Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Segítség az Anarchista csoporthoz
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség az Anarchista csoporthoz Az Anarchista csoportban merőben más játék zajlik, mint a normál csoportokban, a profi Anarchistások itt segíthetnek a frissen belevágoknak

View Poll Results: Szerinted jó az anarch???
igen 60 51.28%
nem 27 23.08%
tartózkodok, nem tudom 33 28.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 117. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 05-10-2006, 23:01
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát jó,viszonylag rég
De amit ti nem tudtok,hogy az elején simán le lehett volna onnan engem verni
Mikor viszegettem fel az orikat az M miatt,sztem nem volt semmilyen harc,egyszerűen csak megindultam a 15-20 orival,vagy már nem tudom mennyivel,és minden üres orihoz bementem földért
Aki visszacsapott,ahhoz meg bementem a következő generációval,ennyi volt az egész
Amúgy nem emléxem pontosan,kikhez is mentem be,arra sem emlékszem,hogy téged bevertelek.
Miért,Goni hogy vert szét,hogy annyit tanultál belőle?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 05-10-2006, 23:04
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Most mondjam azt hogy simán és azonnal?
Tök zöldfülű voltam és csak a forumozgatásból éltem jónagy arccal...
mostmár talán meg tudom védeni magam
Reply With Quote
  #103  
Old 05-10-2006, 23:09
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
őő ezért pl innen tiltanálak ki...
De mondjuk gondold azt hog az anarh egy oritemető és a fránya forumosokat kettős mércével mérik
kedves STEVE..figyelmesen várom a magyarázatodat,hogy miért is tiltanál ki innen?! a 168 köröm pont így kezdődött...bennfentes országok határozottan utasítottak az első belépésem után,hogy ne használjam a fórumot...ha ez egy nyilvános,és nem zártkörű fórum,ugyan miért ne mondhatná el bárki a véleményét?! mert rád nézve nem kedvező,vagy nem teszik?fórumozni csak akkor lehet,ha neked tetsző dolgokról esik szó benne?
Reply With Quote
  #104  
Old 05-10-2006, 23:10
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jah meg hát ugye amikor Tomi orijait átvettem és az ő építési/hadakozási stílusába beleláttam asse volt rossz
Ha a kettőt tudnám jól kombinálni akkor elégedett lennék magammal és az fájna a másiknak
Reply With Quote
  #105  
Old 05-10-2006, 23:20
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Never
Azért van némi igazság kopaszkutyánál sztem
Tudnék mondani nem is 1 példát olyanra,aki csak azért "éli" túl az anarchot,mert fórumozik.Egyik orija sem túl jó,összehangolni sem tudja őket,de azért elvan simán,hiszen fórumozik
Ha pedig vki megkérdezi az egyik oriját a fórumon,hogy kié,mindenki írja,hogy nem kéne belekötni,mert leírt Közben meg nem tud megkülönböztetni egy varist egy tolistól.
Ez persze kis túlzás volt,de a lényeg érthető
én nem túl régen találtam rá véletlenül a hódítóra,és (sajna) megfogott...szerintem ez a kurázsi és a kombinációs készség szenzációs játéka.nem kevés "agyalás" szükséges hozzá,ha valaki jól akarja játszani...én nem gondolom magamról néhány hónap után,hogy "ász" lennék benne,de ami tőlem telik,azt igyekszem megtenni,és egyetértek NEVERrel amikor arról beszél,hogy a sok lúd disznót győz pont ezt a hihetetlen rafináltságát veszi el a játéknak...ha ez még elfogultsággal is párosul,akkor szerintem már nem sok ÉRTELME marad a játéknak...és ez sajna az anarchistát minősíti...szerintetek miért törlik itt sokan az országukat (nem indulatokra,véleményekre vagyok kiváncsi) és miért adják el..hiszen esetenként több hónapot is beleöltek (mindezt 1-2 VIPért,ami 200/db ?) és azt sem értem,miért vesz valaki országot...istenemre,nem tud magának építeni???hisz itt annyit indíthat bárki,amennyit akar...(és ha fórumosoktól távoltartja magát--nekem 1-2 eset kivételével sikerült--sajna mindenkit nem ismerhetek fel,3-4 hét alatt 600-on fullra viheti az országot,ami normálban példa nélkül való,és ez megint az anarchot minősíti)remélem elég szabatos voltam...

Last edited by kopaszkutya; 05-10-2006 at 23:52..
Reply With Quote
  #106  
Old 05-10-2006, 23:27
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

bocs...szájmenésem van föleg az ilyen STEVE féle megnyilvánulásokra gondolok.ha az ilyesmi elhatalmasodik,már nincs sok értelme tovább bennmaradni,mert szerintem az eléggé tarthatatlan álláspont,hogy akinek más a véleménye,mint az enyém azt ki kell tiltani...ilyen már volt párszor a történelemben is,nem volt jó megitélése soha...remélem itt sem
Reply With Quote
  #107  
Old 05-10-2006, 23:39
kopaszkutya
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Jah meg hát ugye amikor Tomi orijait átvettem és az ő építési/hadakozási stílusába beleláttam asse volt rossz
Ha a kettőt tudnám jól kombinálni akkor elégedett lennék magammal és az fájna a másiknak
azt hiszem nem értjük egymást...vagy én legalábbis kevés vagyok hozzád sajnálom...
Reply With Quote
  #108  
Old 05-11-2006, 03:32
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kopasz,legtöbb átrakott úgy törli az oriját anarchból,vagy adja át,hogy gőze sincs,mi van ott,milyen játék.Ezért egyértelmű,hogy nem törölheti azért,mert alacsony színvonalúnak hiszi,hiszen csak annyit tud az egészről,amennyi hallott innen-onnan.És több,mint valószínű,hogy csak rosszat hallott róla
Az orieladást amúgy én sem igazán értem.Mondom ezt úgy,hogy már rengeteg orit vettem De sokaknak nem nő a szívükhöz 1-2 ori.Rosszabb esetben azért,mert még maradt néhány a normálban
Én általában 2 ok miatt veszek orit:
1.:kicsi a sorszáma,ami nekem a mániám
2.:magas hekin van,és ha így megkapok egy orit,csomó időt meg tudok spórolni,mintha felvinnék.
Erre lehetne mondani,hogy saját magam nem tudok magasra felvinni.Én erre azt mondom,hogy van 210k hekis orim,amit én regeltem,és én vittem fel.Nem mondom,hogy van értelme az akkora orinak,de most nem is ez a lényeg.
Még az orivételnél pozitívumnak számít,ha mondjuk kiskettes,vagy sok az újrázása.Ezeknek a kombinációja adja az ori "árát",ahány vipet hajlandó vagyok érte adni.Maga az ori minősége nem számít egyáltalán,hiszen 9 kör alatt olyanná építem,amilyenné akarom.
Igazad van,gond nélkül fel lehet menni 600 hekire y-ban.De sztem ugyanez igaz normálra is.Bár nem mindegyik ötös csopira,de a freemailesekben,ahol sokan vannak,simán.
Végezetül,lehet,hogy soxor úgy tűnik,hogy csak szídom az anarchot,mert uncsi,mert van a "fórumos nem bánt fórumost" íratlan szabály,de azért nem véletlen,hogy ezzel töltöm napjaim nagy részét
Reply With Quote
  #109  
Old 05-11-2006, 03:44
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy én sem értem,miért kellene kitiltani kopaszt,dehát nem vagyok modi,nem tudhatok mindent,a sorok között biztos káromkodott,csak én nem vettem észre
Reply With Quote
  #110  
Old 05-11-2006, 07:00
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Najó asszem csak nekem szúr szemet ha valaki káromkodik a forumon? Ha beleraktál volna ey csillagot már nem szúrna A szabad véleménynyílvánítás mindenkit megillet a káromkodástól meg tartózkodni szoktunk...
Mellesleg "az ilyen STEVVE félék" belopta magát a szívembe, hisz olyan nemis lehet én annyira unikum vagyok /kell hozzám a sör!/
Az orieladásról/vételről Never mindent elmondott, talán még annyit hogy a 30%os morál miatt szükséges a 30nap pihi ami elrettentő egyeseknek, viszont azt még kiegészíteném hogy miért könyebb esetleg felmenni anarhba: itt ugye a 30napos szabály is segít, mert mindenfelé nagy eséllyel találsz fagyott orikat amik vetyengenek már csak. Normálba se nehéz felmenni, mert ott meg 400hekiig csak úgy hemzseg a láma oriktól és utáa is akad egy jó darabig.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A Herbicid klán anarchista fóruma. [HTPA]GeeForce Segítség az Anarchista csoporthoz 98 03-21-2008 07:38
Anarchista csoport Shievone Segítség 26 10-01-2007 14:36
ANARCHISTA klánszint! Stoky(Gárdi) NEXUS Elvetett javaslatok 328 07-16-2007 09:04
Ország átadása nem anarchista csoportokban Goldy Megbeszélések 238 03-16-2007 19:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 22:17


All times are GMT +1. The time now is 14:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu