyerne és egy tábit számoltam csak vagy még azt se
Reply With Quote
  #146  
Old 09-22-2006, 15:43
Yorgem Yorgem is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Jó az lehet hogy nem lenne jó ha csak kati lenne ...
1. 100-as morált még szerintem meg is lehetne oldani szerintem nem lehet olyan bonyolult.
2 . Meg szerinem a 20%-os katonaképzés se lenne olyan rossz .
3 . Gyorsabb képzés katonákká . Mondjuk 15 kör . Mert neki szerintem csak annyit lehet megtanítani , hogy fogd azt a kardot és üss ! Nem kell neki védekezést tanitani ... ezzel is lehet magyarázni . Mert fej nélkül is tud ütni -vágni
Mert ne adjunk neki vari ellen meg toli ellen több védelmet mert szerintem abba a nagyfőnök úgyse menne bele inkább igy lehetne tápolni szerintem .
Reply With Quote
  #147  
Old 09-22-2006, 15:53
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yorgem View Post
Harmadik egy kérdés ! Mire költi a hulla a zsoldját ?
Nőkre értelemszerűen Náluk nem számít betegesnek vagy büntetendőnek a nekrofília...
Reply With Quote
  #148  
Old 09-22-2006, 16:00
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

na Yorgem akkor ismét elmondom mér nem lenne jó amúgy meg nem a kivitelezhetőségével lenne gond szerintem szerintem a hulla egy nagy pénzzsák tud lenni, ráadásul a pénzforrása azaz a bank még védi is tolikkal szemben. tehát marad a hadszintér, mer pénzügyileg csak itt lehet megfogni. az szerintem jó lenne ha dupla katit tudna képezni, mer ez nagy pénzforrás, ebből tudná pótolni a veszteségeket, anélkül hogy a pénze csökkenne.
a rövidebb kati képzéssel nem értek eggyet ez csak a törpi kiváltsága
a 100%-os kat. morált nem adnám meg neki, mer az szerintem úgy jó ahogy van, az érdemli csak meg aki támad mer annak "boldog" a serege
Reply With Quote
  #149  
Old 09-22-2006, 16:13
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yorgem View Post
Én azt nem értem a hullánál , hogy miért van morálja ... azt lehetne szerintem fixen 100-on tartani ( katonai morált ).
Igazad van. Minek az neki? A hulláknak nincsen morálja. Legyen a katonai moráljuk 0%.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #150  
Old 09-22-2006, 16:21
Yorgem Yorgem is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

A pénz kérdésre mondtam , hogy lehessen a bankját is gyújtani ...
A gyors kati képzésben igazad van ne másoljunk más fajt ...
A 100 %-os kat morálhoz annyit egy hulla nem örül nem sír nem fáj semmie fixen egy állapotban van ... de mint írtam csökkenhetne is ... szerintem ez férne bele a hódítóba. Meg a 20% kati képzés, mert biztos nem fogják vari és toli ellen jobban bevédeni én úgy hiszem tehát marad a katonai erősítés ... De még azért gondolkodok még máson de szerintem ezek a kivitelezhető megoldások ....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu