Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 09-02-2007, 23:48
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Most már a másik szövim is tudott rajta rengetni. És bár nem ő fog bemenni, ahogy akartuk,de az egyikünk bemegy földért remélhetőleg még ma.
Akkor sok sikert nektek
Aztán írjátok meg neki,hogy ne álmodozzon ennyit és a zöldek irkálása helyett keressen magának más elfoglaltságot
Sponsored Links
  #12  
Old 09-02-2007, 23:48
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Akkor sok sikert nektek
Aztán írjátok meg neki,hogy ne álmodozzon ennyit és a zöldek irkálása helyett keressen magának más elfoglaltságot
Esetleg építhetne orit...
  #13  
Old 09-02-2007, 23:53
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Esetleg építhetne orit...
Egy jó orit
Bár én az ilyen embernek a legozást javasolnám.
  #14  
Old 09-03-2007, 00:00
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

es vajon miert is kene kulonosebben bantani az illetot? mit is artott kubbinak es a szovijenek? semmit...

az a bune, hogy ki merte vedeni a szovijenek a tamadasat? vagy utana nem tetszett neki a 4 renges? total nem artott nektek es ti elkezdiktek porra rengetni, meg valszeg majd a seregekkel is szetkapni.

es meg ti akarjatok feljelenteni fenyegetozesert es a hangnemert. itt meg mindenki adja alatok a lovat. ha nem haragszol ez a nem fair. legalabbis az en meglatasom szerint.

sztem hagyjatok beken. az agresszor ti vagytok es nem o. o meg probal uzengetni ahogy tud, persze nem jo oldalrol kozelitett, de ettol fuggetlenul mas "bune" nem volt.
  #15  
Old 09-03-2007, 00:12
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
es vajon miert is kene kulonosebben bantani az illetot? mit is artott kubbinak es a szovijenek? semmit...

az a bune, hogy ki merte vedeni a szovijenek a tamadasat? vagy utana nem tetszett neki a 4 renges? total nem artott nektek es ti elkezdiktek porra rengetni, meg valszeg majd a seregekkel is szetkapni.

es meg ti akarjatok feljelenteni fenyegetozesert es a hangnemert. itt meg mindenki adja alatok a lovat. ha nem haragszol ez a nem fair. legalabbis az en meglatasom szerint.

sztem hagyjatok beken. az agresszor ti vagytok es nem o. o meg probal uzengetni ahogy tud, persze nem jo oldalrol kozelitett, de ettol fuggetlenul mas "bune" nem volt.
Te valamit benéztél Smooth.
A 4 rengés nem igazán porrá rengetés... Kaptam én már 13 is egy fordulóban
Az meg hogy kell a földje, az nem bűn. Vagy te soha nem mész földért senkire? Gondolom, még egy szegény ártatlant nem ütöttél be?
Pont azt írtam, hogy nem megyünk pusztítani, de a földért igenis akkor már elmegyünk. És egy katonai játékban nem azt nevezném agresszornak, aki játszik, hanem azt aki fenyegetőzik? Vagy az neked nem bűn szegénykénél, mikor mást az ilyen kényszer ügynokök miatt lehet hogy tévesen tesznek át? Esetleg ezért nem érdemelné meg a leckét?
Vagy te mire gondolsz, ártatlan címen?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 09-03-2007 at 00:15..
  #16  
Old 09-03-2007, 00:24
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.


de forditsuk le 7koznapi nyelvre. a haveroddal mentek az utcan. 1szercsak mindenfele ok nelkul pofan akar vagni vkit, de az elhajol es a haverod beleut 1 oszlopba. erre te gyorsan beviszel az illetonek 4 gyomrost, mert hat miatta faj a haverod jobb keze. jogos, nem?

na mind1, en csak elmondtam a velemenyemet.
  #17  
Old 09-03-2007, 00:27
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.


de forditsuk le 7koznapi nyelvre. a haveroddal mentek az utcan. 1szercsak pofan akar vagni vkit, de az elhajol es a haverod beleut 1 oszlopba. erre te gyorsan beviszel az illetonek 4 gyomrost, merthat miatta faj a haverod jobb keze. jogos, nem?

na mind1, en csak elmondtam a velemenyemet.

Jajj, ne legyél már ilyen
Engem is idegesít, ha pattan egy seregem, és megesik, hogy a célpont szenved a hülyeségem miatt, de hát ez van, emberek vagyunk...

Meg amúgy is vannak gonosz, rosszindulatú célpontok, akire kimész fosztani, ő meg elkölti a lét...
  #18  
Old 09-03-2007, 00:29
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Jajj, ne legyél már ilyen
Engem is idegesít, ha pattan egy seregem, és megesik, hogy a célpont szenved a hülyeségem miatt, de hát ez van, emberek vagyunk...

Meg amúgy is vannak gonosz, rosszindulatú célpontok, akire kimész fosztani, ő meg elkölti a lét...
Beismerem, ezzel egyetértek, első felindulásból nálam is előszokott fordulni hogy megszalad a kezem, és hopp már 3x rengett a föld... aki meg elkölti azt azért rengetem, hogy tudja mire költeni a maradékot
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #19  
Old 09-03-2007, 00:29
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
es vajon miert is kene kulonosebben bantani az illetot? mit is artott kubbinak es a szovijenek? semmit...

az a bune, hogy ki merte vedeni a szovijenek a tamadasat? vagy utana nem tetszett neki a 4 renges? total nem artott nektek es ti elkezdiktek porra rengetni, meg valszeg majd a seregekkel is szetkapni.

es meg ti akarjatok feljelenteni fenyegetozesert es a hangnemert. itt meg mindenki adja alatok a lovat. ha nem haragszol ez a nem fair. legalabbis az en meglatasom szerint.

sztem hagyjatok beken. az agresszor ti vagytok es nem o. o meg probal uzengetni ahogy tud, persze nem jo oldalrol kozelitett, de ettol fuggetlenul mas "bune" nem volt.
Amit írt a srác azzal van a gond!
Ha én békét akarok akkor megkérem szépen azt aki üt,renget,hogy hagyjon már nekem békét és nem kezdem el fenyegetni!!
Szép is lenne ,ha a fenyegető levelek után rögtön békét kapna.
  #20  
Old 09-03-2007, 00:30
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sajnalom, en mar csak ilyen vagyok. pl nem tudom a kotort sem vegigjatszani a sotet oldallal, 1szeruen nem megy a gonoszkodas. mindig kitorlom a karit es csak a vilagos oldallal tudom jatszani. ez van. nem lennek jo darth scroller...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
készlet-halmozás Half Elvetett javaslatok 126 08-15-2006 00:06


All times are GMT +1. The time now is 08:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu