Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #641  
Old 05-08-2007, 19:12
Wolfdream Wolfdream is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 92%
Unhappy ehh

Az én állásfoglalásom egyértelmű. Ha törlésig ütsz valakit,akkor rakjanak át az anarch-ba. Indoklás:
Bevettem magam mellé egy szövitársat.Őt támadták elég durván,egy egész 4 fős szövi,de aztán mikor látták,hogy nincs egyedül,leálltak egy kicsit,és megüzenték nekem,hogy álljak le,vagy úgy járok,mint az újdonsült szövitársam. A varisuk nem fért be hozzám,a tolisukat eléggé leirtottam, a 2 hadis pedig egyelőre a havert szedte szét.Őnála persze már nem volt szinte semmi ember,csak pár száz elit és ló.(hadis akart lenni) Megüzente nekem,hogy ez így nem tetszik neki,mert már minden körülötte lévő észrevette,és elég durva "ingyen földosztás" alapú támadásokat tettek rá. A gyerek hamar törölte az oriját,és kezdett egy újat 5/W-ben. Aztán a szövi rámszállt,mondván"legyek egy csoportban a szövitagommal" ez azt jelentette,hogy addig ütnek,amíg nem törlök,csak nem mondták ki.
A hadisok persze befértek hozzám,2 napig mentek a mészárlások,közben belekezdett a tolisuk,dőltek a házak,szieszta ide vagy oda ment a gyilkolászásra is,a varisuk később fért be hozzám,attól fogva jöttek az ártók is. Aztán,mikor már 1000 íjam sem volt,kezdődtek a földszerzések.Lecsúsztam 10k ponttal,az a szerencsém volt,hogy már túl messze voltam,és ritkábban érkeztek a hadak,de jöttek helyette az ártók és gyilkolások/ lopások.Elmentem szabira.Mikor visszajöttem,25 kör távolságból megüzenték,hogy legközelebb meg ne próbáljam megvédeni a célpontjukat,mert nem hagynak békén,amíg le nem törlöm magam.Szerintem a szövitagomat megvédeni kötelességem volt,most már félig újjáépítettem magam,elmentem szünetre,fejlődök. Szerintem ez kimeríti a törlésig ütés fogalmát.
Sponsored Links
  #642  
Old 05-08-2007, 22:53
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Már régóta játszuk ezt hogy holő hol én vagyunk elől.
Csak én leálltam mindig.
Most hogy eggyértelmű válasz kaptam Atitól már megoldom a dolgot egyszerre és mindenkorra.
Befelyezem vele a játszadozást.
Nem lessz több bújócska.
én az állásfoglalás óta is úgy játszom, mint eddig.
simán belefér egy háborúba hogy addig ütöd, üti a szövi, hogy a végén a szövi minden tábornoka beveri földre, pusztira 1-1 sereggel, addig kell mészárolni amíg be nem fér ennyi sereg
ha reklamál és supportal fenyegetőzik, akkor meg pláne
  #643  
Old 05-08-2007, 23:06
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfdream View Post
Az én állásfoglalásom egyértelmű. Ha törlésig ütsz valakit,akkor rakjanak át az anarch-ba. Indoklás:
Bevettem magam mellé egy szövitársat.Őt támadták elég durván,egy egész 4 fős szövi,de aztán mikor látták,hogy nincs egyedül,leálltak egy kicsit,és megüzenték nekem,hogy álljak le,vagy úgy járok,mint az újdonsült szövitársam. A varisuk nem fért be hozzám,a tolisukat eléggé leirtottam, a 2 hadis pedig egyelőre a havert szedte szét.Őnála persze már nem volt szinte semmi ember,csak pár száz elit és ló.(hadis akart lenni) Megüzente nekem,hogy ez így nem tetszik neki,mert már minden körülötte lévő észrevette,és elég durva "ingyen földosztás" alapú támadásokat tettek rá. A gyerek hamar törölte az oriját,és kezdett egy újat 5/W-ben. Aztán a szövi rámszállt,mondván"legyek egy csoportban a szövitagommal" ez azt jelentette,hogy addig ütnek,amíg nem törlök,csak nem mondták ki.
A hadisok persze befértek hozzám,2 napig mentek a mészárlások,közben belekezdett a tolisuk,dőltek a házak,szieszta ide vagy oda ment a gyilkolászásra is,a varisuk később fért be hozzám,attól fogva jöttek az ártók is. Aztán,mikor már 1000 íjam sem volt,kezdődtek a földszerzések.Lecsúsztam 10k ponttal,az a szerencsém volt,hogy már túl messze voltam,és ritkábban érkeztek a hadak,de jöttek helyette az ártók és gyilkolások/ lopások.Elmentem szabira.Mikor visszajöttem,25 kör távolságból megüzenték,hogy legközelebb meg ne próbáljam megvédeni a célpontjukat,mert nem hagynak békén,amíg le nem törlöm magam.Szerintem a szövitagomat megvédeni kötelességem volt,most már félig újjáépítettem magam,elmentem szünetre,fejlődök. Szerintem ez kimeríti a törlésig ütés fogalmát.
akkor most feletted vannak, mire vársz?
halkan jegyzem meg: ne írj olyat hogy 10k pontkülönbségről toliznak, mert hitelteleníti a történeted
egyébként sratégiai hiba ha egy szövitől úgy akarsz megvédeni valakit hogy csinálsz vele egy csonka szövit.
ha ilyen van menjen szabira, és akkor jöjjön vissza ha már sikerült egy teljes szövit összetoboroznod.
ha meg látod hogy itt már nagyon egyoldalú az ütés, akkor ürítsd le az orid, tegyél minden egységet a piacra, leingyenföldeznek az igaz, de nem vesznek el az egységeid.
aztán lejjebb szedd össze magad.
  #644  
Old 05-08-2007, 23:09
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Wolfdream!

Megüzenték, hogy törlésig ütnek? Akkor miért nem jelented az üzenetet a supportnak?


Félreértés ne essék, nem vagyok a jelentgetés híve, de ha valaki törlésig ütéssel fenyeget, csak mert meg mertem védeni a szövimet, az már túlmegy a jóízlés határán!

Vagy inkább építsd újra az orid, szerezz tartalékot amíg messze vagy, aztán vadászd le őket egyesével, megbosszulva a sérelmeidet!
  #645  
Old 05-09-2007, 09:20
Wolfdream Wolfdream is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 92%
Post

Ez az,hogy csak ilyeneket üzentek,hogy egy csoportba szeretnének zavarni a szövitársammal (ő megüzente nekik,hogy újrakezdte,és hogy bosszút fog állni.) nem írtak semmi olyat,hogy törlésig ütnek,vagy ilyesmi. Csak utalások
Ez van,talpra állok,aztán előőőőre!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 09:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu