Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-23-2010, 10:31
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default Apró módositások a fehér infopaneleken

Nem tudom mi a nevük a párbaj és árverés paneleknek az Országod oldalon. Nevezzük őket fehér infopanelnek

Nem ez a javaslat, hanem hogy engem néha zavarnak. Nyilván nincs mindig árverés, de ugyan már lehessen azt is bezárni, mert most már kezd zavaró lenni, hogy valaki szórakozik ezzel az utolsó számmal. Kisebb képernyőn nem látszik egyből az utolsó távol eredménye és azt utolsó események, mert ez lejjebb tolja a normális eseményeket.

Nekem drasztikusabb megoldás is megfelel, ha Beállitásoknál be tudom pipálni, hogy nem kivánok árverésen résztvenni vagy Párbajon, és akkor meg sem jelennek ezek a fehér cuccok.

Nem egy nagy dolog tudom, de pont ezért nem is bánt senkit a javaslat.
Sponsored Links
  #2  
Old 01-23-2010, 10:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

A párbajt be lehet zárni, csak akkor jelenik meg újra, ha új publikus párbaj van. Az árverést nem lehet bezárni, az viszont teljesen szándékosan látszódik mindenkinél, az ilyenkor szerves része a játéknak. És ahogy minden évben, úgy idén is az lesz, hogy ha nagyon elhúzódik az árverés, akkor a doboz lekerül onnan, de ettől maga az árverés még folytatódik az érdekelt felek között.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 01-23-2010, 11:10
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A párbajt be lehet zárni, csak akkor jelenik meg újra, ha új publikus párbaj van. Az árverést nem lehet bezárni, az viszont teljesen szándékosan látszódik mindenkinél, az ilyenkor szerves része a játéknak. És ahogy minden évben, úgy idén is az lesz, hogy ha nagyon elhúzódik az árverés, akkor a doboz lekerül onnan, de ettől maga az árverés még folytatódik az érdekelt felek között.
És mi lenne ha az árverést is be lehetne zárni?

Minden nap reggel felrakja a rendszer, amig van szám, de első belépésnél tudjam bezárni és akkor a nap további részére legalább nem látom.
  #4  
Old 01-23-2010, 11:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
És mi lenne ha az árverést is be lehetne zárni?

Minden nap reggel felrakja a rendszer, amig van szám, de első belépésnél tudjam bezárni és akkor a nap további részére legalább nem látom.
Az árverésnek az a lényege, hogy mindenki tudjon róla, és részt vehessen benne. Fontosabb elem, mint a párbaj, ami bezárható. Úgy érzem, hogy évente ezt a másfél hónapot mindenki kibírja.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 01-24-2010, 02:11
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
És ahogy minden évben, úgy idén is az lesz, hogy ha nagyon elhúzódik az árverés, akkor a doboz lekerül onnan, de ettől maga az árverés még folytatódik az érdekelt felek között.
már 13napja nem lehet árverést kiírni, szerintem már igencsak elhúzódott, vagy nem?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #6  
Old 01-24-2010, 09:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
már 13napja nem lehet árverést kiírni, szerintem már igencsak elhúzódott, vagy nem?
Ennyi idő teljesen normális. 13 napja nem lehet újat kiírni, ettől még több árverés is folyamatban volt.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 01-24-2010, 09:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Ezügyben hajthatatlan vagyok; az egyiket be lehet zárni, a másikat pedig nem akarom engedni, hogy be lehessen, úgyhogy ez a javaslat elvetve.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fehér tábla, amire filccel lehet írni, majd letörölni Ati Egyéb 6 07-11-2009 13:22
Fehér-Vár-Palota 40 Ati 2007-es túrák 12 11-11-2007 16:32
Termelők felfele haladása a módosítások után? Senki Elvetett javaslatok 55 07-12-2007 16:04
Üzenetküldés apró könnyítése Artúr Elvetett javaslatok 23 09-11-2006 06:54
Apró piac módosítás. karesz6 Elvetett javaslatok 9 08-09-2006 13:43


All times are GMT +1. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu