Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10551  
Old 03-23-2011, 09:31
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
Hát nem tudom én figyelgettem hogy Mistbe történik-e változás erre kv előtt 5 perccel nézem nincs már Mist na mondom nagyon frankó :P
De végülis nem sokat befolyásolt csak hogy Mist nem bukott hekit
Esetleg a csatarol vmi bovebb beszamolo?

Gondolom a Mist nem raallaskor fordult... Szoval igy tippre azt bealudhattak.

De ha meg meglett volna a minimumfoldje az utes utan is, akkor nem volt szep huzas tole...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #10552  
Old 03-23-2011, 09:36
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 822 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 704 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 518 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 323 hektár földet.

4* is Grat!
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #10553  
Old 03-23-2011, 09:43
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Esetleg a csatarol vmi bovebb beszamolo?

Gondolom a Mist nem raallaskor fordult... Szoval igy tippre azt bealudhattak.

De ha meg meglett volna a minimumfoldje az utes utan is, akkor nem volt szep huzas tole...
Mist csapódás előtt 5 perccel fordult

Tehát volt egy időszak amikor a Kismalac 30-40 körön belül volt és fenyegetve éreztük magunkat ezért elkezdtünk készülni egy esetleges megelőző csapásra avagy szembe seregre aztán hétfőn kirakták Mistet akkor már úgy voltunk vele hogy akkor is megpróbáljuk majdnem tegnap vagy tegnap előtt visszavették Mistet így aztán egyszerűbb volt a dolgunk bevártuk a lovakat rájuk álltunk maradék lovat bevásároltuk aztán uccu neki piac sasolás hullák sasolása aztán 35 körül megjelent Totya és begyilkolt az elfbe valószínűleg az motoszkált a fejében hogy az elf is kitámadt és ezáltal beverheti őt földre aztán 55-56 környékén még megakartam nézni a hullá hogy hogy áll van-e bennük sereg vagy akármi aztán látom hogy Mist nincsen ekkor elkezdtünk reménykedni hogy nem fordulnak le többen is de aztán a Zöld esemény igencsak boldoggá tett minket Tehát a ráállás és támadás során extra dolog nem igazán történt
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 03-23-2011 at 10:24..
Reply With Quote
  #10554  
Old 03-23-2011, 09:50
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
Mist csapódás előtt 5 perccel fordult

Tehát volt egy időszak amikor a Kismalac 30-40 körön belül volt és fenyegetve éreztük magunkat ezért elkezdtünk készülni egy esetleges megelőző csapásra avagy szembe seregre aztán hétfőn kirakták Mistet akkor már úgy voltunk vele hogy akkor is megpróbáljuk majdnem tegnap vagy tegnap előtt visszavették Mistet így aztán egyszerűbb volt a dolgunk bevártuk a lovakat rájuk álltunk maradék lovat bevásároltuk aztán uccu neki piac sasolás hullák sasolása aztán 35 körül megjelent Totya és begyilkolt az egyik elfünkbe valószínűleg az motoszkált a fejében hogy az elf is kitámadt és ezáltal beverheti őt földre aztán 55-56 környékén még megakartam nézni a hullákat hogy hogy állnak van-e bennük sereg vagy akármi aztán látom hogy Mist nincsen ekkor elkezdtünk reménykedni hogy nem fordulnak le többen is de aztán a Zöld esemény igencsak boldoggá tett minket Tehát a ráállás és támadás során extra dolog nem igazán történt
Van náluk több hulla is?
Reply With Quote
  #10555  
Old 03-23-2011, 09:52
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Van náluk több hulla is?
Ki tudja nem szeretnék infót kiadni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #10556  
Old 03-23-2011, 09:55
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

[quote=Kalapácska;284230]
Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post

Kicsit rosszindulatúnak tünsz nekem ....
De csak neked elmondom a tervet ami foglalkoztat és egyben életem egyik legnagyobb problémája is most
Döntenem kell, hogy soros 5-öst Audi kotrót vagy V6-ost szerezek magamnak utána meg azt tuningoljam meg , mert az 5 hengeres a tradicionális kotró és abba mehet a 20V T motor meghúzva vagy a 6 hengeres helyére mehet a v8 és azt lehet meghúzni
Hidd el Totya semmi rossz indulat nem volt bennem, csupán viccesen próbáltam megnyilvánulni a külsőn. Azon kevesek közé tartozom szerintem akik kifejezetten nem rühellik a képed

ui: a nagy "tervedről" csak annyit, hogy akkor így már világos, biztosan éppen driftelni voltál ezért csúszhatott hiba a rendszerbe.
De ezek után én egyiket sem választanám, mert gondold el beülsz a verdába és egyből eszedbe jut... csessze meg 11k hekit buktam
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #10557  
Old 03-23-2011, 10:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tanuljatok mar meg idezni bakker, most pl a Kalapacska szavai vannak ugy beidezve Wolfi altal, mintha a sajatjai lennenek... :P

Ahol kezdodott az egesz problema: Amikor egy hsz veget ki akarjatok torolni, a legvegerol a lezaro /QUOTE-t NE TOROLJETEK KI, mert ilyenekhez vezethet.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #10558  
Old 03-23-2011, 10:07
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Gratula az Ölümposznak szép kis föld mennyiség
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #10559  
Old 03-23-2011, 10:10
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
bár emlékeim szerint a 20k-ig nem jutottunk el a lovakkal
Igen, igazad van. Utána néztem, egy picit olcsóbban ment el. De a lényegen nem változtat.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #10560  
Old 03-23-2011, 10:10
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Gratula az Ölümposznak szép kis föld mennyiség
Köszönjük a klán nevében!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu