Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #601  
Old 11-07-2010, 10:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
addig meg jó lesz nekem a Caprica..
A Caprica már évad közben le lett véve műsorról.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #602  
Old 11-07-2010, 12:15
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
az SG-U második évadának nézöszáma a mostani részre amit láttam leesett olyan 500.000 körülire a kezdö 1.200.000 röl....
500K-t hol olvastad, nem nagyon hiszem, hogy igaz lenne.
2x06 Trial And Error - 967 ezer néző

Ha jól emlékszem a V 2,5 millió nézővel futott egy nagyobb csatornán. Remélem az legalább meg fogja érni a 3. évadot.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #603  
Old 11-09-2010, 18:03
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
500K-t hol olvastad, nem nagyon hiszem, hogy igaz lenne.
2x06 Trial And Error - 967 ezer néző

Ha jól emlékszem a V 2,5 millió nézővel futott egy nagyobb csatornán. Remélem az legalább meg fogja érni a 3. évadot.
Ez csak egy hasraütött szám volt annak érzékletetésére, hogy mennyirre nem nézik a filmet....
Ha elolvastad figyelmesen a cikket amit bemásoltam akkor ott arról volt szó, hogy DIREKT egy olyan napra rakták ahol elözöleg több mint 2 millió ember nézte a sorozatot tehát egy "JÓ" napra és ott sem produkált már 1 millió nézöt sem ami egy STARGATE sorozatnál gyakorlatilag a nullával egyenlö / sajnos / Azt azért írtam azt is hogy Neked Hiába tetszik a sorozat mondjuk Te vagy a 12 böl egy ember mondjuk ha za USA ban továbbra is ilyen gyalázatos a nézettség tehát folyamatosan milla alatt marad nemhogy 3 .évad de lehet a második végét sem éri meg....

Ez a sorozat mondjuk nagyon jol elment volna más franchise ba de STARGATE alatt mindenképpen egy hatalmas baklövés amit a számok és a nézök reakciója is mutat....

Tudod tudom ízlések és pofonok különbözöek de mégegyszer mondanám, hogy a SYFY csatorna nagy ívben tesz az europai nézökre ha za USA ban nem megy akkor bizony lehuzzák a Rolót....
Reply With Quote
  #604  
Old 11-09-2010, 18:09
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A Caprica már évad közben le lett véve műsorról.
Nekem csak az elsö 9 epizód van meg a többit még nem szedtem le mert eddig az UNIVERSE volt terítéken....hogy hátha beindul....
Ha ezt is a süllyesztöbe tették akkor szívás marad a DS 9 azt legalább befejezték
Reply With Quote
  #605  
Old 11-09-2010, 18:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Nekem csak az elsö 9 epizód van meg a többit még nem szedtem le mert eddig az UNIVERSE volt terítéken....hogy hátha beindul....
Ha ezt is a süllyesztöbe tették akkor szívás marad a DS 9 azt legalább befejezték
Én nem nézem a Capricát, mert nekem nem jött be a ... mittudomén mi a neve annak a sorozatnak... A hírekben olvastam, hogy Caprica évad közben leszedve, a maradék részeket majd leadják valamikor, ha már elkészült, de nem az eredeti tervek szerint, hanem csak amikor lesz valami üresedés...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #606  
Old 11-10-2010, 15:19
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A hírekben olvastam, hogy Caprica évad közben leszedve, a maradék részeket majd leadják valamikor, ha már elkészült, de nem az eredeti tervek szerint, hanem csak amikor lesz valami üresedés...
Nos annyi változás történt, hogy egy ausztrál sci-fi csatorna leadja az elkészült Összes részt egyben....a SYFY meg úgy ahogy írtad....a BSG nem volt rossz sorozat az ujragondolt sem de az eredeti BSG azért sokkal másabb volt
Reply With Quote
  #607  
Old 11-12-2010, 10:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

SPOILER!

A sztorit nem írom le, aki látta látta, aki nem, az majd megnézi (vagy nem ).

Egész szépen összekapták magukat, ez megint egy izgalmas, és jól megcsinált rész volt. Szegény Eli megint csaj nélkül marad?

Az egyetlen negatívum számomra a Destiny küldetése. Egy idegen faj? Most komolyan? Hány idegen fajjal találkoztak már (és hány elől menekülnek folyamatosan!)... Young komolyan bevette, hogy ez most mindennél fontosabb, és nem is kell hazamenni, mert most erre fényt kell deríteni, és akkor minden milyen jó lesz?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #608  
Old 11-12-2010, 11:12
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
SPOILER!

A sztorit nem írom le, aki látta látta, aki nem, az majd megnézi (vagy nem ).

Egész szépen összekapták magukat, ez megint egy izgalmas, és jól megcsinált rész volt. Szegény Eli megint csaj nélkül marad?

Az egyetlen negatívum számomra a Destiny küldetése. Egy idegen faj? Most komolyan? Hány idegen fajjal találkoztak már (és hány elől menekülnek folyamatosan!)... Young komolyan bevette, hogy ez most mindennél fontosabb, és nem is kell hazamenni, mert most erre fényt kell deríteni, és akkor minden milyen jó lesz?
Számomra egyáltalán nem negatívum ez. Sőt egyáltalán nem ez jött le, ez a faj, személy, entitás létezése csak egy puszta feltételezés. csupán ami biztos,hogy az ős robbanás keletkezéséből visszamaradt, általunk eddig zajnak minősitett dologban, mégis van vmi rendszer. Ebből vontak le következtetéseket, de közel nem jelenti azt hogy most létezne "isten" vagy egy ilyen hatalmas faj. Nagyon tetszik hogy egy ilyen modern elméleti fizikai gondot hoztak be a sorozatba, mert picit akár aktualizálja és valóságszerübbé teszi. Ugye akár ez a jel visszamaradhatot az ősrobbanás pillanatában akár egy párhuzamos dimenzióból is stb...

Nagyon remélem nem nyirják ki a csajt

Amúgy számomra az egyetlen negatívum,hogy átvették az sg-1, és az sg-a-nak egy betegségét, még pedig hogy egy full ismeretlen technologiát is könnyedén lekezelnek pár pillanat alatt.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #609  
Old 11-12-2010, 11:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Számomra egyáltalán nem negatívum ez. Sőt egyáltalán nem ez jött le, ez a faj, személy, entitás létezése csak egy puszta feltételezés. csupán ami biztos,hogy az ős robbanás keletkezéséből visszamaradt, általunk eddig zajnak minősitett dologban, mégis van vmi rendszer. Ebből vontak le következtetéseket, de közel nem jelenti azt hogy most létezne "isten" vagy egy ilyen hatalmas faj. Nagyon tetszik hogy egy ilyen modern elméleti fizikai gondot hoztak be a sorozatba, mert picit akár aktualizálja és valóságszerübbé teszi. Ugye akár ez a jel visszamaradhatot az ősrobbanás pillanatában akár egy párhuzamos dimenzióból is stb...
Ezt a feltételezést indult el a Destiny "felkutatni". Ez egy tök jó dolog lenne, ha teszemazt a valóságban történne. Vagy egy külön film erről szólna. A Csillagkapu sorozatban viszont számomra teljesen eltörpül. Ott voltak az eredeti sorozatból a goauldok (ezt még magyarul néztem, nem tudom hogy írják rendesen... ), az Ősök, a replikátorok, az Ori, a Wraith, megannyi egyéb társadalom és civilizáció, a Daniel-t "befogadók" két oldala, a mostani sorozatból a "kékek", a kis "kabinban lakók", a mérgező és mozgó növények, régi föld alatti járatokat építő ismeretlenek, bolygót építő ismeretlenek, babát mentő ismeretlenek, a Földet fenyegető Lucian szövetség, ... és akkor ne menjünk haza, mert EZ fogja megváltoztatni az egész világmindenségről alkotott képünket?

Oké, ez is lehet izgalmas és érdekes, de valami nagyobb durranásra számítottam. Új faj volt már tucatnyi, vagy mégtöbb a Csillagkapu sorozatban.

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Amúgy számomra az egyetlen negatívum,hogy átvették az sg-1, és az sg-a-nak egy betegségét, még pedig hogy egy full ismeretlen technologiát is könnyedén lekezelnek pár pillanat alatt.
Mire gondolsz?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #610  
Old 11-12-2010, 11:31
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Szerintem nem egyszerűen csak egy új fajra utaltak. Én azt bogoztam ki belőle, hogy már az ősök is azt gondolták, az általuk ismert/még nem ismert univerzumot is egy magasabb rendű valakik hozták létre, mint a "kisbabás" bolygót Azt pedig nem lehet elintézni annyival, hogy új faj...
De lehet teljesen rossz amit én kihallottam belőle
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu