Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-25-2020, 16:41
Krisztianx Krisztianx is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2020
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 21%
Default Új ország

Sziasztok.

Felléptem az országommal a 4. szintre, és szeretnék egy másik országot csinálni normál, nagy létszámú csoportban. Van rá mód hogy ne mindig az 5w-be kerüljek, vagy abba az egybe lehet most csak?
3szor töröltem ki az új országot, de mindig oda teszi. Nem szeretnék oda kerülni megint, mert nem tetszett a csoport. Max akkor ha csak az van. Segítene valaki hogy van e erre lehetőség?
Sponsored Links
  #2  
Old 05-25-2020, 18:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Krisztianx View Post
Sziasztok.

Felléptem az országommal a 4. szintre, és szeretnék egy másik országot csinálni normál, nagy létszámú csoportban. Van rá mód hogy ne mindig az 5w-be kerüljek, vagy abba az egybe lehet most csak?
3szor töröltem ki az új országot, de mindig oda teszi. Nem szeretnék oda kerülni megint, mert nem tetszett a csoport. Max akkor ha csak az van. Segítene valaki hogy van e erre lehetőség?
Szia,

van lehetőség másik csoportba kerülni, persze. A regisztrációkor válaszd ki, hogy konkrétan melyik csoportba szeretnél kerülni.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 05-25-2020, 19:26
Krisztianx Krisztianx is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2020
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 21%
Default

De hol van ilyen? Komolyan mondom hogy szépen lassan átnéztem a reges oldalt, de csak annyit kérdez hogy kis vagy nagy létszámú csoportban akarok-e lenni.
Már rendesen frusztrál a dolog.
  #4  
Old 05-25-2020, 19:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Krisztianx View Post
De hol van ilyen? Komolyan mondom hogy szépen lassan átnéztem a reges oldalt, de csak annyit kérdez hogy kis vagy nagy létszámú csoportban akarok-e lenni.
Már rendesen frusztrál a dolog.
Olvasd el rendesen a regisztrációs oldalt.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 05-25-2020, 19:31
Krisztianx Krisztianx is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2020
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 21%
Default

Elolvastam.
Játék: normál , lassú, gyors, anarchista
Létszám: nagy létszámú csoport, kis létszámú csoport. Ennyi opció van. De azt sehol nem kérdi hogy a normál csoport, nagy létszámú csoporton belül 5w, 5s vagy melyiket szeretném.
  #6  
Old 05-25-2020, 19:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Krisztianx View Post
Elolvastam.
Játék: normál , lassú, gyors, anarchista
Létszám: nagy létszámú csoport, kis létszámú csoport. Ennyi opció van. De azt sehol nem kérdi hogy a normál csoport, nagy létszámú csoporton belül 5w, 5s vagy melyiket szeretném.
Pedig csak egy regisztrációs oldal van. Nálam van egy ilyen kiírás is: "Ha egy konkrét csoportba szeretnél kerülni, kattints ide, majd lent válaszd ki, hogy melyikbe."
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 05-25-2020, 19:37
Krisztianx Krisztianx is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2020
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 21%
Default

Annyi opció van hogy a csoport sebessége milyen legyen, és hogy a létszáma.
De hogy én most 5W-be kerüljek, vagy 5S-be azt sehol nem kérdezi meg.
  #8  
Old 05-25-2020, 19:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Krisztianx View Post
Annyi opció van hogy a csoport sebessége milyen legyen, és hogy a létszáma.
De hogy én most 5W-be kerüljek, vagy 5S-be azt sehol nem kérdezi meg.
Pedig de. Olvasd végig az oldalt, kérlek.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 05-25-2020, 19:39
Krisztianx Krisztianx is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2020
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 21%
Default

Játék:
Javasoljuk a "Normál" játékban való részvételt. Amennyiben csak 3-4 naponta egyszer jutsz gépközelbe, akkor a "Lassú" játékra jelentkezz, ahol a játék a rendes játékhoz képest harmadolyan sebességgel zajlik. A "gyors" játék sebessége duplája a rendes játéknak, ennek a csoportnak a létszáma azonban korlátozott, és ha 5 napig nem lépsz be, országod nyomtalanul törlődik. A gyors csoportot nem javasoljuk kezdő játékosoknak, mivel a profi játékosok között többnyire csak kudarc vár rájuk itt! Sokan azt hiszik, hogy ezt viccből írtuk le, pedig nem! Ha kezdő játékosként a gyors csoportba jelentkezel, ne csodálkozz, ha mindenki azonnal téged kezd támadni! Éppen ezért kezdő játékosok a gyors csoportba nem jelentkezhetnek! Az "Anarchista" csoportról a leírást lásd fent, a szabályok között. Ha egy konkrét csoportba szeretnél kerülni, kattints ide, majd lent válaszd ki, hogy melyikbe.



Létszám:
Nagylétszámú, vagy kislétszámú csoportban szeretnél inkább játszani? A nagylétszámú csoportban könnyebb az indulás, hiszen sok a célpont, és könnyebb segítő társakat is találni. A kislétszámú csoportban könnyebb kiismerni az összes körülötted levő ellenfelet, és barátibb lehet a légkör, de az indulás sokkal nehézkesebb. (Lassú és anarchista csoport választása esetén lényegtelen, mivel azokból csak 1-1 indulócsoport van. Gyors csoport választása esetén akkor lényeges, ha kezdő játékos vagy, és nem olvastad el, hogy kezdők ne jelentkezzenek a gyors csoportba, mivel akkor nem kerülhetsz gyors csoportba, és normál sebességű csoportba leszel téve.)

Ellenőrző kód:

A fenti 4-jegyű számot írd be jobb oldalra. Erre az automata regisztrációk kiszűrése érdekében van szükség.

Ennek a jelölőnégyzetnek (checkbox) a bejelölésével kijelented, hogy a részvételi szabályokat és adatvédelmi tájékoztatót elolvastad, elfogadod, azokat betartod és Magadra nézve kötelező érvényűnek tekinted.
  #10  
Old 05-25-2020, 19:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Gyönyörűen bemásoltad azt, amit fent írtam. Most akkor kérlek olvasd is el.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
OrszÁg vÁsÁrlÁsa tnorbee Segítség az Anarchista csoporthoz 3 08-26-2015 10:16
ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi NorB Megvalósult javaslatok 284 07-25-2008 18:33
Ország összekapcsolása Hunor a sirály Segítség 1 02-25-2007 15:57
Új ország regisztrálása Hunor a sirály Segítség 6 02-25-2007 15:07
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 23:06


All times are GMT +1. The time now is 13:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu