Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-21-2007, 09:00
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Laci: mert ehhez szoktak hozzá. Lassan olvasd el mégegyszer, talán úhgy megérthető egyébként meg siohasem lesz magától dárga hosszútávon pl az Y, mert ha teszemazt nem termel eleget a csoport, akkor valaki rá fog állni és lesz majd elég. Ezek rövidtávú problémák. Ha neked tf orid van normálba és 10k a gabcsi mit művelsz? én ordítok, nevetek, és teszemazt szabizok egy hétg, utána biztos lesz elég
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 08-21-2007, 09:10
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Laci: mert ehhez szoktak hozzá. Lassan olvasd el mégegyszer, talán úhgy megérthető egyébként meg siohasem lesz magától dárga hosszútávon pl az Y, mert ha teszemazt nem termel eleget a csoport, akkor valaki rá fog állni és lesz majd elég. Ezek rövidtávú problémák. Ha neked tf orid van normálba és 10k a gabcsi mit művelsz? én ordítok, nevetek, és teszemazt szabizok egy hétg, utána biztos lesz elég
Atyaég, milyen érv az hogy "mert ehhez szoktak hozzá"???

És ha tf országom van olyan csoportban, ahol tartósan magas a gabona ára, akkor építek olyat, amit farmnak hívnak, nem kezdek el panaszkodni, hogy a kedves kollégák kezdjenek már el gabonát termelni és lenyomni az árakat, mert nekem ez így nem jó...
Reply With Quote
  #23  
Old 08-21-2007, 09:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Látom erőteljes indulatokat sikerült kiváltanom.

Nem ez volt a célom.

Elnézést mindenkitől, akit esetleg megbántottam az idézettel, és a hozzá fűzzött megjegyzéssel.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #24  
Old 08-21-2007, 09:29
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Atyaég, milyen érv az hogy "mert ehhez szoktak hozzá"???

És ha tf országom van olyan csoportban, ahol tartósan magas a gabona ára, akkor építek olyat, amit farmnak hívnak, nem kezdek el panaszkodni, hogy a kedves kollégák kezdjenek már el gabonát termelni és lenyomni az árakat, mert nekem ez így nem jó...
Jólk mondotad az elején, nem tudod milyen az anarh
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #25  
Old 08-21-2007, 09:30
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem ez volt a célom.
Ati, őszintén, akkor mi? Azért ez eléggé provokatív topicindítás volt, valld be
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #26  
Old 08-21-2007, 09:33
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Azért nem panaszkodnak, mert a normál csoportok forumain nem lehet a piacról beszélgetni.
Nem akarom az anarchista csoportot védeni, mert nem látok bele a dologba, de tényleg nem kell egy kalap alá venni mindenkit, mert az senkinek sem esik jól.
Egyet kell értenem ezzel. Ez is nagyon jó megközelítés.

Normál csoportban a legfinomabb anyázásért is már járhat figyi vagy piroslap, piaci infó kiadásért figyi piac kimásolásáért azonnal piros, nagyon durva esetben 168 piros, vagy az azzal való manipuláció anarchot von maga után.

Anarch fórumon szabad beszélni a piacról, és azért annyira nem pedáns a fórum, vannak ott összezördülések, beszólogatások. Csak az anarch tolreánsabb, nem kezdjük el jelentgeni mint egy veszett egér.


Tudnék mondani egy két csoportot ahol megemlegetnék egymás felmenőit párszázan a piaci körülmények miatt... Szóval aki csak azért jön ide erre a topcira, hogy itt is beszóljon az anarchnak, kíméljen meg minket, köszi.

Aki meg az árak miatt sír, az a már előbb leírtak szerint cselekedhet, vagy szabizhat, törölhet, vagy egy idő után úgy is rákényszerül hogy drágán vegyen, vagy kezdjen magával valamit, különben kikopik... Szóval ez csak egy átmeneti felhördülés meggondolatlan, hirtelen természetű emberektől, akiket nem tart vissza a sok körös kitiltás, mivel a fórum szabályai nem tiltják a piacinfó kiadást anarchban.


Gee
Reply With Quote
  #27  
Old 08-21-2007, 09:38
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Atyaég, milyen érv az hogy "mert ehhez szoktak hozzá"???

És ha tf országom van olyan csoportban, ahol tartósan magas a gabona ára, akkor építek olyat, amit farmnak hívnak, nem kezdek el panaszkodni, hogy a kedves kollégák kezdjenek már el gabonát termelni és lenyomni az árakat, mert nekem ez így nem jó...
Szerintem az anrchosok többsége is így tesz, mint Te. A gond azzal van, hogy, mivel ott lehet, valaki besír a fórumon, és akkor sokak szerint a többi 5338 ország is ilyen.
Sokan akkora ellenérzésekkel beszélnek az anrchista csoportokról, hogy tegnap már regeltem oda egy országot, hogy megnézzem milyen...
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #28  
Old 08-21-2007, 09:49
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Szerintem az anrchosok többsége is így tesz, mint Te. A gond azzal van, hogy, mivel ott lehet, valaki besír a fórumon, és akkor sokak szerint a többi 5338 ország is ilyen.
Sokan akkora ellenérzésekkel beszélnek az anrchista csoportokról, hogy tegnap már regeltem oda egy országot, hogy megnézzem milyen...
Azzal tökéletesen egyetértek, hogy 1-2 illető alapján ne jellemezzünk egy egész csoportot, amit írtam azt a topicnyitóban olvasható idézetre és az ezekhez hasonlóakra értettem, ilyenek meg máshol is vannak
Reply With Quote
  #29  
Old 08-21-2007, 10:32
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati, nem az a gond, hogy kiírtál egy idézetet. Mi gond lenne vele? Az tény. Az amit írtál, úgy van. Többen szóvátették az árak emelkedését.

A problémát abban látom, hogy rosszul van lereagálva.

Valahogy úgy kellene ezt az egésze megoldani, hogy akire nem tartozik, az ne csámcsogjon rajta.

(Lásd az olyan normálosokat, akik életükben nem láttak még sem tf orit, sem 4 (vagy több) számjegyű hektárértéket, ne nevetgéljenek. Jöjjenek át anarchba, és üssenek agyon, és utána nevethet, hogy bénák vagyunk, mert minden joga meg lesz hozzá. De pár ember meggondolatlansága miatt, mert kisírták a problémájukat (tény, hogy nem mindig megfelelő stílusban és hangneben, és elég érthetetlen módon...) amiatt ne ítélék el esetleg azt is, aki nem tette szóvá, hanem termelt, lopott, kereskedett, stb.
Reply With Quote
  #30  
Old 08-21-2007, 10:36
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Látom erőteljes indulatokat sikerült kiváltanom.
Megérzésem szerint az erőteljes indulatokat inkább azok váltották ki, akik a helyzet ismerete nélkül általánosítva kinevettek egy csoportot.

Ez igazán nem volt valami megnyerő ötlet a részükről.


Gee
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Miért az óriást hiszi mindenki a legjobb fajnak????? Dragi Stratégia & Tippek 461 10-06-2013 10:41
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért életképes ezután is az elf? Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 38 08-21-2007 23:23
Miért kezdtél el Hódítózni? Redback Általános beszélgetés Hódítós témákban 65 07-22-2007 19:50


All times are GMT +1. The time now is 11:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu